Споделена история от Тинейджърски

Прекалено съм висок за годините си ...
Здр на всички, аз съм момче на 17г. и съм в 11ти клас. Проблемът е, че съм висок 2, 02м. Аз не съм от тези типове които искат да си хванат приятелка гном дето да им стига до пъпа и да им е като дъщеря. Винаги съм харесвал по-високи момичета от мене. И това че съм 2 метра ми пречи, ужасно. Тука в България няма високи жени и без това, всички са 1. 60.... То и аз съм си много висок, няма как да намеря момиче по-високо от мен. Едва ли е възможно, но има ли начин да стана по-нисък?

Коментари

1.   Отивай да търсиш при младежките националки по волейбол и баскетбол, само че си мисли, че ако имаш дъщеря от висока жена, тя може да стане и по-висока от теб и тогава ще има голям проблем. В Германия най-високата жена е 2, 07 м, дете на високи родители. Всеки търсил подобен на себе си и резултата е, че дъщеря им е обречена да стои сама. Последният и приятел бил 1, 90. И на нея и е кофти да е с по-ниски, не ще и фетишисти, и то никой не остава, защото висок мъж с по-ниска жена е нещо нормално. Рано или късно някой в родствената ти линия ще трябва да или направи компромис или да се окаже в задънена улица.

2.   Отрежи си краката. Бъркам се. Ами има Тиндър може там да напишеш в описанието си какъв тип търсиш и всичко е точно.

3.   В кой град са тия ниски жени? В София е пълно с жени над 1.75м. Ходят и на токове доста от тях. Аз съм 1.86м. И ми се виждат големи, пък се водя доволно висок. Иначе да, два метра е неудобно за търсене на облекло и обувки, но вярвай жени ще намериш. Голям проблем щеше да имаш, ако си под 1.75м. Защото и миньончетата, и дългокраките се ориентират към мъже около 1.90!!!

4.   А, номер 3, нещо си в грешка - аз съм 1.57 и мъже 1.70 - 1.75 за мен са "a perfect match".
Виж над 1.80 вече ми идват too much. Но аз не съм фен и на визията "блъскам 24/7 във фитнеса, брааат", та може и за това.

Сега, за да не спамя - Авторе, няма как да станеш по-нисък, сори. Пробвай сайтове за запознанства, Тиндър и други подобни. Успех!

5.   Ами аз съм 1. 68 см. но изглеждам по-висока заради структурата ми. Иначе отчасти те разбирам-аз пък не харесвам много високите мъже именно защото не искам да се чувствам като "гном" до тях... и обратното важи при мен, тъй като съм бисексуална имаше едно момиче което много харесвах, тя беше мъжкарана и лесбийка, обаче проблема беше че беше около 1. 60 висока и ако сложех токчета стърчах над нея, та за това се отказах от бъдеща връзка, викам си "мъжествена, мъжествена, ама ако някой ни нападне на улицата ще трябва аз да я защитавам" :D тъй че може да се каже че те разбирам. Търси си момиче около 1. 75, 1. 78 см. в България има много такива, хем няма да е адски ниска до теб, хем ще се избегне риска детето ви да е супер високо, както беше писал един коментатор преди мене...

6.   Вярно е, че 90% от жените харесват мъже около 185-190см. Но ти си прекалено висок. Ако си слаб, няма да си намериш лесно жена. Ако си поне 105 110кг Дишай спокойно.

7.   Номер 3, Защо си позволявате да говорите от името на всички жени? Аз съм висока 1, 52 според теб трябва ли ми някой който ще е 1. 90? Категорично НЕ! А ти авторе, няма как да станеш по-нисък учудвам се, че мъж на 17 години пита такива неща.

Облачето

8.   Пускай се в драфта в НБА.

9.   И като са 1,60, кво? Да си трошиме краката за да ти се харесаме? Има уникални мацки 1,80, амаа за по-високи от теб... не знам наистина :D и кви са тия предрасъдъци, дай аз като съм 1,60 да си търся само ниски мъже, кви са тия глупости, много плиткоумно мислиш. Аз много искам да съм 1,80, ама колкото дал Господ :D

10.   По-високи от теб няма да намериш, но около 1.70 има много. Аз съм 1.74, не знам къде казваш, че само ниски момичета имало, имам приятелка 1.78, друга 1.72 От София сме.

11.   Спокойно, не всички харесваме дръжки на лопати като теб, дето са като мутанти до нас.
От един "гном".

12.   Ти жените само по височина ли ги избираш? Нещо така харктер, интелект... или за теб е важно само какво показва метъра, пък ако ще да е тъпа, та чак вдлъбната.
Личи си, че никога не си бил влюбен, когато срещнеш правилната, повярвай ми, последното, което ще направиш е да извадиш метъра. Тя ще си е твоето момиче без значение дали е 160 или 205 см.

13.   Не съм сигурна дали ще си намериш по-високо от теб момиче. Все пак и момичетата 1, 80 м. са вариант. Аз лично съм на 14 и съм 1, 79.. Много искам гадже но всички са по-ниски от мен.