Споделена история от Тинейджърски

Въпроси към момчетата от момиче
Здравейте, момиче съм на 16
В момента се намирам в една ситуация и отговорите на въпросите ще ми помогнат много
1. Бихте ли излезнали с момиче, ако знаете, че ваш много добър приятел е излизал с нея
2. Ако сте се запознали като сте си казали здравей и имената, ще се поздравявате ли като се видите или не
3. Когато се разминавате в училище с други момичета, всички ли гледате или само тези, които ви допадат
4. Ако си падате по момиче или я намирате за симпатична, всеки път ли ще я гледате като се разминавате в училище
5. Запознали сте се като сте си казали здравей и имената, чрез друг човек. Не сте се поздравявали 2 месеца и накрая момичето започне да ви поздравява. Какво ще си помислите? Как ще се почувствате? Следващият път ще я поздравите или усмихнете първи? (Или само ако ви е симпатична и ви допада)
6. Какво ще си помислете ако едно момиче направи първата стъпка
7. За вас проблем ли е ако момичето има пъпки по лицето (но разбира се провежда лечение в опити да ги премахне)
8. Как ще се почувствате ако ви кажат да ползвате дезодорант, защото миришете

Коментари

1.   1. Бихте ли излезнали с момиче, ако знаете, че ваш много добър приятел е излизал с нея - да, хората не са вещи, не са нечие притежание

2. Ако сте се запознали като сте си казали здравей и имената, ще се поздравявате ли като се видите или не - зависи от ситуацията, понякога е неловко

3. Когато се разминавате в училище с други момичета, всички ли гледате или само тези, които ви допадат - всички гледам, но ако някоя ми допадне, ще и го покажа

4. Ако си падате по момиче или я намирате за симпатична, всеки път ли ще я гледате като се разминавате в училище - зависи от ситуацията, по-скоро не

5. Запознали сте се като сте си казали здравей и имената, чрез друг човек. Не сте се поздравявали 2 месеца и накрая момичето започне да ви поздравява. Какво ще си помислите? Как ще се почувствате? Следващият път ще я поздравите или усмихнете първи? (Или само ако ви е симпатична и ви допада) - щом не съм я поздравявал два месеца, най-вероятно нямам интерес, а когато съм я поздравил е било от учтивост

6. Какво ще си помислете ако едно момиче направи първата стъпка - ако е готина да, иначе ще ми е неловко

7. За вас проблем ли е ако момичето има пъпки по лицето (но разбира се провежда лечение в опити да ги премахне) - лицето за мен е най-важно, по-важно е от тялото. Ако лицето на жената не ми харесва няма как да стане работата. Иначе ако пъпките не са много и не се набиват на очи няма проблем.

8. Как ще се почувствате ако ви кажат да ползвате дезодорант, защото миришете - ще ме е много срам ако и други хора са го чули и ще се обидя много

2.   Авгорката:
До номер 1: Благодаря много за отговорите

3.   1. Бихте ли излезнали с момиче, ако знаете, че ваш много добър приятел е излизал с нея- не, тя вече е употребена ;/
2. Ако сте се запознали като сте си казали здравей и имената, ще се поздравявате ли като се видите или не- няма
3. Когато се разминавате в училище с други момичета, всички ли гледате или само тези, които ви допадат-само най-популярните и готини момичета
4. Ако си падате по момиче или я намирате за симпатична, всеки път ли ще я гледате като се разминавате в училище-ще я преследвам
5. Запознали сте се като сте си казали здравей и имената, чрез друг човек. Не сте се поздравявали 2 месеца и накрая момичето започне да ви поздравява. Какво ще си помислите? Как ще се почувствате? Следващият път ще я поздравите или усмихнете първи? (Или само ако ви е симпатична и ви допада)-ще си помисля че е психопат
6. Какво ще си помислете ако едно момиче направи първата стъпка-че е кофти мъжкарана
7. За вас проблем ли е ако момичето има пъпки по лицето (но разбира се провежда лечение в опити да ги премахне-о, да, ужас; жените не трябва да изглеждат по този начин
8. Как ще се почувствате ако ви кажат да ползвате дезодорант, защото миришете-аз не мириша

4.   1. Бихте ли излезнали с момиче, ако знаете, че ваш много добър приятел е излизал с нея - НЕ
2. Ако сте се запознали като сте си казали здравей и имената, ще се поздравявате ли като се видите или не - ЗАВИСИ, ПО-СКОРО НЕ
3. Когато се разминавате в училище с други момичета, всички ли гледате или само тези, които ви допадат - ВСИЧКИ
4. Ако си падате по момиче или я намирате за симпатична, всеки път ли ще я гледате като се разминавате в училище - РАЗБИРА СЕ, ЧЕ НЕ
5. Запознали сте се като сте си казали здравей и имената, чрез друг човек. Не сте се поздравявали 2 месеца и накрая момичето започне да ви поздравява. Какво ще си помислите? Как ще се почувствате? Следващият път ще я поздравите или усмихнете първи? (Или само ако ви е симпатична и ви допада) - ЩОМ ТЯ МЕ ПОЗДРАВЯВА, ЯВНО ИЗПИТВА НЕЩО КЪМ МЕНЕ. 2 МЕСЕЦА ЩОМ НЕ СЪМ Я ПОЗДРАВЯВАЛ, ЯВНО НЕ Е МОЙ ТИП.
6. Какво ще си помислете ако едно момиче направи първата стъпка - ЧЕ МЕ Е ХАРЕСАЛА, ЗА КОЕТО НЯМА НИЩО ЛОШО
7. За вас проблем ли е ако момичето има пъпки по лицето (но разбира се провежда лечение в опити да ги премахне) - ЗАВИСИ, АКО Е ГОТИНА И С ХУБАВО ТЯЛО
8. Как ще се почувствате ако ви кажат да ползвате дезодорант, защото миришете - КОФТИ СИТУАЦИЯ

Явно някой ти е доста симпатичен, но не ти орбъща внимание. Казвам ти честно /от мъжка гледна точка/, откажи се от него. Лично аз, ако някоя ми е симпатична бих направил така, че да го разбере.

5.   От авторката
Благодаря За отговорите
Вече всичко е по-различно
Дава някакви сигнали ама не знам