Споделена история от Тинейджърски

Да ли е само заради секса ?
Здравейте! Ще се радвам да ми помогнете, защото аз не мога да си помогна сама и не знам какво да правя.
Познавам едно момче от доста време, приятели сме си. Днес бях с него и още хора. На мен ми стана малко лошо, той забеляза и ме попита дали искам да се разходим, съгласих се. Тръгнахме и като се скрихме от другите той ме хвана за ръката. И аз не се дръпнах, защото мислех, че просто го е страх да не припадна, защото много често припадам. След това той ме притисна към себе си и ме целуна. Това беше шокиращо за мен, но не се дръпнах, защото имам чувства към него. Седнахме на една пейка и той започна да ме обарва и ми каза, че много съм го била възбуждала и искал да прави секс с мен ( бях седнала в него). Аз веднага станах и му казах ти добре ли си, как може да ми говориш такива неща. За такава ли ме мислиш, ако искаш това от мен няма да стане отивай при някоя курва и не ме занимавай. Той започна да се оправдава, че няма такова нещо, прегърна ме и ме целуна. Аз му повярвах и пак седнах в него. Той пак започна да ми говори за това, което написах по горе и аз му ударих един шамар и му се развиках. Казах му да отидем при другите, защото кой знае какво ще си кажат, защото доста се забавихме. Отидохме при тях и той се опита да ме целуне пред тях, но аз се дръпнах. Това не е цялата история, но мисля, че това е достатъчно.
Въпросът ми е: Има ли чувства към мен или иска само секс от мен?

Забравих да кажа, че си има приятелка, с която се е виждал най-много 2-3 пъти, защото не е от нашия град. Преди случилото се беше изпил от онези малко шишенца с бира, но не мисля, че се е напил от толкова малко количество алкохол. Ако е от значение аз съм на 16, а той на 18.
Благодаря Ви, че прочетохте историята ми. Благодаря и на тези, които ще ми дадат съвет.

Коментари

1.   Ами незнам ти имаш ли мозък? очеВАДНО е че тоя няма да е добра стока, и те иска само заради секса. Ако го направиш, след време ще те зареже като някой парцал. Ти избирай.

-Death_Blade ^

2.   правилно си постъпила. Този иска само секс, има си приятелка. Забрави!

3.   Да само секс иска от теб, отдръпни се докато не е късно :)

4.   Само за секса е щом и за това само ти говори.

5.   "Да само секс иска от теб, отдръпни се докато не е късно :) " Номер 3, моля те! Сякаш някаква зла прокоба ще я сполети, ако прави секс с него, та чак "докато не е късно". И да си легне с него, а след това той да я отреже - голяма работа. Не е болка за умиране.

6.   Естествено че иска само секс и няма абсолютно нищо лошо в това. Ти пък на тези години какво си тръгнала да търсиш, човек с когото да остареете ли хахахаха. Момчето си живее младините това е. Ти защо не го правиш не знам :-).

7.   Много зависи от нагласата на момичето. Има доста жени, които търсят в секса само плътското удоволствие и тогава както казва 5, няма да е голяма работа.
Но има все още хора, които влагат чувства, не възприамт секса като задоволяване само на един нагон и тогава наистина може авторката да остане силно наранена. Особено, че е на 16 - може да й е първия и така нататък. Като е само привличане, а не влюбване защо трябва да се полага на това.
Според мен по-добре го зарежи и му дай ясно да се разбере, че не искаш да си с него. Освен да нарани чувствата ти, друго не вярвам да стане.
Ана

8.   И според мен иска от теб само секс! И аз съм момиче на 16 и едно 14 годишно лапе непрекъснато иска секс от мен и само това сънувал, ама ще има да чака... и да си сънува!

9.   Авторката: Номер 6 за разлика от другите на моята възраст, а и много по-малко аз не правя секс, с когото и да е. Не, не търся човек, с който да остарея на тези години. Благодаря на всички. Но ще чакам и на другите съветите, с удоволствие.

10.   Момиче ясно е, че е с теб само заради секса. щом си има приятелка от друг град и не я вижда често ще иска и някое момиче, което му е по-близо, за да задоволи желанията си. Моят съвет е колкото и да го обичаш да не ми позволяваш да се възползва от теб! Дори да ти каже "обичам те" ако говори само за секс значи искам само това от теб! Казвам го, защото ми се случи нещо подобно...