Споделена история от Тинейджърски

Когато аз не мога да му дам всичко, защо да не го потърси при друга?
Здравейте,
Аз съм на 17 години, той- на 20. Заедно сме от няколко месеца. Усещам, че иска секс. Не го е споменавал, но е пределно ясно. Първата му сериозна връзка съм. Той е тип "играч". Първо бях против връзка с него, не от липсва на чувства, а от страх, че съм поредната, както и да е, с времето се разбрахме. И си мисля... ще ми се да изчакам до поне 18 /не знам, просто така съм си решила от малка, много искам до 18 да изчакам, няма да се промени нещо, но си е мое убеждение/. Както и да е. Лошото е, че ми е леко кофти така. Да се ограничава и да стои без секс, с непълноценна връзка... заради моите тъпотии. През главата ми минава мисълта... дали да не му позволя да преспи с друга, но без да има чувства към нея? Тоест... не знам. Нали изневярата е горе, в главата, а не долу.. Не би ме тормозило това, но ме притеснява друго. Ако му стане навик? И след това просто не може да се отдаде на връзката ни изцяло. Тъй като навършвам 18 след 3 месеца и искам да му направя "изненада":)) Съвети, мнения? Много съм объркана и ще съм Ви много благодарна, ако споделите.

Коментари

1.   Ти добре ли си да го караш да спи с други? По-незряло изказване не съм чувал! Не ти ли е минавало през главата, че секса е физическата част от любовта?

2.   Явно ти си незряла за сериозна връзка. Секса не е всичко в отношенията между двама. А пък сама да го караш да си намира любовници!!!

3.   Защо сама си измисляш проблеми и се тормозиш? Той е с теб, знаел е какво го очаква, щом е започнал връзка, значи си е преценил рисковете. Изчакай си докато се почувстваш готова и ако все още си сигурна,че ще е той човекът, го направи,ама недей да се вкарваш в разни филми до тогава.
Лола
П.П. Нали не смяташ наистина,че зависи от теб дали той ще прави секс с друга или не? В смисъл нали знаеш,че един човек не можеш да го ограничиш по никакъв начин и каквото си е решил той, ако ще и денонощно да го пазиш,пак ще намери начин да го направи?

4.   Скъпо момиче, ако той реши не с друга, ами с много други може да преспи. Не е в това въпросът - да му разрешаваш ти или не. Явно момчето държи на теб. Естествено е, че млад мъж ще иска секс, но също така не е нормално само защото си неопитна и още не си готова той да те изостави. Ако го направи, в което се съмнявам, значе не си е заслужавало.

Съветът ми е говори, говорете - това е най-естественото между двама души, които почти са стигнали до този близост - правеното на секс /на мен ми харесва повече правене на любов/. Така, че хубаво е, че искаш да се настроиш психически, чуе държиш на него и това, че е по-опитен също е по-добре. Просто остави нещата да се развият от самосебе си и ще видиш, че те ще си дойдат на мястото. Един мъж може да е бил с десетки жени и когато намери истинската да й остане цял живот верен. Говоря от собствен опит, а съм сигурно на годините на майка ти.

5.   О-о-о, я изобщо не го жали! Твое право е да решиш кога да се отдадеш на един мъж, а негово право е да избере да остане с теб - докато решиш. Не наричай собствените си разбирания "тъпотии", защото така принизяваш себе си и своите потребности до очакванията на другия човек. Не планирай да му правиш подаръци, остави нещата да следват естествения си ход, почувствай себе си и се отдай на желанието да си с него, когато ти е гот отвътре.
Жените сме способни на големи глупости от чувство за вина.

6.   Знам, че звучи глупаво, незряло и т.н. Но наистина се притеснявам, че го лишавам от секс, както и да е. Благодаря за мненията
авторка*

7.   Мило момиче, те вече хората ти го казаха и няма да се повтарям с баналности, ще ти кажа нещо от личен опит.

Със сегашният ми приятел ( който се очертава да ми е съпруг ) правехме секс сигурно на 3-4 месец. И знаеш ли, не бях девствена.. Просто и аз като теб, имам си някакви мои принципи и убеждения и не карам никой да се съгласява с тях. Който не му е удобно така - ПЪТЯ.. То така се разбира колко човек държи на теб, нали? Ии бях много влюбена в приятеля си, както и той в мен, толкова много го желаех сексуално, че наистина не издържах хаха.. И знаеш ли, той веднъж не го направи на проблем.. Дори на шега нищо не каза, изчака ме. И си струваше. Защото правехме ЛЮБОВ, красива и истинска, и беше приказно.. И за мен този мъж си ми е първият, защото го усетих, а това е НЕСРАВНИМО! :) И той беше "играч" - аз нямах никакъв опит, той имаше доста зад гърба си.. Той ме научи на всичко, той ми оформи тялото на жена.. Не избързвай, за да усетиш и ти това несравнимо удоволствие - да си обичана и желана.. Моят играч ме изчака, защо твоят да не може? Да не би да е единственият? Знаеш ли колко момичета могат да ти напишат, че са държали приятелите си по месеци на сухо ( не че е за гордост, ама понякога така става :D ).. И сега, след години като си говоря с приятеля ми ми казва: Със сигурност, ако ми беше пуснала веднага нямаше да те заобичам толкова и да погледна на теб толкова сериозно, точно за това ме привлече, защото беше неопитна, срамежлива, дръпната и прочие.. Защото той беше свикнал, когато излезе с една жена вечерта да завърши в леглото..

Така, че изчакай и си избий тези тъпотии от главата, защото те малко или много се отразяват и на действията, отношенията .. Когато се почувстваш готова ще си сигурна и в теб и в човека до теб, и ще бъде нещо повече от секс или търкане на епидермиси.. :)) Така като чета, явно момчето си струва и наистина има сериозни намерения, не го отблъсквай със съмнения и глупави притеснения.
Успех :)

Mrusnellka

8.   Много благодаря
Авторка

10.   Независимо, колко време ще те чака той трябва да го направи ако те обича а и 3 месеца скъпа, са напълно нищо моя приятел чака 8 и продължава макар че на мен вече не ми се иска да чака, но няма подходящ момент в моемнта за жалост. Изчакай си 18тия ден ден ако не те изчака той майната му...

11.   Вечи си минала 18, так че давай прави го!

12.   Хах... Вечв си на 18 и ако сте още заедно значи си му дала нужното.
Аз лично ако обичам едно момиче истински, ще чакам докато самата тя е сигурна, че е готова. Относно до мисълта да го пуснеш при друга... ох малеее....

13.   Хах... Вечв си на 18 и ако сте още заедно значи си му дала нужното.
Аз лично ако обичам едно момиче истински, ще чакам докато самата тя е сигурна, че е готова. Относно до намерението да го пуснеш при друга... ох малеее....