Споделена история от Тинейджърски

Какво харесват момчетата?
Здравейте! Днес се зачудих какво всъщност харесват момчетата и дали има определени момичешки черти, които ги отблъскват. Най-много ми е интересно да разбера дали намират за отблъскващ по-високият говор и псувните. Харесвате ли високи момичета (180см)? Като цяло ако може да опишете характера на перфектната за вас партньорка. Благодаря!

Коментари

1.   Кон-каруцар кой харесва?

Братан.

2.   Крещене и вулгарност отвращават всеки, не само момчетата. С каруцарка не ми се занимава. Височината ти е буквално най-малкият проблем.

Отблъскващи са вредните навици и липсата на характер. Дъх на цигари, немита коса, шкембе, няма оправдание за такива поправими недъзи. Няма да коментирам бръсненето и рисуването на вежди, duck face по снимки или носене на къса пола с колан, където пише "bitch". Последните не ги преимам за хора, камо ли за какъвто и да е потенциален партньор.
Привлекателна е естествената красота (не гримът), плавното общуване, увереността, елегантно (не курвенско) облекло, атлетизъм. Аз си падам по стрелба с лък и за мен няма по-хубаво от това някоя жена да го владее. Друг красив белег е дълга и права коса.

Наистина не е трудно.

3.   Ем всеки си има различен вкус и принципи. Ся на мен примерно не ме кефят мн високи и слаби, на кон мязат. Да има кво да пипнеш си е друго. Да е интелигентна, да може да псува ама да знае кога и къде

4.   Описа точно това от което ми се повръща. Високият говор, особено при момичетата(и при момчетата е зле) е страшна простотия и селяния, показваща нисък интелект и никаква грация и елегантност, а що се отнася до мъжкият ръст- е това е наистина отблъскващо, защото високите жени имат мъжко телоусложение, което разбира се не е добре, а и показва, че има хормонални проблеми.

5.   С каруцарка не бих общувал, дори да ми е гадже. Момче на 17 съм и харесвам естествени момичета, поддържани, интелигентни.