Споделена история от Тинейджърски

Все още нямам приятелка...
Здравейте,
Знам, че заглавието може и да прозвучи странно, но е истина. Аз съм момче на 18 години и все още не съм имал връзка с момиче. Вярно, не съм от най-общителните, даже напротив - твърде стеснителен, не ходя по кафенета, дискотеки. Имам приятели, които си имат от доста време и понякога ми става кофти да гледам как се прегръщат, целуват и т. н. Пробвах два пъти, но и двата претърпях пълен провал и само си навлякох още отрицателни преживявания...

Коментари

1.   Споко знам какво е. Аз след 15 дни правя 20 и още не съм имала връзка с момче. И съм като теб не ходя по кафета и така нататък.

2.   Прочетох себеси...

3.   Здравей! :)
Аз съм момиче, също на 18 и съм точно като теб.

4.   Сега ще ти кажат да ходиш повече на кафе и дискотеки и така ще си намериш приятелка, а... забравих фитнеса. Както му се казва - "тази книга вече сме я чели". Аз също съм така на 20 години съм и никога не съм имал приятелка. Трудно е, но се свиква, даже лека - полека започнах да се примирявам с това и да свиквам със самотата.

5.   Не е нужно да ходиш по дискотеки и кафенета. Просто ходи където ти харесва на теб и бъди по общителен. Помага и като изглеждаш привлекателно.

6.   И все още не мога да разбера общото между кафетата и дискотеките и намирането на приятел/приятелка...

7.   Не зависи от това какъв си, нито от това дали ходиш на кафета, или дискотеки, или други такива места. Това са измислици от филмирани като вас хора. И какво че сте на 18 или 20, или колкото там имате. Това не е края на света, че сте нямали гаджета. Няма значение и това, че не сте общителни. Вместо да се самосъжалявате и отчайвате че сте сами, можете поне да пробвате да си намерите някого. Ако не ви се получи, все някога ще стане. Изисква се време да се намери подходящия човек.

8.   Не ги мисли тия работи. Аз съм на 20 и също съм си така. Чувствал съм се гадно в такива моменти, които ти описа, но всеки си следва своя път в живота и не трябва да подражава на останалите, а да бъде себе си. Занимавай се с това, което те прави щастлив и което ти е страст. Ето, на мен ми е страст футбола и съм пътувал с бусове/влакове като ненормален в последната година, но си струва. Емоцията, която ми носи това преживяване, не може да ми бъде дадена от 20 дискотеки, кафенета, събирания и разни такива неща.

9.   Аз си намерих приятелка през приложението Badoo и вече почти 8 месеца съм супер щастлив .. тя е страхотна ... Разликата е че аз имам сравнително добро мнение за себе си .. Работя, искарвам добри пари и на скоро смених мерцедеса с Мазда (семеен автомобил ) ... Вдигни самочувствието си ще успееш
Момче на 21

10.   От автора - благодаря на всички, които отделихте време да прочетете това! :)

11.   Аз съм на 28 и до ден днешен нямам приятелка, така ми е писано за сега.