Споделена история от Тинейджърски

Искам да променя живота си
Здравейте на всички които четете това. От другата страна на монитора седи девойка на 23 години, която иска да промени живота си. Студентка съм, цял живот съм учила сериозно, имам си приятел който е страхотен, справяме се добре финансово и като цяло не се оплаквам. Друг фактор обаче ме мъчи и не е типичен за моята възраст може би, а за тийновете. От 14 годишна искам да бъда популярна личност. Искам всички хора да знаят коя съм, да имам фенове, да ме пази охрана и да имам изцяло нов начин на живот. Всеки път когато някой не знае коя съм, аз се чувствам зле. Чувствам се ужасно като на концерти съм в публиката, а не на сцената или зад сцената, искам да бъда личност. Наистина желая да бъда певица, да забавлявам хората, да бъда звезда. Знам, че всичко това звучи крайно детско, но нима всички наши популярни личности не са искали същото? Искам да бъда на една сцена с Галена например. И да, на 23 съм наистина. Желая всички тези известни да бъдат мои приятели, а не да си работя по професията която уча в университета и да съм на заплата в офис. Не ходя в предавания по телевизията, защото е повече от ясно, че са нагласени и силно ме съмнява Х фактор да ме направи звезда. Всичко си е с връзки и пари, които аз нямам. Имам талант да забавлявам хората, но дори след писане на лични съобщения на буквално всички певци, никой не ми отговори, защото не съм известна и аз. Чудя се дали идеята да стана ютубър е добра, защото ако клиповете, които качвам се харесат от хората, тогава ще набера популярност и има шанс да се доближа до мечтата си? Мислите ли, че това е добра идея? Единствено от което се страхувам е, хората да не харесат това което правя и само да ме обиждат и да не се получи нищо. Не е нужно да се излива хейт, хора. Наистина имам нужда от вашите коментари и помощ.

Коментари

1.   Здравей, аз съм момче на 22 и напълно те разбирам. Аз точно като теб когато ходя на концерти или гледам някакви предавания винаги си се представям на сцена... Затова и целта ми е да се занимавам с You Tube, музика и кино... Но това, което осъзнах е, че за да се превърне един човек в известна личност трябва да развие качествата и уменията си, за да може да завладява аудиторията със своята харизма... Затова именно съм се насочил към усъвършенстване на себе си (тяло, глас, storytelling, писане на песни, английски и др. ). Така когато изградя перфектната визия за себе си, ще мога да преложа нещо повече на зрителите, феновете и почитателите си, а оттам ще дойде и известността. Тук искам да подчератя обаче, че като цяло аз не копнея толкова за популярност, колкото за това, че наистина изпитвам любов към изкуството и не мога да си се представя работещ, нещо, което не ме влече... За хейта, мен като цяло не ме притеснява и не мисля, че и ти не трябва да го мислиш толкова много... Защото ако човек наистина е добър в това което прави и е щастлив с работата си, няма значение кой какво си мисли... Съвета ми е продължиш да учиш това, което учиш за да имаш някакъв план Б, но в свободното си време да работиш за мечтата си... Аз между другото също следвам в университет специалност, която не харесвам, но хем догодина ще си взема дипломата, хем имам свободно време да преследвам целите си... Това с което ще завърша е един цитат, който може би си чувала... We are not born to work, pay bills and die!!! Желая ти успех и някой ден може да се видим на сцена!!!

2.   Душичка мамина...