Споделена история от Тинейджърски

Отблъснах го,а сега го искам
Здравейте.
Ноември 2018 ми писа едно момче и така се запознахме. Както се казва в началото се зарибявахме. Една вечер си говорихме играхме една игра. Той нещо на майтап ми каза, че, ако го бия в играта ще дойде до нас и ще ми донесе цигари, защото нямах и мрънках, че ми се пуши. Бих го на тази игра и той дойде. Нищо не се е случвало между нас. След това е идвал още няколко пъти и пак сме си говорили само. След това аз постепенно като ми пишеше му отговарях все по-рядко, защото не чувствах, че това е човека за мен, а и харесвах друго момче, но с него нямаше да стане смисъл търсеше ме само като се напие абе общо взето беше супер несериозен. Та с другото момче постепенно взехме да си пишем все по-рядко (аз бях виновна). След това лятото пак почнахме малко да се зарибяваме, но този път спрях в самото начало. Сега си пишем доста често пак, но само приятелски всички тези неща между нас ни направиха и добри приятели. Проблема е, че аз в момента имам чувства към това момче и наистина искам да съм с него. Съжалявам наистина много, че го отблъснах щеше да ми е много добре с него. Той е невероятен човек. Проблема е, че си има приятелка в момента. Не казвам, че искам да ги разделя или нещо подобно. Просто той понякога ми прави пак някакви намеци и леко ме зарибява, но аз не му отвръщам, защото не знам не ми е конфортно така. Та въпроса ми какво да правя? Дори нямам въпрос просто искам да чуя различни мнения по темата.

Коментари

1.   Абе, вие това сваляне на риболов сте го обърнали в последните години, гледам...

2.   Чети "Любов по време на холера". Съвсем сериозно.

3.   Може би още те харесва, просто е мислел, че няма да има шанс с теб и привидно се е отказал. Не се току-така забравя един човек. Изчакай докато скъсат или пък като ти направи намек и ти един път поне много тънко отвърни, но много тънко, само за да му провериш реакцията. Имаш ли информация какви са му чувствата към нея, от много време ли са заедно, обича ли я, разбират ли се? Това, че си има приятелка не значи непременно, че а обича и такива. И аз съм си хващала друго гадже, само защото не съм имала шанс с даден човек и евентуално ми е писвало от самотата. Между другото, той каква зодия е?

4.   based stacy

5.   До номер 3.
Не нямам представа какви са чувствата му към нея. Заедно са от август или септември. Зодия рак е и аз също.
Авторката

6.   До номер 2.
Каква е тази книга?
Авторката

7.   За сега се примири, че си му просто добра приятелка, пък после каквото стане. Само не го разделяй с приятелката му, защото е подло, а и той няма да ти прости, но иначе се дръж като добра приятелка, помагай когато трябва, изслушвай, разсмивай го, говорете си... пък дано оцени каква невероята мацка си и някой ден те види и като нещо повече, но не насилвай нещата и никога не прави първата крачка за да не го отблъснеш. Търпение! Ако добре си изиграеш картите, имаш големи шансове, но не насилвай нещата!