Споделена история от Тинейджърски

Момиче, което все ме оглежда от година!?
Последната ми година е, видях я за първи път в началото на 11кл 2рата седмица, след няколко си дена тя с нейната приятелка са все при прозореца в коридора в междучасията виждам я все когато се разкарвам насам натам не се познава ме, исках да се запознавам с нея но не съм му пратил даже и покана за приятелство и все така отива примерно качвама се на горе те са пак при прозореца приятелката му гледа към мен и после незнам какво става на нея ли казва и тя ведна гледа към мен както казах от началото на 11кл е така незнам някакъв проблем ли има с мен не ме ли харесва незнам не разбирам и да не забравям може да се каже най високомерното момиче в училището, но имаси и гадже опитва се да се играе ли с мен, миналата година все я гледах като минавам покрай нея но тази година въобще не гледам даже лицето му но тя не спира да гледа към мен, сигурно съм написал грешно някои думи извинете за това! Искам да чуя и вашето мнение благодаря.

Коментари

1.   Нищо не разбрах. Можеби момичето си казва "Глей' го тоз неграмотник".

2.   Някои думи? Ти изобщо не можеш да пишеш правилно.

3.   Как си стигнал до 12ти клас, идея нямам... То бива, бива неграмотност ама това е просто прекалено!

4.   Малееее на какъв език е написано? Нищо не разбрах. "Незнам" се пише "не знам". Ти колко имаш по български език?

5.   "Сигурно съм написал грешно някои думи"... някои думи да бяха, то нищо не се разбира! Единственото, което става ясно, е че някакви момичета стоят на прозореца и те гледат. Като ходиш на училище изобщо вдяваш ли нещо, или ходиш ей така колкото да не те бият вашите за отсъствия? Срамота е 12 клас да не можеш 2 изречения да вържеш!

Може да си им смешен и затова да те гледат, за да ти се подиграват.
Или им харесва това, че ти ги гледаш/си ги гледал до минаталта година и си чешат егото с теб. "Ей Ана, тоя ни заглежда всеки път, баси смешника. Хайде да го гледаме втренчено, за да му стане тъпо и да престане, защото няма шанс с нас". Обикновено точно това си говорят и мислят харесваните мацки.

6.   Малко се напрегнах докато прочета историята до край, защото писането нещо не ти е силата ми се струва, би могъл да поработиш сериозно върху това, имайки предвид, че ти предстои и задължителната матура по БЕЛ.

Колкото до момичето - сам казваш, че е високомерна, може просто да ти се прави на интересна и да си чеше егото като те зяпа. Може пък и тайничко да си те харесва, но да не смее да го признае защото е обвързана. Мен ако питаш, не се чуди толкова какво се върти в нейната глава, по-голямо значение има какво се върти в твоята, имам предвид дали ти я харесваш? Ако отговора е не, наистина не би трябвало да ти пука на къде гледа въпросната госпожица. Ако обаче я харесваш би могъл да се запознаеш с нея, но е сложно, защото е обвързана и ако не е някаква истинска любов просто не си заслужава.

8.   Е момче ли е или момиче , нищо не разбрах брат :D , пиян ли си бил като си я пуснал тая тема

9.   6. Малко се напрегнах докато прочета историята до край, защото писането нещо не ти е силата ми се струва, би могъл да поработиш сериозно върху това, имайки предвид, че ти предстои и задължителната матура по БЕЛ.

Колкото до момичето - сам казваш, че е високомерна, може просто да ти се прави на интересна и да си чеше егото като те зяпа. Може пък и тайничко да си те харесва, но да не смее да го признае защото е обвързана. Мен ако питаш, не се чуди толкова какво се върти в нейната глава, по-голямо значение има какво се върти в твоята, имам предвид дали ти я харесваш? Ако отговора е не, наистина не би трябвало да ти пука на къде гледа въпросната госпожица. Ако обаче я харесваш би могъл да се запознаеш с нея, но е сложно, защото е обвързана и ако не е някаква истинска любов просто не си заслужава.

Мерси за отговора, може да се каже че малко я харесвам.

10.   Хора какво го нападнахте и то заради граматиката му по Български език - Вие нормални ли сте? Автора пише с грешки но това не е чак такъв проблем- Да ви имам и логиката . чак го изкарахте неграмотник . Много сте зле.

11.   Е момче ли е или момиче , нищо не разбрах брат :D , пиян ли си бил като си я пуснал тая тема

Не бе брат да знам българският ми не е супер, да момиче е ух ти ме уби директно бе xDDD