Споделена история от Тинейджърски

Натрапчиви мисли помощ !
Здравейте. Аз съм момиче на 16 години, От скоро ми стана така все ми идват ужасни сексусални натрапчиви мисли и т. н и те се повтарят и повтарят не могат да се махнат от главата ми и ме мъчат всеки ден какво да правя опитвам да мисля за друго но не става, не знам какво става с мен преди не бях така, не ги искам тези мисли ама те се появяват отново и отново какво да правя Моля ви дай те ми съвет от какво може да е.

Благодаря предварително!

Коментари

1.   Спокойно, всички сме минали през това. След време ще свикнеш и няма да ти правят впечатление.

2.   Може да е от филми, от видео клипове на песни.
Спирай всякакво слушане на музика, гледане на филми, замени го с нещо навън, природата, трябва да се смени картината.
Успех!

3.   Според мен просто ти се е вдигнало нивото на хормоните. Да го кажем иначе - тялото ти си иска своето.
Съответно или намери с кого, или си отдели повечко време за мастурбация и постепенно ще се нормализират нещата.

8.   Тези мисли идват от дявола. може да имаш наследствено проклятие. Иди на църква. Търси Бог. Само той може да ти помогне. Не отивай при врачки и подобни ще си нанесеш още проклятия.

9.   Няма такова нещо като "натрапчиви сексуални мисли" просто се отдай на удоволствието и грабни вълната. Ние мъжете винаги ценим перверзните жени с техните "странности". Мен лично много ме възбуждат жени които правят секс с куче или с кон, имам и няколко други перверзии.