Споделена история от Тинейджърски

Питам момчетата (от момиче)
Здравейте, скъпи момчета
Аз съм едно момиче в 10 клас
Имам малко въпросчета към вас
Отговорите ви ще ми помогнат в ситуацията в която съм
1. В училище оглеждате момичето което харесвате или всички хубави момичета
2. Ако харесвате момиче и се поздравявате като се видите, ще к се усмихнете ли, ще се правите на готини като не показвате емоция или нещо друго
3. Ако едно момиче ви пише първо, кое ще е първото нещо дет ще си помислете, веднага ли ще й отговорите или ще изчакате
4. Когато момиче ви пише, ще кажете ли на приятелите си(без значение дали са момчета или момичета)
5. Когато си пишете с момиче и трябва да отговорите нещо или да пишете вие нещо, ще потърсите ои помощ от приятели
6. Когато момиче ви пише и разбере, че не сте в настроение, ако я харесвате ще продължите ли разговора или не
7. Ако харесвате момиче и то ви пише първо, след това вие ли ще пишете първи или ще изчакате да видите кога ще ви пише тя
Благодаря ви предварително, ще съм изключително благодарна ако отговорите
Ще помоля като отговаряме да пишете на колко години сте
Целувки и приятен ден

Коментари

1.   Моят съвет е да си позитивна покрай този човек. Интересувай се от него, пиши му, но не прекалавай. Просто бъди сигурна, че е разбрал, че имаш интерес към него и би искала да се опознаете. Ако той пожелае същото - ок. Ако не - продължаваш напред. Иначе в противен слувай може да се възползват от теб по всякакъв начин - не само това момче, а по принцип. Успех.

2.   Момче 11 клас 16 години (почти 17)

1) Оглеждаме ВСИЧКИ хубави момичета.

2) Зависи, но най- вероятно ако имаме реални амбиции към момичето, ще се държим готино (ще се шегуваме), НО най- вече няма да се държим безразлично.

3) Веднага ще и отговорим. Ще си помислим, "защо ли ми пише?".

4) Зависи, имало е хора които ми са се хвалили, има хора които просто често им пишат момичета и ще си бъде нормално за тях и естествено ще си замълчат.

5) Лично аз не.

6) Да защото така съм научен, да съм учтив с хората.

7) Не разбирам. Ако ми пише момичето което харесвам, ще съм много щастлив. Ако не я харесвам ще ми е все едно и ще пиша пак.

Слушай сега, ако си симпатична не го мисли, ама да знаеш че не си струва да се чудиш на момчетата от гимназията.

3.   От авторката
Много ви благодаря за коментарите
Просто ту дава някакви знаци, ту не знам, просто много ми е объркано