Споделена история от Тинейджърски

Толкова ли съм ненормална?
Здравейте, аз съм момиче на почти 16 години!
Не искам да звуча като депресар, обаче, какво не ми е наред? !
Така, да ви разкажа ситуацията.
Падам си по едно момче, син на учителката ми, бях писала такава тема по-рано...
По същество... Послушах съветите на някои от вас, намекнах на госпожата, ако й е удобно да доведе децата си в училище някой път, обаче те са твърде заети... До тук разбирам.
Все пак сме се виждали с въпросното момче, та се престраших да му пратя покана.
А и не съм първото момиче от нашето училище, което му праща.
Въпреки това, ми отхвърли поканата.
Къде бъркам? !
Абсолютно на никого не съм споделяла нищо по въпроса, само на най-добрата ми приятелка, която не учи в моето училище и не познава никой от него.
Защо ми отхвърли поканата при положение, че прие тези на непознати? !
Възможно ли е някой да му е наговорил нещо лошо за мен? (Все пак имаме доста общи познати). Кажете ми честно, има ли ми нещо сбъркано на външния вид, което да е отблъскващо? Признавам, че не съм от най-привлекателните-имам тъмно руса коса със светли кичури, светло сини очи, и малко акне, но почти невидимо... Може би проблемът е в това, че съм сравнително плоска... Какво да правя? Съжалявам, ако съм допуснала грешки, твърде бързах, за да се поправям! Благодаря ви, предварително!

Коментари

1.   Момиче, винаги ще има хора, които не те харесват, ако ще и Анджелина Джоли да си. Проблемът не е в теб. Пък и когато "губиш", понякога не знаеш какво печелиш. Въпросното момче може и изобщо да не е за теб и след време да съжаляваш. Остави нещата да се случват естествено, като не те харесва - ок. Ще се намери някой друг.

2.   Виж, не е добре да си вкарваш подобни филми за всяко момче, което харесваш.

В тоя живот ще има хора, които не те харесват, такива които ще умират за теб, но ти няма да харесваш. А понякога ще харесваш точно, който те харесва. Тук гаранции няма и не трябва да си го слагаш, ако някой не те харесва, което е станало в случая, щом не ти е приел поканата.

Казваш, че и други хора са му пращали покани, което означава, че е харесвано момче. А харесваните тийнейджъри обичат да могат да правят каквото искат и да избират който си искат.

По-добре насочи вниманието си другаде.

Братан.

3.   Просто не те харесва и затова не те е приел. Принципно някои хора не приемат други ако не ги познават, примерно мен не са ме приемали, защото не ме познават, но са ми писали дали се познаваме и коя съм. Поне са ми писали. А пък наскоро синът на една фолк певица ме прие в приятели, а изобщо не ме познава и ми хареса снимките и даже ми писа, че съм хубава. Често ми приемат поканите хора които не ме познават заради външния ми вид. Не си негов тип явно.

4.   Предполагам учителката е разбрала накъде биеш и му е казала, но той по някаква причина не проявява интерес. Така както се описваш изглеждаш добре. Нищо повече не можеш да направиш, освен да се успокоиш и да продължиш напред.

5.   Първо, малко странно е написаното от теб, да.
Второ, как да ти кажем дали си красива или не, при положение, че не можем да те видим?
Трето: Искаш нещо на всяка цена, обаче живота не е такъв. Един човек като не те харесва, примиряваш се с това и край. Щом е махнал поканата значи не те харесва. Няма какво повече да мислиш. Намираш си някой друг и готово.

6.   От авторката: Благодаря на коментиралите до сега!
Знам, че трябва да го преодолея, но...
Все още ми е гадно, но предполагам е нормално, все пак се случи скоро.
Не знам дали ще го забравя, но ще се опитам наистина да се успокоя, за да не правя тъпи драми.

7.   До номер 3: За какви типове говориш? Под "тип" за жена какво да разбирам? Че е с тъмноруса коса ли? Дай малко разяснение по този въпрос!

8.   Може би просто не харесва дебели каки. Споко, ще си хванеш някой кравоман.

9.   От авторката до номер 8: По-скоро имам обратния проблем, защото съм твърде слаба (според хората). Не знам, как ви звучи:
Ръст 164 и 50 кг? Не мисля че е дебело или слабо, но може би зависи от гена ли, не знам.
И междудругото, номер осем, разбирам, че ти е забавно, но помисли, че някой може да се обиди от този ти коментар!