Споделена история от Тинейджърски

Пениса ми... крив е
Здравейте. Искам директно да ви попитам, ще имам ли проблеми с крив пенис. Извит към дясната ръка на някъде 20° общо взето прави формата на дъга. Това се дължи на несимитрична форма в нормално състояние. От едната страна е по дълъг или дебел, абе не е симетричен. Когато е в ерекция се получава извивка. Няма болка, така е от как се помня. На 16 съм и вече си мисля за онези неща, та ще имам ли проблем? Наистина ми е нервно. Толкова е несправедливо да си един на 100... защо на мен!

П. П. много хора бъркат изкривяването. Нямам предвид изкривяване от началото на пениса, а постепенна извивка.

Коментари

1.   Радвай се, тъкмо ще биеш по G-точката. При мъжете обаче е обратно-като влезеш вляво.

2.   Ми изправи го. Чак с транспортир ли го мери този ъгъл?

3.   Това се нарича болест на Пейрони (Peyronie's disease). Потърси информация в нета за възможни упражнения за корекция.

4.   Важното да е дълъг, дебел и твърд. Извивката е екзотика. Стига да не се държиш смутено.

5.   Ми то всеки вика, ама защо на мен...то ако беше по желание нямаше да има никой. То и голямата работа, сторило ти се че х*я ти е крив, пък и наистина крив да е...голям праз ! Има хора родени със сърдечна недостатъчност, други с редки автоимунни заболявания и прочие. Тях питаш ли ги какво им е ? Еволюцията експерементира брат, чрез случайни мутации във всеки от нас. Заради тези мутации днес има блондинки и хора със сини и зелени очи. Само че това е търсене на посоки, някои мутации са за добро, други за лошо. На теб ти се паднал крив х*й. Като го ползваш, никой няма да гледа колко градуса му е извивката.

6.   Аз бях с такъв като тинейджър. Възбуждах го в полуеректирало състояние, и после го намествах в боксерките с крака в обратна посока. Един вид упражнявах напрежение, но гледай да е леко. Сега е значително прав

8.   Не е никакъв проблем. Важно е само да поддържаш външния си вид, да си честен и свестен. Абсолютно всичко останало е неважно.

Ж,22

9.   Тоя дето е написал че е болест е мега зле. Ами как няма да е крив бе? Ти като си лъскал то затова и се е изкривил по посока на ръката и захвата. Другото е че като е в гащите и лвжиш на него пак се изкривява. И моя е крив. Повечето пишки са криви.

10.   Да ти кажа честно, не съм им се взирала чак толкова в пенисите на гаджетата ми и кой знае какво съм пропуснала, което тях сигурно ги е притеснявало. Особено в момент на страст и възбуда, изобщо не ги мислиш такива неща. А хората попринцип не са перфектни, имат си сума си несъвършенства, несиметричности и какво ли още не. Така че, стига си си се взирал. Ако някоя пък толкова точно това й пречи, значи не е било писано. Повечето обаче ти гарантирам няма да им пука. Единствено може все пак да минеш един лекар, ако някакво заболяване предизвиква това, да не ти докара някакви по-сериозни проблеми.

11.   Ако не е навит на спирала - да не можеш да го вкараш, не се притеснявай!

12.   Пейрони щеше да е ако се беше случило изведнъж а той каза че е от както се помни! Това е по рождение. Не няма да имаш проблем.

13.   Ако изглеждаш добре няма от какво да се притесняваш за пениса си.

14.   Номер 3, момчето е казало, че е така от както се помни, а не е станало в последствие, че да говорим за болест на Пейрони, която се причинява от : "част от причините за развитие на заболяването са диабет, автоимунен отговор, но най-често е резултат от механични травми."
Явно това си е част от теб, която ще трябва да приемеш, за да не се сдухваш излишно. Може да идеш и на уролог, за да видиш той какво ще ти каже и да си сигурен, че не е нещо сериозно.

15.   Като зряла жена ти казвам: това е предимство, не недостатък. Това наистина доставя повече удоволствие на жената, за мъжете не знам :)

Изобщо не се занимавай да ходиш по лекари. Мъжът ми е бил така и в тийнейджърските си години се е побъркал от притеснения, дали ще може да го прави и коя ще го вземе, да не му се смеят и подобни. Направили са му операция, от това той страда невероятно и е безумно притеснен в леглото, колкото и години да сме заедно вече. Е, няма по-лошо от това, един мъж да е неуверен в леглото. Айде, като му е за първи път, ок, ама след 100 пъти, вече не се търпи. Тази операция го е травмирала жестоко. Да си го видиш омотан в бинтове, син-зелен, после остават белези от шевовете, аз нито ги виждам, нито ги чувствам, но за него това е ужасно някак. Абе, не се занимавай и не е лош късмет да си 1 на 100, а в този случай - добър. Спокойно, всичко ще му работи и ще имаш кеф и ще правиш кеф. Само не го мисли.

16.   Жал ми е за хората, дето са писали, одобрили и коментирали темата...
Изводите оставям на вас драги мои!

17.   Та това е съвсем нормално.

18.   Не се притеснявай, на мен ми харесват да са леко кривички галят ме на специфични места.

19.   Ми ще си намериш дама със същата крива тръба, дето, като го правите в доги стайл, да пасва. Ако не пасва, тя трябва да е отгоре. И така.

20.   Не няма проблем, когато започнеш да водиш полов живот попитай момичето дали я боли и дали има пози, които са и неприятни и ако има нещо промени позицията.

21.   Авторът:

Вече не ме притеснява ни най- малко. Да крив е като дъга и не е от лъскане, не е перфектен, но кой е. Вече си знам че няма да е проблем :) Притеснява ме повече контролното по биология в други ден.

23.   Здравейте, аз съм момче на 20 години и ми остана белег от операция за късо гемче, вследствие на този белег пениса криви леко наляво, трябва ли да се притеснявам за нещо като Пейрони да развия по нататък във времето? Защото четох че това заболяване се появава в следствия на нарушена съединителна тъкан тоест белег?
Благодаря ви за отговорите предварително.