Споделена история от Тинейджърски

Разделихме се, но той иска да останем приятели
Здравейте! Реших и аз да си споделя болката тук.И така започвам с моята история.
Значи запознах се с едно момче преди година и половина.Запознаха ни едни наши общи приятели.С него бях отначaло ей така да ми минава времето само и само да забравя бившия,но то какво стана и се превързах към тоя и година и половина бяхме заедно.Пак излизаме пак си приказваме но той иска да сме си приятели и да си правим приятелската услуга да се е....м.

Незнам какво да правя много сам объркана в задънена улица съм.На всеки мога да давам съвети а ред дойдели за мен няма кой да ми помогни аз си го обичам много и искам пак да сме заедно.Пиша тук за да ми помогнете и да ми кажете какво да правя как да го накарам да се върне при мен или как да го забравя.Искам някакъв съвет.

Коментари

1.   Подозирам, че не си на повече от 15.
Това момче е от тия, дето само да си мушнат някъде оная работа, слагат маски на приятели. Разкарай го, няма смисъл.
Ако беше някакъв пич (според мен) нямаше така да ти поставя нещата - приятелска услуга, ама че тъпотия. Даже не те има сериозно за приятелка..

Ако все пак решиш да го зарежеш, питаш как да го забравиш - ами хващаш си някой друг - който да те уважава и цени.

В случай, че решиш да се бориш за него и искаш да си го върнеш - си помисли хубаво, СТРУВА ЛИ СИ? Прилича ми по написаното от теб, че е от тея, дето ще ти го мушне няколко пъти и ще забегне.

И все пак - ти си решаваш, каквото и да прочетеш тук - решението е в твоето сърце и глава.
Моят съвет е да се вслушваш в съветите на по-големи и опитни хора, аз така правя. Те няма да те излъжат.
И аз съм попадала на такива "приятели" и аз съм лапала въдицата, но се научих да ги разпознавам.

Mrusnellka

2.   Просто си прецени сама, аз в момента съм от другата страна ,и немога да зарежа човек с който съм бил толкова време.

3.   Искам да добавя, че аз не искам да я .......... но наистина, искам да знам как е.

4.   Hе на 19 си съм но не зная какво ми става не бях такава преди искам да го забравя но не мога не мога бе мамка му има и други който ме охажват ,харесват но той е в сърцето ми главата мии се варти постоянно да неси струва да си правим приятелска услуга само.Но не знам как и какво да направя да го истирия за винаги и да го забравя.

5.   Както ти казах аз съм от другата страна, по някой път е по добре да послушаме сърцето си, обади му се,поговорете можеби той има чувства към теб. Или си го поставила пред някакъв избор и затова е решил да постъпи така. Аз също искам да знам постоянно къде се намира,да знам как е, но ме наругаха. Аз наистина прекалих. Това е по добре с човека когото обичаш, макар и цената на лишения.

6.   Звъня му както и той на мен ми звани, но не мога да го разбера какво иска, защото когато излизаме по някой път така се държи с мен мило сякаш никога не сме се разделяли.
А идва момент ме отбягва студено се държи аз тъкмо свиквам с раздялата и тои тогава ми звъни и аз пак омеквам. Не знам той е объркан и мен ме обърквам питам го каква е причината, а той ми отговаря няма просто ей така искам и толкова. Колко пъти се мъчех и не става не става.

7.   Еми, щом вече си опитала и не става - какво може да направиш? Или си затваряш очите и свикваш с положението, ако толкова много го обичаш. Или го забравяш..

То си личи, че е объркан, но е тъпо, защото така обърква и теб. Трябва да си изясните отношенията.

8.   Обичам го, но ще се опитам да го забравя и не искам и мен да ме обърква смятам ,че като си събере мислите може и да ме потърси и може да не ме потърси не знам но продалжавам напред не мога цял живот да го чакам. Аз така го разбирам явно не знае какво иска, но аз знам какво искам и продалжавам напред вечe нямам сили да се боря за него. Мъчих се много и то много на какво ли не бях съгласна само и само да сме заедно, но няма ефект и колкото да ми е гадно мачно един ден и в моя двор ще огрее слънцето.

9.   Не е точно така, наистина трябва да продължиш напред. Ама ако във всеки друг виждаш него, ако толкова много го обичаш то подобре е да си поговориш с него. По някой път по добре трудна любов, от колкото да се преструваш че обичаш друг.

10.   Така е да по добре трудна любов но тоя м... к като него разбира това нещо прави се на луд продължава ме да се вижда ме с него почти всяка вечер. Незнам незнам как да постапя какво да му кажа вече да се върне при мен даите ми съвет. Моля ви искам помощ