Споделена история от Тинейджърски

На дъното съм.
Здравейте, момиче съм на 19 от малък град. Стигнах дъното на моето съществуване до момента. Моля ви за помощ, защото не знам какво да правя. Тази година съм студентка в София, до преди товс всичко беше наред, но откакто дойдох тук всичко се срина. Чувствсм де ужасно, всичкоте приятели, които имах ме оставиха, най - добрата ми приятелка отиде в друг град с деуго момиче, другите аз ги викам за кафе, те кажат, че не искат, на другия ден излезнат, но не ми пишат или кажат, че ще са с колеги примерно и после видя, че са заедно на сторита, приятелят ми се държи ужасно с мен и просто не знам какво става. Нямам си никого, не виждам никакъв смисъл в живота, единствено моето семейство ме държи да не посегна на себе си. Моля ви дайте ми съвет, не мога повече..

Коментари

1.   Първо забрави за ниското самочувствие. А приятелят ти защо се държи ужасно, намери си друг

2.   Ами... добре дошла в живота! Или по-скоро в предверието му.

3.   Започни нов живот и намери нова среда, тези хора не заслужават да страдаш за тях :)

4.   Зарежи гаджето си и се сприятели с колегите си. Щом приятелите ти могат да те зарежат и да си намерят нови, то тогава и ти можеш. А пък ако толкова не те държи любопитството, попитай старите си приятели защо те игнорират.