Споделена история от Тинейджърски

Приятели ли сме само или не?
Здравейте! На 18 години съм и съм момиче. Покрай мои приятели се запознах с едно момче. Почна да ме следва в инстаграм, веднага ми хареса снимките и след два дена започнахме да си пишем. Много е грижовен, мисли за мен. Всеки ден си пишем. Държи се мило с мен, мисли за здравето ми, абе за всичко. След няколко дни обаче научих, че има приятелка. Каза ми, че не е проблем, че си пишем, че приятелката и няма да реагира по никакъв начин. Каза, че ние сме само приятели. Тогаваха бях шокирана. Не можех да повярвам, че това е така. Обаче все още продължаваме да си пишем. Праща ми сърчица, целувки. Вика ми обличай се добре, студено е. Пази се, бъди внимателна. Отговаря веднага на съобщенията ми. Снощи беше на дискотека и ми е писал цяла вечер...

Та, приятели много съм объркана. Не знам какво да правя. Той казва, че сме само приятели, обаче аз не мисля така. Започва да ми харесва и усещам как се привързвам към него. И въпросът ми е според вас "Дали сме само приятели и какво се опитва да направи това момче"..

Коментари

1.   Питай го ! Да, странно е и шокиращо, вероятно няма да го направиш, но смятам, че по-добър съвет няма да получиш. Пишете си и ти изпитваш нещо към него, но не си сигурна какво изпитва той, ако му кажеш как се чувстваш, ще разбереш как той те приема. Има вариант той да няма приятелка и само да те пробва, а ако има и все пак държи на теб ще си останете приятели. По-добре да разбереш, че не ти се е получило, отколкото да се тормозиш дълго време.

2.   Държи те за резерва в случаи, че скъса с приятелката си.

3.   От авторката към 1 : Има приятелка, качват заедно снимки. Днес ми каза, че в бъдеще ще бъдем заедно. Иска даже другата седмица да се видим. То и приятелката му е с 3 години по-малка от него. Лапе на 15. Мисля, че я разиграва и я използва, да има там за кеф..

4.   От 1. Ако нея я разиграва, какъв е шансът и теб да те?