Споделена история от Тинейджърски

Защо не отговори?
Приятели, аз съм момиче на 17, имам си приятел от близо 2 месеца, който също е на толкова! Връзката ни мога да кажа, че върви, виждаме се, чуваме се по тел-а, скайп и тем подобни, абе нормална връзка.. обаче обикновено се чуваме за лека нощ, но това става късно вечер и на майка ми не и е приятно да си говоря по "нощите" както каза тя, та моят приятел разбра и снощи ми звънна по-рано за да се чуем за лека нощ. Обаче аз съм свикнала да го чуя и точно преди да заспя, но нали се бяхме разбрали да не ядосваме мама, и аз му писах мило смс-че, че много ми липсва и че го целувам.. подходящо за лека нощ.. и познайте.. той нищо не ми отговори :((.. дори не се и обади на момента да речем, ако дори не му се е писало.. така е, че се бяхме разбрали да не се чуваме вече толкова късно, ама аз имах нужда от него.. а той по никакъв начин не ми показа, че го е получил.. само да кажа, че той някак по рождение не е романтик.. разбира нещата между двойките, които прекалено много показват любовта си сред обществото за "лигави".. ама тва все пак не е "обществото'', а аз и той.. та, според вас, , защо, защо се направи, че не видя смс-а :((((((((???

Коментари

1.   Мила, мъжете са такива. Преди два дни така се скорках за един смс. Не ми отговори младежа и аз се скорках. Чак ме е яд. Знам какво е, но просто романтични мъже има само и единствено в приказките. останалото е маса от е*ачи и нищо повече.
Ж 19

2.   Леле .. извинявай, но от 2 месеца сте заедно, а не от 2 години . Това е само един смс.

3.   Еее че не ти отговорил, цяла тема направи. Голяма работа, може и да е заспал, питай го като го видиш ;)

4.   А спиш при майка си ?? охоооо лоша работа как иначе ще чуе майка ти или си измисляш цялата история

5.   Може наистина да не го е видял, знам ли.

6.   А аз си мислех, че в живота ми има големи драми..
Хубаво, че не ми се е случвало нещо подобно, нямаше да го преживея..
Според мен просто се разделете. Това да не ти отговори на смс-а е триста пъти по зле от една изневяра примерно! Ох, чакай да чукна на дърво, да не ме сполети същото..

7.   Защото мъжете са задници!!
Не очаквай много...Само едно ще ти кажа... човек ако има желание ,намира начин.. в останалите случаи търси оправдание... Бих го зарязала , за да не те зареже той... и ако го искаш до себе си , направи го такъв ,какъвто искаш да бъде.. следователо -кажи му го!

Моля да не ми оспорвате коментара, че съм казала това заради един смс... Казвам го ,защото след този ще последва и друг и после още един..., а сте само 2ри месец заедно...

Малките неща говорят много!!! Не го забравяй...а мълчанието помежду ви, убива всичко! Казвай каквото имаш и не се притеснявай да го кажеш... ако не искаш след година и половина да ти каже ,че не те обича просто ей тай...

РОЧО

8.   Ауде стига глупости........ нищо няма не му се е занимавало нищо сериозно

17*

9.   А мислила ли си, че може да не е получил съобщението? Ти вдигаш олелия до небето, защото не ти е писал съобщение, а си представям, ако ти изневери какво ще стане...
*Яса

10.   От авторката: Не, не спя при майка си, разбира се! Бях в хола докато разговаряхме, а на спалнята вратата им беше леко отворена.. и е чула :(

11.   Казваш, че връзката ви не върви? То ако правиш от мухата слон - естествено, че няма да ви върви връзката. Това е само един смс. А и на всичкото отгоре сте заедно от два месеца. Помисли малко. Не е виновен той, а ти.

12.   Съгласна съм с всички мнения! Според мен той няма никакъв интерес към теб, просто те използва за развлечение, защото те вижда, че си наивна и се връзваш на лъжите му. Просто се забавлява с теб това е. Но както каза №9 какво като не ти е отговорил, вярно е, че е малко гадно, но помисли може да е имал някаква работа и това показва, че няма време за теб ;) Но все пак сте от 2 месеца и от един смс не бива да става проблем. По-добре е да се разделите!

13.   Това са лигавщини за мене.
Не ти е отговорил на СМС-а и какво? Може да е бил заспал, може да го е видял по късно и да не е искал да те буди. Ако си готова заради такава тъпотия да се съмняваш в него значи явно не сте един за друг - или по скоро ти не си за него.
Пълни детинщини.

14.   Аз не разбрах защо пък трябва да се разделят? Вярно, че това със смс-а е тъпо (респективно - темата), но чак пък раздяла.. Мила, не прави от мухата слон , това мога да кажа аз :)

15.   Може просто да не го е видял, да е спал или да не му се е отговаряло. Но знае ли човек, може да не му е станало приятно, че заради майка ти, не може да се чувате малко по- късно. Просто го попитай.

Smiling girl