Споделена история от Тинейджърски

Връзка от разстояние
Здравейте всички.
Търсих, но не намерих подобна история.
Ситуацията е следната: Преди около 2 седмици се запознах с едно момиче...мн се харесахме и двамата. След около 2 часа не издържах и както сладко си говорехме я целунах... излизахме още 1 път и тръгнахме...(хубавите нешта се случват когато най-малко очакваш:))

Аз наистина не го очаквах... мина година от както скъсах с бившата и тотално се бях отчаял. Проблема е там, че това лято се очертаваше и е предимно с бачкане и то не в бг. Връзка на 2 дена стана връзка от 2000км разстояние без телефон само скайп и фб. Тя няма нищо против да чака (или поне така казва), но аз не съм мн сигурен.
Не знам просто не знам!?

Моля дайте някакъв съвет или нз каквото можете. Споделете житейски опит, подобни ситуации, как сте поддържали трупката жива? Как сте излезли от тях. Как да не се сдухваш? Въобще струва ли си изпитанието? Възможна ли е такава връзка?
Ще съм ви благодарен за помоща!

Коментари

1.   Виж сега. Няма нищо невъзможно!
Можем само да гадаем, нали? Отиди, виж какво ще стане. Поддържайте си връзка, говорете си, а щом се върнеш ще стане ясно на къде ще вървите. Не се притеснявай, а се остави по течението, за да не затънеш повече.

Мег*

2.   Издържа се, с много доверие. Ако ти си способен да чакаш и тя също не виждам какво може да ви попречи да издържите и като се върнеш да сте заедно. Аз издържах 1 година на таква връзка, но не се разделихме заради растоянието, а от наши проблеми. И растоянието не ни пречеше, а даже ни сближаваше и когато се видехме горяхме от желание, да се докоснем и целунем. Е успех :)

3.   Благодаря ви много!!!
Не съм очаквал сериозни отговори в този сайт. Определено има доста глупави изказвания в него.

No1. - Мег* /Наистина само гадаем./ Добър съвет ще ми е отполза не само в тази ситуация, но и за напред в живота.
Благодаря за отзива!

No2: Aз съм способен да чакам!!! Но я познавах съвсем малко когато тъгнах и не сум сигурен за нея. В скайп тя постояно ми разказва за момчета, с които се е запознала и колко за това колко добре си прекарвала с тях, колко и било забавно..... сами разбирате, че това направо те подлудява от разстояние. Освен това изобщо не се интересува от мен и това как ми е минал денят например, а аз се интересувам и се чувствам кофти, че само аз я разпитвам.

Напулно разбирам, че врузката от разстояние е кофти, и че е мн трудно, но преди да тръгна и казах, че ако не иска няма да се хващаме, за да не и скапвам лятото. Тя отговори "Неее! Ще те чакам! И на края моето лято скапано...... Наистина ще видя като се прибера в България как ще тругнат нещата... пук и не искам да късам по интернет.
Благодаря за отзива No2!

4.   Скъсахме...

6.   Отново е автора, след 4 месеца отново с връзка от разстояние ;@;@;@;@
ЯЯД мее ЕЕЕ на себе си!!! СЪЩАТА ГРЕШКАА ;@@

Момичето е на същите години, същата зодия, същия характер, родителите и са разведени, като на бившата :Х
има сестра, като бившата.... мога да си изброявам прилики цяла вечност!!!
Отново не върви работата-същата ситуация от начало искра, аз хлутвам кораво и после ми го вкарват още по кораво ;// за бившата разбрах, че докато сме били заедно аз съм бил редом с още 10-тима :@ работата и с новата ми намерисва на същото
ПОДЯВОЛИТЕ отново се влюбих
Мойте набори си сменят момичетата на 2 седмици и ги държат само за секс;// единия си има гадже и върти още 2
защо подяволите да вярвам в любовта, в моралните ценности :@:@... НЯМА СМИСЪЛ
ААааа как се ядосвам някое момиче като ми каже, как нямало свястни мъже как само ги използвали и незнам си каво още. Как да има свясни мъже като малките курвички им късат сърцата по-няколко пъти!!! После се отказват от любовта и си го връщат като започнат те да ги зарязват и като ги използват само за секс! Явно хората с поне-малко мозък в главата вече не са на мода;/