Споделена история от Тинейджърски

Влюбена в 33 годишен мъж
Здравейте аз съм на 14 години и съм влюбена във 33 годишен мъж. Той има приятелка. Беше ми трудно да споделя какво изпитвам към него обаче отвърна на чувствата ми. Говорихме по темата за връзка между нас каза ми че съм още малка и иска да почакаме поне още 2 години. И преди да започнете с острите коментари той не иска да бъде с мен само и единствено заради секса. И по тази тема говорихме каза че ако зависи от него ще ме пази до 18 годишна възраст.
Дали да продължа с тази "любовна авантюра"?
Не мисля че има някакви проблеми или че е педофил/ефебофил. Но след като изпитва нещо към мен значи може и да е ?

Коментари

1.   Естествено, че е педофил. Като порастнеш, ще се ужасиш. Не се занимвай с възрастни мъже. Какво значи, "ако зависи от него ще ме пази до 18 годишна възраст", от кой зависи? Естествено, че от него. Манипулира те, защото усеща че те е страх. Също не е нормално да има приятелка и да се занимава с теб, като ти обещава подобни неща. Ти си дете за бога, до вчера си играла с кукли. Страшен гнусар е този.

2.   Голямата разлика не е проблем(от опит!),Ноооооо бейби при вас е 19г!!!!!!
Ако са до 8-10 мааааххх 12 да речем става ,но при вас е близо 20 г,какво бъдеще очакваш с този??

3.   И как по-точно се "влюби" в дърт чичка? ! На 23 съм и все още ми се струват разпльоснати дъртаци на тея години, та ти на 14 какво му хареса? ! А идиотското ти мислене и педофилските му болни изказвания съвсем не са за коментиране. И да, естествено, че иска само секс психопата. Не лети в облаците, а започни да мислиш с тая глава. В загубената ни държава такива болни утрепки се разхождат най-спокойно и си правят каквото си искат без грам притеснение, ако пострадаш да ти е ясно, че трудно ще влезе в затвора подобна твар. Трябва да се научиш сама да се пазиш до колкото е възможно и докато живееш в тая държава или поне докато нямаш тея възможности да ги слагаш на мястото им със скъпи адвокати или "едри батковци".

4.   Не мисля, че има сериозни намерения към теб и не мисля, че е редно да се месиш, когато е обрързан. Поне на колко години е приятелката му?

5.   Хайде спрете с обидите към авторката. Това, че я е харесал не го прави педофил. Нито пък нея някаква извратена, едва ли не луда. Какви глупости говорите? А ако вие бяхте на негово или на нейно място? Нямаше да говорите така... нали? Хората просто не могат да се поставят на чуждото място. Знаят си своето. Хайде погледнете и от друга гледна точка. Такава любов не е невъзможна. Давам пример със себе си. Чпвека до мен е страхотен, макар и разликата в годините ни. Разбира се, че трябва да се внимава с по-големите мъже. Вярно е, че повечето биха се възползвали, но не всички. Но вие как оприличихте мъжа като даже не го познавате? Голяма злоба. Вас какво ви интересува кой с кого ходи. Щом двама човека са щастливи един с друг, значи няма нищо ненормално. Годините нямамт никакво значение. Важен е акъла. То днешните "момчета" ако са ми мъже, то аз съм извънземна.
То и за мен не е нормално малки пикли на по 12 години да се чукат и возят в колите на т. н. "мускулести батковци" ама го правят, нали? И те са по-големи от лапетата ама никой няма нищо против. А сега де? !
Гледайте си живота и не хейтете. Не се знае, може и вие да се влюбите в по-малка или по-голям.

6.   Разбира се че има бъдеще връзката ви, щом сте говорили като зрели хора и сте уточнили основните неща няма от какво да се притесняваш. Той е зрял мъж и знае какво прави, не е някой пубер като съучениците ти, които дори не знаят и къде се вкарва. Ти вече имаш навършени 14 г. така че юридически, психически и морално си готова за подобна сериозна връзка с мъж. Не обръщай внимание на хейтърите и псевдоморалистите тук, повечето ти завиждат за нещата, които нямат. А ако случайно имаш възможност да се поразровиш в личния им живот то... да не продължавам. Той скоро ще зареже приятелката си, бъди сигурна в това. Ти ще я изместиш, защото си млада, имаш неопетнена душа и търсиш истинската любов, което предполагам не може да се каже за сегашната му приятелка. Пожелавам ти щастие, красиви мигове, а защо не и месеци и години с него. Бъди щастлива.

7.   Разпльоснати дъртаци на 33 вика :D Милото...

Братан.

8.   Още колко ще се влюбваш, може би се опитва без да те нарани, знае че до 2г ще го забравиш...

9.   Номер 3 - ти гол мъж изобщо виждала ли си на живо или само гледаш порно с 50 годишни и ги смяташ, че са на 30? Ако на 33 някой е чичка, то ти определено си лелка вече, а на 33 може и към бабите да те причислят (по твоя път на мислене).

10.   Тия които го защитавате, нали сте наясно, че секс в нормалните държави с момиче под 18 се наказва със затвор? Това че в нашата държава е разрешено, заради практиката на ромите, не го прави по-малко педофилия. Това дете е на 14! То няма да се учудя ако и вие сте същите педефили като тоя, поне си замълчете. Дори и според българския закон все още можете да влезете в затвора за секс с под 18 годишна. Достатъчно е тя да излезе с твърдението, че не е разбирала какво е правила и сте в панделата. Айде кротнете се малко!

11.   6, какво бъдеще? Такива педофили знаят, че лесно може да манипулират жертвите си в тази възраст, защото такива момичета ще ги обичат по детски и няма да изискват нищо от тях. И като преспят с тях няколко пъти, ги зарязват. И какво е хейтърското на хора, спазващи закона да не опетняват деца на подобна възраст? Точно защото е зрял мъж, да ходи с жени над 18 години. Такива като теб, 6, със своите размисли са много вредни за обществото.

12.   Обаче Братан като изказ много ми напомня на едно бивше гадже. По това, което съм чела, не е той, обаче от време на време му видя някой коментар и си викам, ееее, ама точно като него звучи, хахаха

13.   И на какви теми ще общувате? Ти ще му разправяш за училище, приятлеки, щуротии, а той за работата си и за скучните си колеги?
Мислиш ли, че ще ти е интересно?
Или може би дом ще градите заедно? Ти можеш ли да забиеш един пирон, без да си премажеш някой пръст?
И кога ще започнеш да работиш и да изкарваш пари? И до тогава той ли трябва да те храни или вашите?
А в секса какво можеш да му дадеш? То не е само да се разкрачиш...
Виж ти ако беше на 22-23 и вече почти самостоятелна, а той към 40 - тогава можеше да стане работата, ама сега - просто забрави...

14.   33 годишен да се занимава с 14 годишна. Това си е чиста педофилия. Освен това колко трябва да си смотан и ограбен душевно, че да се занимаваш с дете. Хората на тези години деца имат, тоя деца ще зарибява. Баща ти като го види, да му хвърли един хубав бой.

15.   Белите жени сте най-хубави като тинейджърки и до 25 години. След 25 повечето вече са сбръчкани скумрии.

17.   Не знам защо всички го изкарахте педофил, като той НЕ е спал с нея, а ѝ е казал, че може да има нещо, когато тя стане на поне 16-18. Аз тук педофилия не виждам. Даже според мен го е казал, просто за да отклони тактично интереса ѝ, а реално няма интерес към нея, но не е искал да я нарани и да бъде директен с едно 14-год. момиче. Той ако беше педофил, само това щеше да чака и изобщо нямаше да увърта, а директно да я наебе. Ако тя има 14 навършени, и закона дори не мжое да го спре. Така че пак акзвам, аз педофилия не виждам. Ако имаше такава, историята щеше да има коренно различна развръзка.

Но явно няма интерес към нея и има 2 варианта или директно да я отреже с риск да я нарани, или да увърта, че е малка, че след н години може и да стане и т.н. Той явно е избрал втория вариант. Не знам дали е по-правилния, но не е педофилия. Педофилите обикновено се мъчат зорлям да залъжат и убедят жертвата, а при готов интерес от страна на жертвата за тях е манна небесна и само това чакат. Най-малкото пък ще тръгват да увъртат при такъв.

Тук повечето като видят някаква дума и спират да мислят и почват да плюят първосигнално, а другите се присъединяват инстиктивно като овце. Ама помислете малко, че никъде не е писала, че той има някакъв реален недвусмислен интерес, още по-малко да е предприел нещо. Това, че ѝ говорил някакви общи приказки, абсолютно нищо не зачи.

18.   17, казал й е, че ще я пази от забременяване до 18. Не си разбрал.

19.   18, "каза ми че съм още малка и иска да почакаме поне още 2 години"

Мислиш ли, че ако беше педофил, щеше да чака 2 г., без да се възползва от златния шанс? Помисли малко. Прилича ми на деликатно разкарване.

22.   Хора споко и аз съм бил на 14 но ходех с 39 годишна Нормално е

23.   Ама разбира се, че иска да чака, все пак на 14-15 години е наказуемо да прави секс с нея, те мъжете не са толкова тъпи, че да не се пазят от подобни бели заради един гол секс.
Милата тя, не те иска за връзка, а само за секс, но го е страх, за това иска да почака, докато сексът с непълнолетна 16-17 и пълнолетна 18-20 е по - приемлив.

24.   23, не лъжи. В България легалната възраст за секс е 14 години. https://www.ageofconsent.net/world/bulgaria

25.   Не е педофил, ама е някой перверзник, така или иначе.
За него си дългосрочна инвестиция".

26.   В България е прието за нормално момичета на 14 да ходят с 35-36 годишни и на това да му викат любов. Живо извращение. Първо, е прекалено голям. Второ, има си приятелка ужким. Явно няма абсолютно никакви морални задръжки да се заиграва с деца,нито заради възрастта си,нито заради приятелката. Само как авторката прецени, че е свестен и честен не ми стана ясно.
Един съвет-малка си още, но на мъжки приказки не вярвай много. Като се опариш от един-двама, ще се научиш да преценяш хората. Питай приятелката му какво мисли по въпроса.

29.   "Лепенето на етикети" е различно от реалната дефиниция. Еми съвсем нормално е да наречеш "педофил" пълнолетен човек със сексуална слабост към деца. Авторката по закон е дете и както виждате е едно заблудено дете. Въпросният г-н е решил да чака, за да не бъде подсъдим, но пак е неморално да се задява с непълнолетна,особено при условие, че си има приятелка. Скъпа авторке, ако един мъж, ако един мъж на над 30 е "стабилен", не би се занимавал с момиченца. И щом има друга жена, но флиртува с теб, сети се колко ще ти бъде верен, ако тръгнете.

30.   Не искам да те разочаровам, но такава връзка няма бъдеще! Да може и да не е педофил, обаче помосли си, вие сте на съвсем различен етап в развитието си. Теб те вълняват едни неща, него съвсем други и скоро ще установите, че реално нямате почти нищо общо! Мислиш ли, че него го интересува какви проблеми имаш с някой учител, например? Или, че утре имаш контролно по нещо си? Ами не, ще се направи, че му е интересно, обаче реално в неговите очи ще изглеждаш доста незряла с детинските си проблеми. Същото е и за теб, ти ще проявиш ли интерес към неговата работа, към отношенията с шефовете и колегите му? И това е само едно от нещата, повярвай ми има още много неща, в които ще се разминете.
С моя, вече бивш, съпруг имахме разлика от 8 години и пак на моменти си личеше ужасно! Например след работа, аз исках да идем някъде да се виждаме с приятели, а той искаше да се прибере и да гледа телевизия! За съботите и неделите да не говорим, никъде не искаше да ходи, защото бил уморен, а и било по-разумно да използваме времето за домакинстване...
Така, че да ти кажа, дори 8 години си бяха проблем, пък какво остава за 19! Та разликата между вас е повече от целия ти живот! Когато ти си се раждала той вече е бил пълнолетен!
Така, че накрая ще останеш наранена и с разбито сърце. Не си го причинявай!
Всяко момиче в даден етап от живота си е било влюбено в някой по-голям, ама доста по-голяма, но в 99% от случаите нещата свършват със сълзи и разбити сърца.
Знам, сега ти изглежда интересен, зрял мъж с опит, обаче доста бързо ще видиш, че не е чак толкова интересно и вълнуващо когато ти искаш да те изведе някъде, а той отказва, защото утре заминава в командировка или има толкова много работа, че просто няма сили за това или има куп други причини. Да не говорим, че приятелите му никога няма да те приемат и винаги ще гледат на теб като на хлапачката и хич няма да ти е приятно да слушаш шушукания зад гърба си (ако изобщо реши да те запознава с тях) по повод на това, че си си намерила шугар деди, а той просто се забавлява. Дори и да не е вярно, в очите на хората, връзката ви, ако изобщо се стигне до връзка, ще изглежда точно така.
По-добре се концентрирай върху ученето и си намери някой на около твоите години, с когото наистина ще имате общи теми за разговор и общо виждане за живота.
Просто хората се развиват, животът им също се променя и това, което ти е интересно на 14, няма нищо общо с това, което те върнува на 24, а да не говорим за след 30.
А и ще те питам нещо, какви са отношенията с баща ти? Защото ми се струва, че в този мъж търсиш заместител на баща си, който да е хем достатъчно голям, хем да не се държи точно като родител.
Недей, мила! Ще съжаляваш!

31.   Аз съм авторката
Забелязах че повечето хора не са прочели достатъчно добре това което съм написала
И гледат доста повърхностно на нещата примерно че той е педофил и аз съм малка. Да това са факти няма спор. Не ме манипулира по никакъв начин и не търси секс за една нощ. Под "иска да ме пази до 18 годишна възраст" имах предвид че до тогава не би правил секс с мен не заради "закона" а защото иска да порасна достатъчно.
Харесвам по-големи мъже защото намирам общи приказки с тях и искам човека отсреща да е умен да има какво да ми даде като знание. И в никакъв случай не си търся шугър дади. Наборите ми и около тях другите са адски повърхностни, глуповати да не кажа прости. Рядкост са тези които четат, интересуват се от изкуство и хубава музика.
Номер 30 да имам проблеми с баща ми сам родител е.
Доста хора ми казаха че може би идва от него това но не мисля. Казах мотивите поради които харесвам по-големи хора.

32.   Авторке,
като оставим възрастта на страна, този човек не е читав. Има си приятелка, а говори за секс с друга, тоест ти. Само се постави за момент на мястото на тази приятелка. И ти мислиш,че такъв е верен? Не е. Дори и да преспите, ще отрича като дърт циганин, че изобщо те познава пред нея, или пред който и да е. Ти ще си останеш срамната му тайна. Или още по-лошо-лудото момиче,което се влюбило в него и го преследва. Ще отрича всяка дума,която ти е казал. И търси секс за една нощ, защото си малка и наивна. Като се опариш от един-двама, ще се научиш да преценяш хората. Просто още не познаваш мъжете.

33.   Мъж на неговите години никога няма да се занимава сериозно с момиче на твоите години. Защо ли? Защото си малка, още учиш, и не работиш. Не можеш да му дадеш семейство, финансова стабилност, още си дете на акъл. Може да те ползва за секс, но само това. За него ще си останеш хлапачка,която трябва да дундурка. Чака до 18, заради закона и защото се надява да се откажеш. Защото го е страх от закона, родителите ти, пък и сигурно го е срам от възрастта ти. Може да преспи с теб няколко пъти, но отлага до 18, заради закона и за да не се раздрънкаш пред някого и да му развалиш връзката.

34.   Авторке, ето защо си незряла и много малка, защото не искаш да проумееш истината, а тя е в коментарите по - горе.
Един истински възпитан, нормален и интелигентен мъж над 30 никога не би си паднал по 14 годишна, колкото и да си "зряла" за възрастта си.
Наборите ти поне ти казват истината в очите, а един мъж знае как да си изиграе картите добре, така че да му повярват, че търси нещо повече от свалка или секс.
Твоите набори не са повърхностни, просто ги тресе хормонът и виждат всяка жена като сексуален обект.
Повярвай, този 33 годишния иска само секс, ама нека да се опариш и тогава да прогледнеш реалността.
Вие малките сте лесни за манипулиране, не че и големите не могат, но житейския опит ги е научил да са резервирани, когото и да питаш винаги отговорът ще е един и същ.

35.   Миличка, естествено, че те използва и няма сериозни намерения към теб ама ти си прекалено заслепена и все още си малка и не може да го разбереш. Ако той наистина беше свестен първо нямаше да изневерява на приятелката си, второ щеше да се заглежда в жени на неговата или близка до неговата възраст, а нямаше да се занимава с непълнолетни девойки. Моят съвет е още сега да прекратиш всякаква комуникация с него и да си гледаш училището за мъже има време ще намериш правилния човек, но този категорично не е за теб.

36.   Много момичета и момиченца се заблуждават, че ако са харесвани от по-големи мъже, значи те самите са "зрели за годините си". Ясно е защо са привлечени-защото един мъж на 30, изглежда много по-надежден от 14 годишните пикльовци. Но само си изглежда. Ако този човек беше стабилен, нямаше да "изневерява" на приятелката си или да "прави схеми" с 14 годишно момиче. Авторке, сега ти се струва, че гледаме повърхностно, но след време ще разбереш, че възрастта Не е само едно число.

Един мъж на над 30, вече би трябвало да мисли за семейство и деца. Ти, колкото и да се смяташ за зряла, дали си готова да му дадеш тези неща? Според мен, този човек се подиграва с теб, а и с доверието на приятелката си. Някои хора порастват само на години. Не си съсипвай живота! Ще имаш достатъчно време за връзки и любов.

37.   ''Не ме манипулира по никакъв начин и не търси секс за една нощ. Под "иска да ме пази до 18 годишна възраст" имах предвид че до тогава не би правил секс с мен не заради "закона" а защото иска да порасна достатъчно. ''- Миличка, никой манипулиран не разбира и не знае, че е манипулиран.
Това, е ти се прави на добричък и отговорен, си е част от манипулацията. От къде си сигурна, че именно законът не го спира?
Да порастнеш достатъчно, значи вече да си пълнолетна и да не е незаконно да спи с теб, защото иначе е злоупотреба.

38.   Ех, миличка! Всички сме били 14 годишни наивни момичета и сме вярвали, че някой на 30 е влюбен в нас, обаче... е, ще ти разкажа моята история, почти 1 към 1 с твоята. Разлииката е, че бях на 16, а той на 30, женен. Обаче, разбира се, ми сваляше звезди, "че съм най-нероятната", че само да стана на 18, щял да се разведе с жена си за да се ожени за мен... и т.н. и аз идиотката с идиотка бях безумно влюбена до толкова, че му позволих да спи с мен, а ми беше за първи път. Е, спа с мен няколко пъти и вече не му бях интересна, изведнъж започна да отменя срещите ни, "защото му изникнала спешна работа", "жена му станала подозрителна и трябвало да внимава и за това нямало как да се видим днес!" и т.н. Ама иначе много "влюбен" в мен...а, аз вместо да се забавлявам с приятели, седях по цели вечери сама в нас и го чаках да се обади... да не говорим, че накрая и цикълът ми спря и тогава съвсем изпаднах в потрес, че съм бременна. Оказа се, че не съм, всичко било от стрес, ама аз си знам през какво минах заради този. Накрая майка ми разбра както става, сериозно си поговорихме и ми отвори очите, как този просто ме е използвал за секс и за забавление, ама аз се бях влюбила и после дълго време страдах от разбито сърце. Е, не искаш да си го причиниш, повярвай ми! А точно на там са тръгнали нещата! Сега ще ти говори колко си специална, как ще те изчака да станеш на 18, после обаче ще започне да те навива за секс, защото какво толкова, пък и той "ще те пази да не забременееш", накрая ти ще се съгласиш, ще спи с теб и после ще видиш как отношението му ще се промени изведнъж. Не, няма да стане груб, просто ще си намира поводи да не се виждате или ако се виждате ще е само за секс и ако му откажеш някой път ще започне да те шантажира, че ще те зареже, да те кара да се чувстваш виновна, че не го обичаш достатъчно и така докато не се съгласиш пак да спиш него и в един момент ще ти е супер гадно, защото или ще те зареже, защото си ти се е наситил или ще се чустваш като парче месо, което използват само за забавление.

40.   Офф, направо големи медиуми тука, бе. Нямало бъдеще връзката им. Откъде знаете? Окей, може и да не става този, може и да е добър човек. Не бил сериозен, познаваш ли го, сучайно? Ама всички ли са такива? Не. Говоря от опит. Горния коментар разказа своята случка, обаче има разлика от това да си тъпо наивно момиче, дето го използват и от това да си млада зряла жена и да знаеш какво искаш, нали? Най е лесно да си мислиш простотии, обаче никой не помисли по-дълбоко.
Авторке, пиши после как са се развили нещата.

41.   До 38

За някои, беше вярно :)

42.   40, ти си голям романтик и идеалист. Но животът не е приказка, нито филм на Дисни, нито идеален. Просто такива отношения няма как да са истински и искрени, особено от страна на мъжа. Не сме деца, че да вярваме в приказки. Авторката е още дете и вярва в такива романтики, защото няма опит. И аз като бях на нейните години, си представях любовта по един начин-идеална, красива. Но пораснах. И авторката ще порасне.Като натрупа опит, ще се научи, че мъжките думи не винаги са искрени, и че когато някой ти сваля звезди може да има и скрити мотиви.

43.   Надявам се МВР да се намеси и да започне да следи, определени потребители коментирали отгоре. Да си на 33 и да си надъхан, да чакаш 14 годишно момиче за каквото и да било не е нормално. Въпросният мъж и сега има интерес към нея, което го превръща в сексуален хищник.

44.   Ами това не е голяма възрастова разлика, така че не виждам защо след две години да не може да бъдете гаджета. Някой съзряват по рано, на мен никога не са ми били интересни връстници или тези до десет години по- големи от мен.

45.   На мой приятел баба му и дядо му имат 18 години разлика. Запознали са се като тя е била на 14. Разбира се тогава е било различно време, но ето пример, че е възможно да има продължение за цял живот. Не е толкова важна разликата в годините, колкото какъв е самият човек.

46.   До 45

Да, но по времето на баба ти и дядо ти животът е бил различен, И хората са били други. В днешно време дали е възможно мъж на над 30 да се влюби в 14 годишна? Не да спи с нея, а да иска семейство с нея? И по-важното, даже да се обичат, как би протекла тяхната връзка? На 14 едно момиче не е готово да бъде майка или съпруга в днешно време и неслучайно е оказан контрол и има закон против педофилията.

47.   Ти сериозно ли? Естествено, че е педофил. Кой нормален мъж на 33 години ще се занимава с 14-годишно дете? Търси си приятел на твоите години, не на годините на баща ти. Животът ти тепърва предстои, а на този господин му е време да създава семейство и деца.

48.   Миличка, зарежи възрастовата разлика, но мислиш ли, че можеш да вярваш на човек, който така безобразно лъже приятелката си? Така както днес лъже нея, така утре ще лъже и теб. Твърдиш, че не си дете, тогава не бъди наивна! Той просто си играе с теб, защото явно нещата с приятелката му не вървят добре. Ще пораснеш още малко и ще видиш, че не всички хора са честни и почтени и с добри намерения. Ти го обичаш и вярваш, че и той е влюбен, но не се лъжи. Просто е опитен и знае как да омае едно дете. Приказките, че не бърза за секс, са много показателни. Просто иска да ти спечели доверието, защото ако избърза ще кажеш не и после ще трябва да си търси нова жертва. А така под маската на загрижен и влюбен може да си те манипулира както си иска! Помисли разумно, щом има приятелка, защо е с теб? Искаш ли да имаш отношения с лъжец?

49.   Здравей,момиче! Не съм най-мъдрия човек,който ще се опита да ти даде някакъв съвет,но наистина връзката с по-възрастен мъж е доста трудна! Да,може да ти изглежда стблазнително,но в същото време може да се окаже опасно. Миличка, мъжете са способни на всякакви действия-особено в сексуален план. Ти си решаваш какво да правиш,живота си е твой,добре! Но,по-добре внимавай! Извратеняци и психопати,первезници и чукари, убийци и изнасилвачи,ако щеш,има по цял свят днес. Хората днес са като Големият Бариерен риф-колоритни и непознати личности с неизвестни за нас претенции и фантазии. Замисли се малко,МОЛЯ ТЕ! Лошите хора са като морските охлюви с огромна черупка,които виждаме как се скриват сред красивите струпвания от многобройни корали,видят ли малка рибка,неподузираща опсността,в която е попаднала,те веднага я засмукват с устния си отвор. Нищо не намеквам,но сппред мен ситуацията,в която си попаднала в момента,ми се струва някак подобна. Разбира се,не мога да кажа дали този човек е педофил или не,но знай,да водиш връзка с по-голям мъж от теб,и то такъв,който си има приятелка, е скандално и отвратително! Все още си млада и тепърва ти предстои да изграждиш своя житейски път. Надявам се,че когато пораснеш и годините ти станат повече, с времето ще ме разбереш какво имам предвид! Разликата ви в годините е огромна,а ситуацията скандална. Решението ти е прибързано взето,а изхода на положението,чрез който двамата сте решили да поемете,е меко казано отвратително. Съжалявам! Убедена съм,че никой не харесва да попада в любовен спектакъл,завършващ или с драма,или с раздвоение,което пак донякъде се води драма. Озоваваш се направо в любовен триъгълник,поне засега де. Изборът си е лично твой,но цената,с която ще трябва да платиш,определено няма да ти коства пари,а нещо много по-ценно спрямо тях. Жалко!

50.   Здравей! Надявам се още да следиш коментарите:) Прочетох историята ти, и намерих себе си в нея обаче аз съм влюбена в 48 годишен мъж... Давайте обиждайте ме с каквито думи пожелаете. Аз съм на 14 и вече от година съм влюбена в доста по възрастен мъж от мен, ясно ми е няма как да има нещо между нас..... въпреки всичко не мога да спра. Все пак човек не избира в кого да се влюби, нали?
Аз от негова страна също намирам някакво внимание, заинтересованост, закачки, но до там. Преди да кажете че е някой загорял дърт чичко... въобще не е така, много хора казват че прилича и се държи като тийнейджър!

51.   ТОЧНО си е педофил, който борави добре с думите. Ти си на 14 годинки как се забърка в такава каша?! Изчакай 2-3 години и тогава почвай с половия живот. Вече няма нормални деца, човек да го е страх и да създава и деца вече! Сподели с майка си, тя най-добре ще ти каже какво да правиш със 33-годишното ... Ти и за бой не си, а за съжаление. Моля те сподели на майка си, и изчакай поне 2-3 годинки...

Хелга

52.   Всичко останало е ясно, че е изрод, но ти помисли за морала и възпитанието си! Едва ли вашите са те учили да ходиш с обвързани момчета или мъже. Представи си, че ти си на 30 години, а гаджето ти на 33 години. Как ще се почувстваш, ако разбереш, че мъжът и ти ти изневерява с 14 годишна.

53.   Абе., че неса един за друг е ясно, има цял тон причини. Несъм съгласен, че човек на 33 е чичак. По горе една кукла на 23 се изказа подобно, ще видим тя на 33 дали ще се чуства лелка. Е и хора над 30 още сме си млади. :)
До авторката, разликата е прекалено голяма( от опит). Що се отнася до секс(за какъвто ти е рано) по някога е по хубаво с по голям, но чувствата няма да издържат на тази разлика.