Споделена история от Тинейджърски

Подигравате ми се че съм предал обратен и подобни
Защо повечето от който познавам включително и от моят клас ми се подиграват или пък ме питат дали съм обртен. Да, движа се с момичета но какво от това. Не смятам че когато се движиш с тях те прави педал и гей... В 8 клас съм да кажа. Нямам чувството чей съм обратен защото си харесвам(дупета и цици)

Коментари

1.   Какво те интересува какво си мислят другите? И педал да си, никой не го бърка... Не се впечатлявай въобще.

М 24

3.   Ох, пак провокации за обратни.. Сега се очаква всички да започнат да обясняват, "че да си гей не е лошо и хората, които не го разбират, са ограничени". Авторе, ако темата е истина, просто "не обръщай внимание"!

4.   Мачкаи гаджетата и хич да не ти пука. А защо те нападат момчетата? Завиждат ти.

5.   Аз съм 'педал'. На мен също ми се подиграваха в училище. Комплексите идват от хора които не са уверени сами в себе си и мъжествеността си.

И да си гей, не е избор. Кой по дяволите ще е гей ей тей само за да е различен, че и допълнително невежи да го отхвърлят. Всеки в крайна сметка иска да е приеман.

За завършек, сериозно, аз наистина съм гей. И аз движех с момичета повече, но имах и приятели момчета. Имам много хетеро приятели мъже които знаят че съм гей и си ме приемат какъвто съм. Хич не се комплексират от собствената си стойност. И жените и мъжете се кефят че имат гей в компанията.

6.   Изобщо да не ти пука, прави това, което ти се прави и дружи с хората, с които ти е приятно, било то момичета или момчета.

7.   Може би защото си женствено мрънкалце, което хленчи сополиво по онлайн форуми. Замисли ли се над това, "предал"?

8.   Момчетата ти завиждат и затова ти се подиграват. Ти се движиш в компанията на момичета а те са в компанията на момчета. Трупай опит с момичета пък и не им обръщай внимание на подигравките.

10.   Виж братле това са пълни говеда тия твоя клас Ти си едва на 14 като те прочетох че си 8 клас. Движи се с момичетата това е добре и никак не те прави обратен и тем подобни. Я им кажи на момичетата що за стока са твоя клас. Ти си гледай хубавото заобиколен си от момичета и това трябва да те прави щастлив а не да се чувстваш гей или педал, както се изрази. На твоите години бях с момиче.

11.   И при нас има един дето се движи с момичета. Теб просто те бъзикат.

12.   В гимназията е така. Всеки малко по-различен е подлаган на жесток тормоз, без значение дали става дума са сексуална ориентация, външен вид, невъзможност да се впишеш в групата, липса на финансови възможности или нещо друго. Така, че изобщо не се впечатлявай! Това са ГЛУПОСТИ и просто имаш нещастието малко да се различаваш от масата. Като завършите вече никой няма да се върнява от такива неща, а и често "най-готините" и "най-вървежните" в гимназията, после имат най-тежкия живот, но това е съвсем друга тема. Така, че учи си, живей си така както си искаш и хич да не ти пука каво си мислели или говорели някакви хора от каласа ти. И без това като завършите 90% от тях, няма да ги видиш никога повече.

13.   Добре благодаря на всички че ми казахте своето мнения някой дори други лоши коментари но все пак мнение. Е имам в напредвид вече за напред. Благодаря отново!

14.   Тези дето ти се подиграват им предложи да ги интегрираш в твоята женска компания за да не ти завиждат толкова.