Споделена история от Тинейджърски

Височина
Здравейте момче съм и съм висок 175 обаче момичето което харесвам е 178 какво да направя

Коментари

1.   Е... окей? Какво като си 3 см по-нисък от нея? Защо това е прието за нещо ненормално, и сякаш височината става синоним на ''гаранция че няма да се получи''... Стига глупости.

2.   Покани я на кафе, няма значение, че тя е по-висока, не трябва да е и комплекс за теб. Ти харесваш нещо в нея, а не 187те см, ако и тя споделя твоя интерес ще се получи. Не ти ли обърне внимание, под какъвто и да е предтекст, значи не споделя твоите чувства.

3.   Махай я! Ще ти съсипе самочувствието. Насочи се към миньонче. Дребнички и сладки са.

5.   Не се притеснявай-разликата е много малка. Едва ли момичето ще те отхвърли сасмо задади 3 см. Давай смело напред и й признай чувствата си! Късмет!

6.   И кво като е по-висока? Дребна като мравка ли искаш?

7.   ЪЪЪ... Какъв е проблема?

8.   Харесваш за какво?
А ако тя те хареса за нещо повече?
А ако тя се привърже към теб и иска семейство?
А ако тя стане сто килограма като роди, а ти останеш 60 с мокри гащи?

Тогава?
В света на животните винаги мъжкият е по-силен и даже и по красив.
Пример, лъва и лъвицата.
А ако жената поиска ти да си лъва, а стане обратното?
Тогава?
Не лъжи момичето.

9.   Ми просто ѝ предложи ако каже да- супер. Височината не е всичко. Сигурна съм, че ще сте много сладки!

Успех,