Споделена история от Тинейджърски

Харесвам по-големи, заглеждам се и в женени мъже
Охх, и моята не е лесна.
На 19 год. съм, сама! Мога да кажа че съм забелязвана от мъжете и никога не съм лишавана от внимание. Лошото при мен е че адски мн подбирам мъжете в живота си и точно за това съм адски самотна в момента.

Проблема ми е че съм започнала да харесвам доста по-големи момчета. Ако преди забелязвах някой си на 25, сега никой под 30 не може да ми хване окото. Винаги съм била принципна и това сега малко ме плаши. Заглеждам се и в женени мъже, а не мога дори да си помисля да съм с женен. Това означава, че трябва да съм втора.

Разбирам че в 21 век да ходиш с женен е нормално, но аз някъкси не мога да се отпусна в подобен флирт.

Коментари

1.   И аз съм на твоите години и в абсолютно същата ситуация.... не ми изглежда нормално да ходя с толкова големи, но напоследък забелязвам, че само те ми хващат окото, е намира се и някой горе-долу на моите години ама повечето ми се струват еднакви и няма никаква тръпка.

2.   Недей да имаш вземане-даване с женен мъж. Дори и да се влюби такъв човек в теб, не го допускай и не прави тази грешка! Известно време ще си най-щастливата жена на света, но после..... после много мъка ще има. Казва ти го една наранена млада жена, на която много й се възхищаваха, говориха и правиха какви ли не неща за нея, даже й казваха, че е единствена и неповторима... и толкова бяха сериозни нещата, че едва ли не за брак ставаше въпрос... На този човек за първи път му се случваше такова нещо и накрая като видя дебелия, че нещата с жена му наистина отиват на зле, ама наистина... и въобще с цялото му семейство... да видиш как едно адекватно обяснение за промяна в чувствата му към мен, не получих... А и даже иска да ми е приятел този човек сега... Е кажи ми как ще стане. Пази се!

3.   Всеизвестно е, че в този възрастов период жените съзряват много по - бързо от мъжете - физически и психически. Нормално е да се заглеждаш в по-големи мъже, защото те знаят какво да ти кажат, как да ти го кажат и тн. и тн. Няма нищо лошо в това. Има нещо друго, което бих желала да ти кажа, а то е, че и 21 в. и в 16 в. не е нормално да ходиш с женен мъж. Това не е ново мода дрехи или техника. Не ти го казвам, защото съм голяма моралистка, а защото съм го минала този път. Тази граница се прекрачва веднъж, а след това е много, много тежко...

4.   Мила не прави тази грешка да тръгнеш със женен.. От собствен опит ти го казвам. На 17г. съм и имах такава връска за малкоо щотоо се осъзнах на време.

Тва си е проклятие .... Не позволявай на готините батковци (чичковци) да ти завъртят главата, вярно знаят какво да кажат винаги за да се почувстваш на седмото небе, ама тва трае мн кратко а и само мисълта че ти си другата че го делиш с друга жена и нещо не можеш да направиш, направо УБИВА........Късмет от мен .....

5.   Незнам за нас жените... Но в момента установих, че момчетата на 23, 24, 25, 26.. Харесват и ходят с жени, които могат да са им майки.. Не виждам за нормално едно момче на 24, 25 да ходи с 50, 51... год жени.. Вече в този живот на нищо не се учудвам.. И то да се разхождаш по улиците прегърнати и да го демонстрираш..

6.   Правилно се ориентираш. Поздравления :)