Споделена история от Тинейджърски

Момиченце с фетиш
Здравейте! Имам един не особенно притеснителен проблем, но все пак- проблем. От както бях малка се чувствах много странно, когато бях около зайци. Не обръщах внимание на странното чувство, което ме човъркаше отвътре много дълго време. Ето че порастнах малко от малко. Станах на петнадесет, изгубих си девствеността, имам си сериозен приятел, който в момента е далеч от мен. Наскоро извратената ми сексуалност проговори... Така проговори, че още не мога да я накарам да млъкне! Мечтая си за момента, в който ще облека приятеля си в бели боксерки с пухкава, топчеста опашка, отпред ще напиша с розови акрилни бойчки "BUNNY".

Искам да му сложа заешки ушички и да му връча клиуча към задната вратичка- морковче! Отначало ми беше смешно, докъто не останових, че наистина нищо не може да ме възбуди така, както ме възбуждат мъжете в заешки костюми. Ако наистина видя приятеля си в заешки костюм, няма да мога повече, но ще искам още!

Та проблема ми е: нормално ли е на тези години да имам точно такъв фетиш? След като споделих на една приятелка, тя ми каза да отида да се прегледам. Според мен фетиша ми не е странен, а сладък... Няма да отрека, че си представям как зайчето ме пляска по дупенцето, защото съм била лоша, или пък ми шепне мръсотий на ушенце, но се притеснявам дали всичко в главата ми е наред като за човек на моята възраст.. Вие ми кажете, аз съм прекалено объркана...

Коментари

1.   Всеки човек си има собствена гледна точка. Това че ти е различна от всички, или повечето хора не трябва да е проблем ;) Щом смяташ че за теб е ок, да не ти пука :)

-Death_Blade ^

2.   Ти пак че не си представяш динозаври...

3.   ОМГ :D
Първо, че си на 15 и не ти отива много да говориш така, все едно си опитна 25 годишна мацка ;)

4.   Хмм, ми в рамките на нормалното е да има и такъв фетиш. Най-добрия вариант е да се отдадеш на изкушението, давай смело, в този точно случай е напълно безопасно. Ти иначе си си нормална, нали?

5.   Бъдещ сериен убиец.

6.   Тва е откачено... прегледай се

7.   Да на 15 съм и съм объркана, сама и не знам какво да си мисля... И динозаврите не са пухкави и слаадки! =Д

8.   "клИУча към задната врата - морковче" - ебаси!

9.   Мен ми се вижда откачено.

10.   Виж сега, адски много хора имат фетиши, всякакви. =)) Като се почне от женски крачета, мине се през всякакви облекла, белезници, дълги коси и прочее и прочее. =) Така че, нямаш никакви проблеми - това те кефи, лошо няма. Единствено трябва да се вълнуваш дали приятелят ти ще приеме идеята. =)

P. S. - към всички, на които това им се вижда "откачено": Има толкова извратени и странни фетиши, че този реално нищо не е =) Заешка опашка, чудо голямо.

bile

11.   Спокойно бейби. Нормално е да имаш фетиш - моя например е хапане и смучене на женски пръсти, особено ако са лакирани с черен лак

12.   Мисря, че ще е по-секси, ако му сложиш котешки ушички и черна кожена каишка, рррр :D

13.   Ахахахахахахх, коментара за бъдещия сериен убиец и котешките ушички ме разбиха, наистина :D Не, фетиша ти не е странен.. в крайна сметка, затова се казва фетиш, а не скучно мислене хД не е като да го правиш всеки ден хД И коментара на №3 за опитната мацка - извинявай, обаче тя на 15 може да има толкова опит, колкото и момиче на 20.. освен това, фетиша не е до опита, само за информация ;)
Успех, мацка :)
Поздрави, Надето.

14.   А тъй! Какво му е лошото да си го правиш забавно xD Стига да се намери навит, плякай му опашката и да започнва да скача :D

Иначе номер 13, радвам се, че оценяваш мъркащата идея :DD

15.   Винаги оценявам мъркащи и драскащи идея, повярвай ми :D