Споделена история от Тинейджърски

22-годишен да се занимава с момиче на 15?
Здравейте,
Аз съм момиче на 15 години и ще ви разкажа малоумна история.

Майка ми има заведение, в което всеки петък и събота се организират разни партита /на повечето присъствам, за да помагам на персонала/. Та един петък си седяхме с една приятелка на бара. Някакъв мина покрай мен и ме бутна. Аз го погледнах и той ми каза: "Ето този там /посочи ми някакво момче/ си те е харесал". Погледнах го и му казах: "Браво". Отидох до склада и на излизане: "Здрасти, да те почерпя". Казах му, че не искам и че имам работа. След което се обадих на доведения ми баща /понеже не исках да казвам на мама, знам, че ще драматизира, а той е по-уравновесен от нея/ и му каза да си ме прибере. Той пристигна и си ме взе.

Сутринта бях на кафе с една приятелка и си прелиствахме някаква книга, покрай мен пак мина същия и ми пусна една бележка в/у книгата с номера му. Изхвърлих я. Поразпитах за него. Разбрах, че е на 22 години, играч някакъв /сещате се- лъскава кола, гледа все 1 той е изобретил марката, а не все 1 я е купил, спал с половината население/. И се е сдобил с телефона ми.

Почнаха се едни смс-и. Казах му, че съм на 15, а той: "Е, не ми пука особено, недей да се дърпаш, така и така ще пропаднеш". Казах му и че не искам нищо с него... да се махне и да не се занимава с мен, а той: "Изключително си красива, много секс има в тебе, няма да се откажа лесно". Първо ми беше смешно, но все ми писва. Иска ми се да се махна вече /понеже не живея тук, от София съм, но заради заведението и приятели си прекарвам част от лятото тук/.

Не спира- постоянно ми подсвирква, даже веднъж ме удари по дупето, но преди да се осъзная, вече беше 5 метра пред мен. И днес пак- мина покрай мен. Бях с доведения ми баща, а той: "Красавице, довечера да те очаквам ли?", а мъжът на мама ме погледна и ми каза: "Ако имаш проблеми, лесно и бързо да ги прекратим?". Казах му, че няма нужда, рано или късно ще му писне, но вече се замислям. Не се спира, а аз не искам да се занимавам с него.

Как да го накарам да спре, но без да се стига до по драстични мерки?

Коментари

1.   Довери се на баща ти (мъжа на мама).

2.   Няма начин... просто има идиоти на този свят, и за съжаление те не разбират от думи.

-Death_Blade ^

3.   Между другото радва ме факта, че си от малкото останали 15 годишни момичета, който все още не се захласват по батковците и не бързат да пораснат:) Браво

Ами тоя определено е някакъв недорасал тип и вероятно нито едно момиче на неговите години не му се вразва.
Кажи на баща си, смятам, че ще разреши проблема разумно без да стига до много крайни мерки. Мисля, че това е решението.

4.   Мила знам в какво положение си в квартала в който живея аз е пълно с такива загореляци.. ако мога така да ги нарека.. Има едно момиче и тя от Звездите на квартала, била е с всички тя е на 16 години и ходи с един на 24 както казваш ти лъскави коли.. мотори и т. н та тъй аз съм на 14 години тва лайно въпреки тази с която ходи продължава да ми пише и да ме кара да излезнем само двамата и тем подобни простотии не мога да се отърва.. Спри да му обръщаш внимание рано или късно ще си намери майстора! Не му се впрягай (хъг)

5.   Доведеният ти баща ти е предложил помощ. Не отказвай!

6.   кажи му да се знимава с някоя на неговата възраст ако наистина е такъв мъж, за какъвто се мисли, или го е страх :D
но не му го казвай де, просто поредният индивид мислещ се за мъж. И както го наричат другите- играч, playa, не мисля че е такъв щом се занимава с такива като теб, та ти не разбираш тия игри и лесно може да те оплете в лъжите си ако му дадеш шанс, докато ако тръгне с некоя на неговата възраст която е по-напред с нещата та дори и от него, ше видиш как ще тича след нея, дори когато ТЯ го зареже. :D тия хора като него са смешни просто. Кажи на доведения си баща, и той като го хване та му удари 2-3 шамара и оня ще разбере колко е играч и мъж ;)

7.   по принцип сексът с навършила 14 г. не е педофилия, НО законът (виж НК, чл. 150 и т. н. ) защитава изключително непълнолетнните. Ако се стигне до сексуален контакт, ти можеш да отидеш в полицията, да кажеш, че е изнасилване и само да докажеш, че е имало секс и той веднага е подъдим за изнасилване или блудство - т. е. - не трябва да доказваш липсата на съгласие от твоя страна.
ТОЕСТ в твоя случай можеш да го заплашиш, че ще подадеш жалба. Той явно знае, че може да прави секс с над 14 годишни без да е това педофилия, но не му е ясно, че много лесно може все пак да попадне зад решетките, щом се занимава с непълнолетна!

8.   Поговори с доведения ти баща и му разкажи всичко. Не отказвай помощта му иначе рано или късно ще попаднеш в ръцете на 22- годишния. Бъди смела, не го провокирай и се дръж дистанцирано, за да разбере (ако има мозък в главата), че с теб няма да стане. Аз също се радвам, че си една от малкото на тази възраст, които не се впускат в подобни "приключения". Късмет.

Smiling girl

9.   Аз си мисля, че на теб ти харесва да ти говори такива неща и да те докосва. Ако не те оставя на мира и баща ти ти е предложил помощ, защо тогава не си приела. За мен отговора е защото ти харесва. Това е лично мое мнение. Но по-добре е да предприемеш някакви мерки от по-рано, за да не стане нещо по-лошо и да съжаляваш след това, защото такива педофили ги има на всякъде.

10.   Благодаря на всички. Номер 9, знаех, че ще се намери някой, който да обяви, че ми харесвало- ами не, не ми харесва, но не ми се искаше да се стига до драстични мерки, а и трябва някак си да се науча, да се справям сама, а не да тичам при мама и тати всеки път... Но май само това е решението, мерси:)

11.   Добре, права си, но все пак, ако продължава да ти досажда-кажи на баща си! :s

12.   Добре, права си, но все пак, ако продължава да ти досажда-кажи на баща си! :s

13.   Има 3 начина да го разкараш:
1-опитай с добро с него и говорете спокойно, ако не проработи:
2-престори се, че и ти го харасваш и се опитай да го накараш да те остави, ако не работи:
3-гръмни го с автомат и да не ти пука!

ако не работи по-добре да го обсъдим другаде
ако искаш да говорим пиши ми на скайп-malina_mutafova!
ще чакам да ми пишеш ако искаш да говорим

14.   На всички е ясно, че той ще продължи да те тормози.
Наеинът е да го накараш да мисли, че и ти го харесваш!
Когато се сприятелите, седнете някъде навън и говорете спокойно.
Обясни му че не искаш да си с него!
Ако не подеиства, просто говори с баща си, и ако се налага кажи го и на майка си!

И на мен ми се случва непрекъснато дори и с причтелите ми!
И те се държат така с мен, но разкарах единия по този начин!
успех!
Между другото аз съм човекът, който ти писа да го гръмнеш с автомат и да не ти пука!
Не ме мрази, просто исках да се пошегувам, но сега като виждам че има момиче, което се чувства като мен, вече не ми е смешно!
Извинчвам се за това!

15.   Е, на всеки се случва да го свалят сега - няма лошо, да досадно е когато те притесняват, но момчето не е направило някоя глупост нали? Ще му писне, на 22 има къде по приятни занимания след няколко дни максимум седмица ще му мине... просто му харесваш защото му се дърпаш, споко ще му писне. Като не ти харесва казваш му го в прав текст, аз лично се изплъзвам като казвам че си имам гадже, ако не ги спре и това казвам че съм лесбийка, налага се често впрочем :Д добре че най - добрата ми приятелка е на линия та се споразумяваме двете :Д - детинско е да, но понякога няма друг начин, а ако и това не ми помогне (имало е такива идиотски случаи ) тотален игнор, на улицата даже не ги поглеждам и това е... все някога се отказват... няма смисъл поне на това ниво да намесваш баща си, ако стане по настъпателен вече ок, но в момента той просто те сваля, казвам ти ще му омръзне :)