Споделена история от Тинейджърски

Харесвам срамежливо момиче
Здравейте на всички! Момче на 18 години съм! Така имам следнкят "проблем", харесвам едно момиче от около 4 месеца, но пеоблема е следният! Тя е срамежлива, не говори много с мен и моята компания (в която сме само момчета) говори предимно с нейните приятелки, иначе излиза навън смее се на шегите ми, понякога завързвам разговор за кратко но до там! Нейната приятелка (гадже на мой приятел) ми е казвала че не е имала гадже никога! Като цяло ако излезне с нас не стой по-много време и нямам време да я опозная по-добре! Мислех да и пиша но някак ме е страх и не знам как ще реагира и изобщо как да започна! Имал съм 1-2 гаджета, имам много момичета приятели но не бях попадал на такова момиче! Дайте някой съвет! Мисля да помоля нейната приятелка да ми удари едно рамо!

Коментари

1.   Заговори я или и пиши опознай я. Виж какво харесва. Ако не опиташ не знаеш какво ще се случи така, че скочи в дълбокото и виж дали ще изплува.

2.   И аз мисля, че трябва да говориш с нейната приятелка. Питай я въобще имаш ли шанс с нея, а ако тя прецени, че си струва да направиш крачка към нея - давай!