Споделена история от Тинейджърски

Отново височината като проблем? :))
Здравейте, момиче съм и се обръщам към всички. В последно време се притеснявам от височината си и дали ще успея да си намеря приятел, на когото няма да му е проблем колко съм висока. Досега все чувах как момчетата били предпочитали по-ниските. Висока съм 1,70. Не мисля, че това е много за едно момиче, но се притеснявам.

Коментари

1.   Не си казваш годините, но предполагам си на 15-17 години. Напротив точно мъжете харесват момичета със твоята височина. Повечето мъже харесват високи и слаби момичета това се търси НАЙ-МНОГО. Следващият път като се погледнеш в огледалото, се усмихни. Със такава височина са моделите което е прекрасно. Но ти, препоръчвам чисто приятелки, да не носиш токчета, защото няма да е хубаво. Токчетата са за нисички момичета.

Хелга

2.   Аз съм точно толкова и си намерих приятел преди една година. Височината да е критерий няма как, когато сърцето ти хареса и заобича един човек.

3.   Търсиш си кусури!!! Едно момче едва би те мерило с метър и накрая да ти каже " Сори, ама аз харесвам само жени до 168,5 см, не влизаш в критериите ми" Според мен си перфектна, нито висока, нито ниска.

Гея от Корея

4.   Не се безпокой, маце! Повечето момчета харесваме точно такива момичета като тебе, високи, стройни и снажни, а не някви джуджета и смърфове по 1, 50, дет да се страхуваш да движиш по улицата с тях, за да не те помислят за педофил, и като речеш да ги целунеш, да се налага или ти да ги повдигнеш, или да се наведеш:))) Не си създавай комплекси за височината ти, бъди силна и самоуверена и върви гордо с широки крачки напред, изобщо да не ти пука от хейтърите и ще видиш как нещата ще се наредят от самосебе си. Момчетата ще те забележат и ще се надпреварват кой по бързо ще спечели вниманието ти и сърцето ти, и рано или късно ще намериш правилното момче за тебе. Бъди жива и здрава, и дано съветът ми да ти е бил от полза!

5.   съвсем си си добре, споко

6.   ном. 1, това се търси най много, паднах от смях, това да не ти е бит пазара:)

7.   По-висока съм от теб и проблеми нямам. Може би само в детските години и тийнейджърските, когато момчетата все още не са се развили и се комплексират от ръста. Като ученичка и аз бях притеснена и се чувствах зле, и т.н., но като студентка получавах най-много внимание от всичките ми приятелки. Получавала съм покани за срещи от момчета и мъже с най-различен ръст, вкл. такива, които ми стигат до рамото.
Комплексарски е съветът да не носиш токчета. Мъжете винаги ще харесват дългите крака във високи токчета. Правила съм си експерименти и повечето пъти като съм носила ток над 10 см мъжете са си счупвали вратовете да ме гледат, даже странични наблюдатели са ми го казвали. Я се замисли например за Клаудия Шифър, тя беше идеалът на средностатистическия мъж много години, а е с ръст 180 см. Жизел Бюндхен - също. Пълно е с красиви високи жени. Ако Клаудия беше започнала да се тръшка, че не я харесват заради ръста, дали щеше да стане супермодел?

8.   Благодаря ви много! Определено съм започнала да гледам на себе си по друг начин след дадените от вас мнения и съвети. Радвам се, че отделихте от времето си, за да прочетете терзанието ми и да оставите по един коментар. Номер 4 и 7 ми бяха наистина от полза, благодаря и на останалите! :))