Споделена история от Тинейджърски

Проблем с аналния секс
При анален секс, почти винаги се нацапва партниорът ми с екстременти! Бихте ли, дали някакъв съвет?
Аз съм, Милена, на 14 съм.

Коментари

1.   Не ти ли се струва, че си малка още за анален секс? Прости си прави клизми, нищо повече. Продават в аптеките подобни "уреди", забравих как се казват.

2.   Скъпа преди това ходи по голяма нужда ...ми така де за да ви е готино трябва малко жертви ми понапъни се.

3.   Пише се "ексКремент".

4.   Здравейте дами. Казват се дамски душове и са нещо като клизма но маи ще ви болии :D

5.   Според теб нормално ли е анален секс на 14? Прави нормален (вагинален), но щом искаш да се насираш след години...твой проблем...:) прави клизми

6.   Не мога да правя нормален секс, преди да се оженя! Религията ми го изисква, ще ме пребият иначе. АКО ГО НАПРАВЯ, ЩЕ МИ ВИКАТ ЦЕПЕНЯЧКА ДО КРАЯ НА ЖИВОТА МИ! ЦИГАНКА СЪМ, НО НЕ ОТ ТИЯ МЪРЛЯВИТЕ, ДЕТО ПРЕТЕНДИРАТ ЧЕ СА БЪЛГАРИ И ТУРЦИ!

7.   Че като си циганка та КВО !!!! Компот ли искаш да ти отворим, кво се надъваш и почваш да пишеш с главни букви... я по спокойно, тва че религията ти е такава не можеш да го промениш след като си на 14 години... ще стискаш зъби и ще чакаш... аз ти предлагам да порастеш малко за да правиш анален секс, няма да изгубиш нищо:) послушай ме и ще видиш, че след време ще ти е много по добре.

8.   Ей вие тука само критикувате. На всяка една история чета само "не се пише така, онова не е така" хората пишат тук за да им помогнем, а не да критикуваме. Какви сте такива комплексари всички....

9.   Номер 8, аз не съм от тези, които критикуват или правят забележка "Не се пише така, а така"... просто казах на момичето как е правилното, да знае занапред. Не съм я критикувала. Аз съм ЗА това да си помагаме с правописа на по-СЛОЖНИТЕ думи, но не съм за това да се критикуваме,че някой си не се е научил на правопис... Така че си чакам извинението :)

10.   По добре анален секс, да правя! От колкото гнусни свирки на големи бели пениси да правя! Омразна ми живота, последните 5 години, всички маже искат фелацио от мен, а след всяка с-ка ми се драйфа зверски, не знам кой ги е измислил и защо се мъчат жените с тях!

11.   Ххмм интересно, за първи път чувам за цапане....
Да наистина си малка, но сега малките правят секс вече от 10-12 год. Не е за хвалебство, но трябва да се приеме .. малка си за анален - възможно е, на стари години - цапането да зачести при пръцкане.

Виж сега не те насърчавам, но защо не на правиш един хубав як секс, както си трябва, с всички екстри и фелацио и анален след като държиш на него, но с лубрикант (може, цапането идва от малкото смазка и големия напън )...

Не разбирам каква е разлика: да си на 14 год, да си правила анален секс или свирки, а да не си правила вагинален?! Много странно наистина ?!

Причината може би е да запазиш девственоста си, но ти вече си вкусила от порока, беззначение с коя част на тялото си, нали така, тогава, защо просто не си направиш удоволствието?

12.   Не се притеснявай и при вашата религия, това става отживелица ;)

13.   Миличка, трябва да се научиш да отказваш секса, когато не го искаш. Изобщо да отказваш.

Ти за пари ли го правиш? Трябва да се уважаваш достатъчно, за да кажеш "Не, благодаря", когато нещо те накърнява. Опитай, обичта към себе си е нещо, на което всички се учим.

14.   Ако ти се драйфа зерски след фелацио явно пичовете на които го правиш не обичат да се подмиват, а?:)

18.   Всички искат дълбоко в гърлото, тва е проблема. Но явно мажете не знаят че има по удачни отвори за секс!?

19.   Mи тва е нормално, ако не му харесва да не го прави или да си слага презерзативя или щом знаеш, че става така просто кжи, че аналния секс не ти е приятен.

20.   Отиди се изсери преди секс това е моят съвет.

21.   Отиди и си купи от аптеката помпа за клизма! Преди да решите с партньора ти да го направите, си правиш клизма т.е акаш и измиваш с хладка вода правото черво. Така като си измила остатъците след тоалетната няма да имаш проблеми.

23.   Aми да ти кажа направи вагинален пък не казвай на никой и готово е ...

26.   Аз имам същия проблем, на 19 съм. И отскоро почнах да правя анален секс. Правила съм сигурно около 10 пъти досега, но последните два пъти пръцкаш и имаше екскременти. Хубаво да ходиш по нужда преди да почнеш секса ама тогава като не ти се ходи и я нямаш нуждата как да стане? ! Това истина ли е че е заради големия напън и малката смазка, иначе не ме боли и е готино изживяване... Но се притеснявам от това което излезе от мен последния път... Малко ме е срам... Ако е наистина защото не ползваме лубрикант но по принцип нямаме нужда с партньорът ми - не ме боли и си влиза прекрасно... , как да му обясня това без да го погнуся...????

27.   Може би защото си малка дрисла все още :)