Споделена история от Тинейджърски

Просто спря да ми пише
Здравейте!
Бях много весела наскоро. Писах си с... Момче.
Не би трябвало да го харесвам, но аз го. Дефакто не сме се виждали, а само сме се разминавали.
Беше прекрасно. Пращахме си целувки, сърчица, наричаше ме 'сладка' и тн.
Но един ден просто спря да ми пише.
Отначало не знаех защо така, реших че е зает или нещо такова.
Но не получих отговор и на другия ден. Странно, той ми пишеше по време на училище попринцип.
И така...
След няколко дена, получих само един отговор и то не по съобщения. Не мога да обясня, но гласеше следното: 'забрави ме за малко'.
Тогава плаках, пищях, дерях се. Няма да му позволя да го разбере, но бях съсипана. Толкова тъжна бях.
Мислех си, че е намерил друго момиче. Следя го в социалните мрежи - активен е, поства сторита. Явно има проблем специално с мен, но не знам да съм му направила нещо.
Наскоро видя съобщенията ми. Просто сийн и нищо повече. Странно, нали?
Въпреки това под един негов пост аз бях коментирала и на шега една приятелка ме нарече 'тъпанарка'. Той отговори на коментара ѝ 'що да е тъпанарка'.
Явно има надежда за мен.
Ще го видя през лятото, ходим в един и същи град той е малък. Трябват ми съвети, наистина. Не знам какво му се случва, но дано да е добре.

Коментари

1.   Може да му трябва време. Може да има семейни проблеми или просто да иска почивка от контакта с теб. Не го приемай задължително като нещо лошо. Не го превръщай във фикс идея. Ако той е твоят човек, ще се съберете. Но не се тормози излишно. Щом сега сте в "почивка", ти се занимавай със себе си и намери начин да се прекарваш времето със себе си пълноценно. Без да го включваш в ежедневието. Ще трябва да се отървеш от навика, поне докато е в тая ситуация.

2.   Миличка, от опит ти казвам не се занимавай колкото повече му досаждаш, толкова повече ще се отдръпва от теб. Да не говорим, че дори не го познаваш на живо може въобще да не е такъв за какъвто ти се представя. Спри с виртуалните контакти и ела в реалността.

3.   До номер 2
Познавам го. Виждали сме се на живо, но не см си говорили. Като да се разминеш с някого по коридора
От авторката~

4.   Хаха не сте си говорили на живо, не сте правили и секс и ревеш за него. Какво ти става? Забрави го. Този интернет побърква хората.

5.   излезте от тоя фейсбук, там всеки лъже за всичко това е измислен свят, живейте в реалността с истинските хора, боже мой осъзнайте се бе хора

6.   Номер 4 малко сме малки за тая работа. И колко пъти да повторя, че съм го виждала?!

7.   Има си гадже, просто и ясно е

8.   Аз така правя като си пиша с някое момиче и изведнъж тя започва да ми пише нон-стоп и като не й пиша 20 минути започва да ме пита защо не пише и.т.н. Без обяснения защо и как. Говоря за момичета, с които просто съм си чатил и все още не сме се виждали.

11.   Или има някакви сериозни проблеми, или си е намерил друга, но не иска да ти каже - пази те като план Б.
И в двата случая не е добре - твърде драматичните момчета просто не са за всеки, да не е зодия Рак? Обичат да привличат внимание с драма, като уж не искат никой да ги безпокои.
Ако има друга, не означава, че е реална. Може и да е виртуална като теб. Не си прави изводи за нещата, без да имаш цялата информация. Имате ли общи познати? Може някой да ти е подлял вода, да е казал нещо лошо за теб и той да го осмисля в момента. Или да ти е писал от фалшив профил, както правят тийновете понякога.

12.   Номер 4 едно време когато не е имало Фейсбук хората (благородници, принцове и принцеси най-вече, са си избирали съпрузи по портрети. Друг е въпросът че доста често са оставали разочаровани от разликата между образа на портрета и човека в действителност :D Тъй че напълно възможно и реално е да се влюбиш в някого, без да си го виждал на живо. А в случая на авторката тя го е виждала на живо. А за платонична любов не си ли чувал/а? Или за това да желаеш някого и да страдаш за него и от това, че не е до теб, без да сте правили секс. Човек е способен да е силно влюбен в някого без да са правили какъвто и да е секс още.
Отделен е въпросът че Фейсбук е едно глупаво място. Там и попринцип в интернет нещата стоят по един странен и доста по-различен начин от реалния живот и поради тази причина стават и доста недоразумения. За това и сега никой не знае точно каква е причината момчето да се държи така.
Авторке на мен все пак ми хрумна следната причина- може да има друго момиче в момента и теб да иска да си те запази като вариант за по-късно. А може и да е уморен/зает, възможни причини много...

13.   Номер 4 едно време не е имало Фейсбук и хората са си харесали партньори по портрети. Отделен в въпросът, че са оставали разочаровани когато образа на портрета не е съвпадал с човека реално :D Тъй че напълно е възможно да се влюбиш в някого без да си го виждал на живо. А пък авторката дори е виждала изгората си на живо. Освен това за платонична любов не си ли чувал/а. Може да си влюбен в някого и да страдаш че не сте заедно, без въобще някога да сте правили секс. Отделно може да ти се иска/да мечтаеш за секс с този човек.
Отделен е въпросът че Фейсбук е едно глупаво място. В него и в интернет като цяло нещата стоят по различен и странен начин от реалния живот. За това сега не можем да кажем защо момчето се държи така.
Авторката-възможно е твоят да си има и друго момиче в момента, а теб да си те пази като опция за по-късно. Или е зает/уморен ... Причините може да са многобройни.
(Между другото, ако коментара ми е повторен се дължи на факта че имах слаб интернет в момента когато пращах първият коментар на модераторите на сайта и не бях сигурна, че се е изпратил, за това написах нов.)

14.   Не, не е зодия рак. Аз съм зодия рак.
От авторката~