Споделена история от Тинейджърски

Самозадоволяване
Здравейте! Момиче на 11 съм и мастурбирам от скоро като си търкам клитора, но ми отнема доста време докато изпитам удоволствие и то по принцип трае няколко секунди. Моля дайте ми идеи как да се самозадоволявам и не спамете. Благодаря предварително!

Коментари

1.   Още си малка и няма да ти позволят да си купиш играчки, но ако имаш по-голяма сестра може да и ползваш секс играчките.

4.   От авторката:
Нямам по - голяма сестра. Имам по - малка (на 2 години), но тя не знае какво правя през свободното си време. Пък и да узнае на тази възраст нищо няма да разбере. А такива уреди не мога да имам чак докато не се изнеса от нас, защото майка ми ми рови в нещата. Казвала съм й да не го прави. Единственото нещо, което съм опазила в тайна от нея е дневникът ми и това се дължи на факта, че го държа постоянно до себе си. Даже на училище го нося представяйки го за тетрадката по ИТ, която не ползваме почти никога в час.

5.   Ти фен на Сузанита ли си? Сигурно си и фенка. Това момиче беше пример за много малки момиченца. И все пак се надявам темата да е пързалка. Не може детенце на 11 да знае за такива неща. Кой те научи на тези неща?

6.   Номер 1, би ли ме просветлил/а как точно си представяш някоя да ползва чужди играчки? Тя ще си е тикала вибратора в онази си работа и някоя друга да си тика същия вибратор в нейната си работа. И това без да знае тя какви инфекции има, какво е правила с този вибратор и т.н.?

7.   До 6

Явно не си била в общежитие скоро :)

8.   До 5.. всъщност е много лесно. Моята дъщеря е на 8 години и няколко пъти съм я засичала как се масажира отдолу със струята на душа докато се къпе, споделяйки че и е много приятно. Живеем в чужбина, тя няма достъп до интернет и не е гледала/чела порнографски материали, нито пък има достъп до чалга/Сузанита.

Ж 32

9.   Тук е изписано достатъчно по темата,няма смисъл от дублиране.

http://spodeli.net/7/story-20825.html

10.   Аз го правя, като се напрягам много, напъвам се при което сякаш се изтласква кръв към клитора и вагината, оргазмът става много силен, но не знам дали няма да си навредя така?
Ж16

11.   На този етап е най-добре да не вкарваш неща в себе си и да не
мастурбираш с непредназначени за тази цел предмети, резултатите може да са неприятни.
А за увеличаване на удоволствието само с пръсти - може да пробваш така - докато си галиш клитора както си знаеш, с показалеца или средния пръст на другата ръка започни да си масажираш ануса - без да бъркаш навътре, само масаж, с леки, пулсиращи движения. Ако нямаш големи нокти, в последния момент преди оргазма може даже и да бръкнеш навътре и да си удължиш удоволствието,макар че това не работи при всички.

12.   След катo прoчетoх кoментари 1, 4, 7 и 8, ми се иска да си прoмия oчите...
Нoмер 7, щoм катo пo oбщежитията си спoдеят интимните играчки, пoне сещат ли се да им слoжат пoне един презерватив oтгoре?

14.   Модератори, говори се за дете на 11. Това е педофилия. Не насърчавайте извратеняците, като им публикувате гнусните простотии.

16.   До 14 - кое точно е педофилско?

Че детето е навлязло в пубертета и го тресат хормоните или че някой е решил да отговори на въпроса?

В идеалния свят сигурно би попитала мама и тати, но не живеем в идеалния свят и не е лесно да отправил към родителите си такъв въпрос.

Или по-добре да не пита или да не получи отговори и да си докара я инфекция, я травма докато се опитва да задоволи върхлетелите я желания? Защото те се проявяват именно на тази възраст.

Трябва ли да се озове в болницата със счупена ел. крушка в дупето (случи се на дъщеря на моя близка преди няколко години, детето беше на почти същата възраст, майката само дето не се поболя от притеснение и ужас)... Или вместо анонимно и(сравнително) безопасно в този сайт да и го разяснява "на живо" някой "любезен чичко" на улицата...

Аман от нео-пуритани .

17.   14 е прав. Спрете се малко, имайте малко морал. Това е дете. Ако смятате някои хора за псевдоморалисти, поне първо прочетете законите на Република България. Вярно е, че мрежата бъка от педофили и хора с педофилски наклонности, но затова има модератори, които е РЕДНО да се съобразят със законите, свързани с малолетни лица.

18.   'Ква педофилия, бе, умници, 'кви пет лева ? Ти все едно не си си бил "чекийките" на 11 години...
Аз също почнах да мастурнирам доста рано, не виждам проблем, а и още съм жива, за протокола..

19.   На мен ми е страноо защо да си завират разни неща някъде , не съм завирала нищо. Трябва и малко мисъл, то не може хормоните да са извинение. Ами да си насочи на другаде мислите, а не да си пъха крушки по дупето.