Споделена история от Тинейджърски

Живея в тесен апартамент
Здравейте! Малко ме е срам да ви пиша, но чувствам, че трябва да споделя. Не искам да казвам на колко години съм но съм под 18. Живея със семейството си в тесен апартамент и това много ме изнервя. Нямам желание да уча, защото само се разсейвам, като гледам апартамента. Да не мислите погрешно, по някакъв начин изкарам добри оценки, но вече се вбесява, че нямам място само за себе си! Дайте ми някакъв съвет!

Коментари

1.   Ужасно е знам. И аз съм израснала в малък апартамент. Нямах своя стая и спях в кухнята. Срамувах. се, както и ти. Такива бяха възможностите на родителите ми. Учи, за да постигнеш повече. Всичко е временно. От теб зависи нещата да се променят.

2.   И аз имам същия проблем,но съм пълнолетна .И ние живеем в малък апартамент,пълно е с мебели и не може да се размине човек .На едно място се спи,пуши,готви. Кофти е . Единствено за сега може да учиш и след като станеш на 18 да се изнесеш под наем в по-голямо жилище. Няма какво да промениш сега.

3.   Имам приятелка, която е като номер 1, но с разликата, че не и пука и изкарва добри оценки, редовно прави домашни купони, така че не се комплексирай за глупости и аз съм в стая с брат ми, малко е кофти понякога, но не е болка за умиране, така че не го мисли, а залягай над уроците.

4.   Някой хора и това нямат!!! Я се стегни и бъди благодарна на това което имате! Стани на 18 почни работа и се премести на квартира!

6.   Здравий, все едно аз ги пиша тези думи... не ти. Мъж на 33г съм, израснах в двустаен апартамент. Бяхме 5 деца... сама можеш да ди представиш какво е. Аз също спях в кухнята, защото нямаше място, беше ме срам да поканя когото и да било в нас. Срамувах се от от всички. Повярвай ми.... разбирам те и знам какво ти е на душата... прегръдка от мен... не се предавай, а търси пъткъм по-добър живот... аз го намерих, макар че минах през доста трудности.

Marsel

7.   Аз почнах да работя на 17 и си взех апартамент под наем на втория месец след това :) от малък ми е мечта да съм самостоятелен, и се радвам, че почнах още от тогава. С оплакване тук няма да постигнеш нищо, по добре си намери работа, не всички родители са с възможности, с майка ми едвам се оправяхме, взимаше 500 лева горката... и все пак съм благодарен защото правеше всичко възможно, за да съм добре :)

9.   Да ти имах проблемите...Гадно е, знам. И аз съм живяла така, а сега дори собствената ми стая ми е тясна. Но милиони хора по света и това нямат. Радвай се, че имаш покрив над главата си. Животът е пред теб. Ще имаш възможност да го промениш