Споделена история от Тинейджърски

Влюбена съм в момче от моят клас
Здравейте! Няма да казвай как се казвам или да добавям други имена, защото предпочитам да бъде анонимно! Единственото, което ще кажа е че съм на 19 години и че съм от Стара Загора!
И така историята ми започва с това, че имах някакви симпатии по едно момче от моят клас! Но не беше кой знае какво. През един или два дена си писахме в социалните мрежи и си споделяхме неща. И така бяхме приятели, които си споделят за всякакви неща от живота. Приятелката ми от класа виждаше, че постоянно гледах към него и че си пишехме до късно и ми казваше, че знае и твърдеше, че го харесвам, но аз отричах за това и не исках да го признавам! И така лятото забравих за него, но ето че пак тръгнахме на училище и всички чувства се върнаха! Една вечер, той трябваше да ходи на дискотека и преди нея си писахме някакви закачки и стигнахме до там да дойде вкъщи след дискотеката! Аз знаех той какво иска, защото и преди ми го е казвал, но аз не бях съгласна! Но тази вечер си казах, , Защо пък не'' и си мислех, че ще ми мине след това, че самата тръпка ще си отиде след вечерта, която трябваше да прекараме! Той дойде и правихме секс... и се разбрахме да не казваме на никого! След тази вечер, той ми пишеше, че супер много му е харесало и иска пак да пробваме и аз се радвах не заради това, че иска да правим секс, а заради това, че можеше нещо да се получи между нас! На него му беше за първи път да прави секс, а на на мен за трети ии си мислех, че е проявил някакви чувства и бях щастлива от този факт! и ми каза, че когато има свободно време ще ми пише да се видим! И така мина един месец и той не ми пишеше, а в училище почти не си говорихме и аз се чувствах много зле, но все още имах надежда и чаках! И след два месеца го питах какво иска наистина от мен и дали иска занапред да става нещо и той ми отговори, , май ще е по-добре да спрем и да забравим за това''
И тука идва въпроса, , Как да го превъзмогна'' като всеки ден сме заедно и всеки ден го виждам, а не искам да имам чувства към него и да страдам! Знам, че ме е използвал, за да си направи първият път, но аз не искам да страдам от хора, които не знаят какво искат и какво правят! Ако някой може да ми даде съвет ще е много хубаво!!
Благодаря предварително!!!

Коментари

1.   Разкажи на всички как нищо не е направил тогава и ти си го учила,как се е изложил като кфладжия,натрий му носа.Така момчетата ще те уважават повече,всеки ще знае,че не може да се подиграва с теб.

2.   Разбирам те, авторе. За това просто си трябва време да ти мине. Опитвай се, когато се усетиш, че мислиш за него или се замечтаваш нещо за него, да спираш веднага. Колкото по-малко го мислиш толкова по-добре. През свободното си време прави някакви нови и интересни занимания, да ти разсейват ума. Излизай с приятелки. Въобще, гледай да не му позволяваш да живее в ума ти. Няма работа там. След известно време ще ти е все тая за него. Успех

3.   Благодаря за съветите!! Ще следя за още и ще очаквам още!

4.   моята история е едно към едно с твоята,но с момчето от моя клас продължаваме да се виждаме,да скарахме се и не си говорихме в продължение на 2 месеца защото казах пред класа ми за това което е имало,разбира се аз направих крачката като му се извиних и така вече 1 2 месеца си излизаме... Пожелавам ти успех а моя съвет е обличай се така по официално и секси за да види че има някаква промяна в теб и така ще пробудиш интереса в него качвай си снимки и това може да го дразни защото подсъзнателно ще си припомня какво се е случвало и няма да приеме факта че ще си с някой друг.И опитай да забележиш дали те гледа ,наблюдава ли те,ако го прави знай че имаш шанс.Така е и с момчето от моя клас гледа ме постоянно