Споделена история от Тинейджърски

Новаците са отвратителни!!!
И аз съм била новачка ама не съм създавала такива проблеми на хората околко мен. Имах толкова хубав и спокоен клас. Разбирах се с всички, докато 1 момиче и 4 момчета не дойдоха в класа тази година. В началото момичето беше мило с мен и ми се правеше на приятелка, ама аз такива ги знам и се отдръпнах от нея защото имах проблеми с доверието. Оказах се права за нея. Момичетата не я харесвахме, но последните месеци те се отдръпнаха от мен и станаха близки с нея. Едно момче дойде октомври и аз не знам защо толкова късно, но няма и значение. В началото беше спокоен, но напоследък се дразни с всички. Взима ми химикалите без причина и след това ме замерва с тях. Като вляза в училище ми сяда на стола и ми казва да се махам защото това е неговото място, обижда ме и др. И не ми казвайте клишираната реплика "той те харесва" защото той се държи така с всеки. А едно друго момче не спира да праща порно видеа в групата на класа. Даже понякога идва при мен и ми ги показва. Отвратителен е. Не само това. Не спира да обижда учителите и директорката. Другите просто развалят дисциплината и съсипват класа. Липсва ми старият ми клас. Пак не беше тихо в часовете и учителите ни мразиха, но сега ни мразят двойно повече. Съжалявам за романа просто исках да си го излея.

Коментари

2.   Мило момиче и моя клас са се отнасяли така с мен. Когато им казах че ходя на очен лекар и ме видяха с очила бях стеснителен и затворен в себе си. Вече съм почти на 27. Сега се присмиват на сестра ми а тя винаги ми споделя какво се случва. В нейния клас има такива лигавета като този, който те цели с химикалите. Всеки на твое място би ме разбрал защото и аз бях в подобна ситуация. Само че при мен момичетата ме оплюваха. Ще ми се да бях твой съученик за да те пазя, но уви не съм.

3.   Мило зубърче, върви при директорката и ший сокче с нея. На такива като теб навремето им викахме порти и не случайно хората се отдръпват от теб!