Споделена история от Тинейджърски

Това момче ми взе акъла!
На 16 съм, момиче. Тази година в съседния клас дойде едно ново момче, на което първоначално не обърнах внимание, но после нещата се промениха. Той е наистина много красив, рус с кафеви очи, висок и много атлетичен. Проблемът е, че е много срамежлив и не се води с много хора. Не знам какво точно се случва с мен. Имала съм гаджета и преди, но просто с него е различно, да не се познаваме лично, но всеки път като го видя просто приятелките ми казват че засиявам. И може би има нещо вярно. Когато е пред ме кара да се усмихвам така както никой не може. Страшно много ми се иска да се запознаем, но както казах той общува с малко хора, а някакси ми е неудобно да се натрапя ей така от нищото при него, защото не искам да се притесни. Занимава се със street workout и мноого го бива, а и мен това много ме кефи дори като малка исках да пробвам, но не го направих пък и си трябва доста сила. Чудя се дали това не може да бъде нещо като предтекст, за да се запознаем, но все пак аз не разбирам от това просто като идея много ми допада. Моля ако някой има някакъв съвет или идея как да го заговоря без да е странно нека ми сподели.

Коментари

1.   Както и да го заговориш няма да е странно всъщност, но ще се чувстваш все едно е - все пак го харесваш. Заговори го, питай го разни неща за него, отговаряй на неговия интерес, ако покаже такъв, кажи му, че те кефи това, което прави и искаш да ти покаже нещо. Предразположи го да разбере, че имаш интерес и да се включи в опитите за опознаване.

2.   Сякаш описваш мен - аз съм също с кафеви очи

5.   Усмихваш се, отиваш при него и му казваш: "Здрасти! Разбрах, че се интересуваш отstreet workout. Аз съм съвсем нова в това, но искам да се науча. Ще ми помогнеш ли? " Нека не изглежда все едно го сваляш, а все едно си търсиш някой, който да ти даде съвет.
Ако имаш късмет ще се съгласи да ти помогне.

6.   Казваш му че обичаш да тренираш гола до кръста и го питаш дали ще те тренира, ако се съгласи добре ако не значи е обратен.