Споделена история от Тинейджърски

нямам приятели
Здравейте искам да попитам дали някой има същият проблем като мен.Момче на 12 години съм и се чуствам затворен постоянно играя на телефона.Но обаче си нямам приятели. Моля за съвет

Коментари

1.   Мило дете, всички сме така. Това донесе новата интернет мания, хората се затвориха по домовете си, седят пред компютрите, на работа пред компютъра и каквото се сетиш. Ще срещнеш малко приятели в живота си и повече предатели.

2.   Отиди привечер в някое квартално училище да се упражняваш на баскетбол, вземи си топка за целта. Така ще се запознаеш с момчетата, които тренират там.

3.   Номер 1
Как така реши, че всички са така. Не е вярно. Аз имам толкова истински приятели в училище и в квартала ми.

До автора:
Ами не знам какво да ти кажа. Има хора, които просто са по-затворени и така и не си намират приятели(намират си, но много рядко). Приеми, че ти не си от късметлиите.

4.   Здравей☺
Започни да тренираш нещо, каквото и да е - карате, шах, борба, волейбол,рисуване, каквото и да е!
Карай колело, тротинетка ....
Чети, ходи до библиотека.
Вземи си куче, разхождай го постояно и се грижи за него.
Смени групата от деца, в която си в училище.
Кажи на родителите си, те трябва да помогнат.
Не си сам

5.   Може ли да е от това че не съм щастлив в града в който живея от автора

6.   3, това че ти мислиш, че са ти истински приятели, не значи ш, че са такива. Като пораснеш, ще разбереш.

7.   Моля те да ми отговориш на въпроса. Как изглеждаш на външен вид? Не трябва да съдим книгата по корицата, но понякога това отблъсква хората.

8.   Здрасти, аз съм на 13 и също нямам много приятели. Може да си поговорим...

9.   Не може в такава тема да се мине без някой като номер 4. Добре, че поне не спомена фитнес.

10.   Е това е част от новите ценности !!

11.   До № 9.
Не, аз си мислех, че е най-добре да продължи по същия начин, или пък е по-добре да свали нова игра - трябва да има разнообразие.
Дано да схвана иронията № 9.
До автора
Трябва промяна! Радикална! Ясно е, че няма нещо да се промени, ако сам не почнеш да се променяш! Браво, че усещаш, че има проблем, което означава, че разбираш, че нещо трябва да се промени.
Успех и не си сам! След всяка нощ настъпва утро!

12.   11, аха значи само това са вариантите - да си продължи по същия начин и да кара тротинетка.

Сериозно ли смяташ, че с каране на тротинетка ще се оправи? Пардон, ако се редува с борба и шах за "разнообразие", ще стане най-веселия човек. Това може да го каже само човек, който въобще не е наясно с това състояние.

Проблемът му е в главата. И 100 спорта да смени, ако не си смени чипа, все тая. Първото, което е, съм 100% сигурен, че изобщо няма енергията да се занимава с тия работи и само ще се насилва с тях и от там ще се депресира още повече.

13.   Съгласен съм с номер 12 !!!!!
М 31

14.   Коментиращите не забравяйте, че пише дете на 12, а не някой депресирам чичак или лелка.