Споделена история от Тинейджърски

Нормално ли е да си представям секс-сцени с различни момчета?
Момиче на 17 години съм. Все още не съм си имала приятел и не съм правила секс с никого. Проблемът ми е, че явно от пубертета и хормоните, които бушуват много пъти съм си представяла най-различни секс сцени и то с различни момчета. Не знам дали това е нормално.

Бях влюбена страшно дълго време в едно момче (а може би и още съм) и съм си представяла разни неща с него - това е нормално. Но вече съм се хващала сама да си мисля и за други момчета - съученици, познати и други. Имало е моменти, когато много ми се е приисквало да правя секс.

Ако реша мога да намеря с кого, но просто не съм такъв човек, който търси някой за едното му е*ане. Не знам какво да правя. Кажете ми това нормално ли е и какво да правя оттук нататък, защото това чувство се усилва все повече и повече.

Коментари

1.   много нормално си е, дори ще става по-зле(добре) - зависи от интерпретацията!
В човешката сексуалност няма нищо ненормално, освен сексът и блудството с деца под 14 г.

Това е границата.

И хетеро, и хомо фантазиите, и BDSM, абе всичко, за което човек може да се сети е нормално, е - ако е доброволно.
Всякакви фантазии са нормални, освен педофилските.

Дошло ти е иначе времето за сексуални контакти. Не чакай големия принц, мистър БиК, а се огледай наоколо. Пълно е с хубави момчета, няма начин да няма постоящ за теб.

2.   Аз, аз.. може ли аз, нека Аззз :D Ще се постарая да изпълня всяка от фантазиите ти ;)))

3.   Ха, момиче, нормално е и аз така правя ;д Защо да не е нормално, ами ако знаеш пък момчетата какви секс сцени си представят и то ПОСТОЯННО... Повярвай, ти си много по-добре от някои ;d

4.   И какво сега очакваш предложения за секс ли? Не харесвам момичета като тебе. Като искаш секс намери си някое свестно момче и го направете..

5.   От автора: Номер 4 аз пък не харесвам такива хора като теб, които все гледат да се заядат с нещо. Да видя някъде да съм написала, че искам да правя секс независимо кой. А пък камо ли това, че очаквам предложение за секс. Просто съм написала какво мисля и искам да видя дали има и други хора като мен.

6.   До авторката: Има такива хора и още как. Аз например съм момче на 23 години и още не съм правил секс... И на мене ми се въртят подобни фантазии

7.   Разбира се това е от пубертета и е напълно нормално. Както е казал/а №3, не само ние момичетата си фантазираме секс сцени. Момчетата мислят за това непрекъснато и със сигурност фантазиите им са по-дръзки от нашите!

Слънчеви дни и прекрасно лято!

Smiling girl

8.   нормално е разбира се... хубаво е, че има и момичета като теб които не бързат със секса :))))

10.   Ами аз съм на 15 и с братовчедка ми, която е на 14 и сме навсякъде заедно и сме на един акъл и си споделяме всичко и да си кажа ние също си представяме такива сцени с различни момчета, нормално е. Има и много други като нас, но не споделят. Повечето момичета, които си го представят не са правили секс и си го представят и се опитват да разберат какво би било усещането, и дори се чудим дали да правим секс вече.