Споделена история от Тинейджърски

Страхувам се...
Здравейте, аз съм момиче на 13. Преди 1 година ходех с едно момче за 8 месеца. Той страшно много ме нарани до ден днешен пазя тази болка.. и макар и вече на надълбоко тя е още в мен. 1 година си нямам гадже.. не е чак такава трагедия все пак съм на 13...иии незнам дали наитина го обичах, но бях свикнала с него, а когато си тръгна останах сама...

Сега 1 година по късно аз отново съм влюбена. Когато споделих с приятелката си тя се изкефи повече от мен и се провикна "Най-накрая" ..преди това ми показваха най-различни момчета... показзваха ми снимки и ме питаха "тоя, а тоя, я виж тоя.." но аз си затварях очите НЕИСКАХ ДА ПОГЛЕЖДАМ МОМЧЕ... появяваше се една пареща болка в мен когато отново се опитах да бъда с някой..

Сега когато усещам, че съм влюбена се страхувам да не стане както преди.. да не се привържа към него а след това той да ме остави.. а аз да страдам.. страдам.. въобще незнам какво да правя.. а той е толкова сладъкк когато го погледна изтръпвам а когато мине покрай мен дъхът ми спира... а от него след това остава само следата от върховния му парфиум. Очаквам момента когато ще ми предложи, но незнам какво да кажа.. а не искам да седя пред него и да се чувствам като пълна глупачка.. не искам и да отказвам.. НЕ незнам :((( ... Помогнете ми.. МОЛЯ ВИ ! СТрахувам се да не бъда отново наранена... :((

Коментари

1.   Ами не се страхувай, просто си припомни грешките заради които са те наранили предишния път за да не те наранят и този и успех :)

2.   diamondway.bg запозай се с хората там, те са добри и ще ти помогнат с този проблем.

3.   Ами просто остави нещата те сами ще се подредят. и не се страхувай. Винаги има риск да те зарежат отново но и голямата вероятност това да не се случи. Приеми предложението му смело и изживей моментите си...
и запомни - няма нищо вечно.

4.   Просто се отпусни - минала си по един път от който всички минават, лошото е, че някои не са били наранявани само един път, а доста и стават безчувствени, но това е др. тема. Споко!!! УСПЕХ!!!

5.   Мацка това че един път са те наранили незначи че цял живот ще го правят... отпусни се и си изживей любовта си.

6.   Вие не разбирате тя неиска да остане наранена. То е ясно, че щом го харесва ще каже ДА дори и в думите и по горе да се колебае. Когато и предложи просто в нея ще пламне пламъче и ще се съгласи, ноооо тя неиска да страда за него ако нещо се провали.

Моят съвет е: Бъди заедно с него, но не се привръзвай така както си направила с първия си приятел. Първо го опознай и ако наистина е свестен и си допадате, започни бавно да се привързваш, но не прекалявай всичко си има граници, а ти трябва да спазиш тази!
Ж 13

7.   /Авторката/ Към 6. Мерси мила :*

8.   Ела аз нема та нараня :)

JusT SmiLe :)

9.   До №8:
Дано това да беше шега (сърказъм)...