Споделена история от Тинейджърски

Обикнах го и не мога да го забравя...
Здравейте, не знам защо се реших да Ви пиша, но съм ужасно объркана след всичко това, което ще Ви разкажа.. Преди 2 месеца срещнах 1 момче, което ми помогна да бъда себе си и се влюбих в него. Виждахме се почти всеки ден и се чувахме постоянно, но не исках да разбират, че излизам с него защото всички говореха лоши неща за него, които не бяха верни. Но след седмици аз реших да отида да спя у тях... на следващия ден, когато брат ми (който е по-голям от мен) разбра започнаха големи скандали, които започнаха да ми влиаят на отношението ми с това момче, но не спряхме да поддържаме връзка.

Родителите ми бяха много против това, че аз излизах с него защото брат ми им бе казал всички онези глупости, които хората говореха за него.. Започнаха да ме упрекват как съм могла да излизам с хора, които не са на моето ниво и че ако съм продължавала в същия дух "нямало нищо да стане от мен"...

Рискувах всичко за да бъда близо до него, защото дълбоко в себе си знаех, че той е специален и има нещо, което другите нямат. Измина месец след всичко това и той имаше проблеми от година, които бяха стигнали до пробации (заради побой в дискотека)..

Преди месец той ми звънна за кафе, но на път към мен за да ме забере го спрели полицаи, а той караше без книжка.. имал е доста предупреждения, че може да стигне до съд, но.... задържаха го за 24 часа с последно предупреждение да не шофира докато не си изкара книжка.

На другия ден той излезе от районното и отново се качи зад волана.. на вечерта отново го хванаха полицаи и по бързата процедура сега той е зад решетките за 1 година... Не знам как стана всичко това случи се ужасно бързо и след многото неща, които преживях ми е ужасно трудно без него.... ;(, а преди всичко между нас той си имаше приятелка, от близо 4-5 години с която постоянно се събират и разделят.. и когато се замисля и предполагам, че когато се върне ще ме е забравил и няма да ме потърси след всичко и ще продължи с нея... ужасно много ми липсва и може би ще кажете, че не е за мен или тем подобни, но не искам друг (u)....

Коментари

1.   Aми яно хората са били прави за него... да караш без книжка не е голямо геройство.. ако съдя по историята ти си на не повече от 15-16.. вслушвай се в думите на семейството ти-те няма да ти направят нещо на пук само за да си нещастна... брат ти най-вероятно го е познавал, а ти може би си била просто играчка за това момче-щом си има сериозна приятелка ;)) Продължавай си напред :))

2.   Като толкова го обичаш ще го чакаш да излезе от затвора. Къв е проблема? То че той е лайнар е ясно, но ти няма как да го разбереш. Изчакай си го и вижте какво ще стане. Краят ще бъде безславен, но ще си се излекувала от тая тежка болест наречена любов. Само внимавай да не те повлече надолу, говоря за бебета, алкохол, наркотици, проблеми с полицията и т.н. Той сигурно не е такъв и тва дето говорят за него хич не е вярно но все пак внимавай, не бъди тъпата 15-годишна патка

3.   От авторката : Благодаря Ви за подкрепата, но най- много ме боли от това, че най-близките ми хора ме уплюха и ме оставиха да живея сама в спомените си... както забравиха доброто и на първо място поставиха злото...

4.   Помисли си за неговите недостатъци и предимства. Според мен той е престъпник - да кара без книжка? В последно време доста момичета си падат по "лошите мъже". Ако искаш да си още с него, изчакай да излезе на свобода. Внимавай да не се достигне до много груби действия, като убийство и др. Не искам да те притеснявам, но някои се правят на такива, каквито не са.

5.   Не плашете момичето така, момчето не е извършило голямо престъпление чак пък толкоз. Не знам тая България някъв ад-дребно провинилите се веднаги ги съдят, а ония идеоти къде трепят деца на улицата и бягат се хайманосват на свобода. Моят съвет е ако имаш възможност му отиди на свиждане, или се свържи по някакъв начин с него, да знае че си с него в този труден момент. Ако ли не, чакай да те потърси като излезе, в което се съмнявам за съжаление