Споделена история от Тинейджърски

Как да впечатля момче?
Здравейте! Момиче съм и съм на 16 години. От известно време си харесвам едно момче, обаче не знам как да му привлека вниманието или да го впечатля. Той е в съседния клас и е супер умен, забавен, мил. Обича да тренира и ходи на фитнес. Ще се радвам, ако оставите някой съвет. Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   Ще се впечатли ако тренираш и ти.

2.   В карантина сме малката, не можеее. Стойте си вкъщи!!!!

3.   Нищо няма да ти стане ако му пишеш първа. Момчетата много се радваме в редките случаи, когато момиче направи първата схъпка. Само не прекалявай и не му пиши всеки ден, с времето ще се разбере дали си пасвате или не. :)

4.   Натикани се като мръсница и ще ти върже

5.   От Автора: Нямам проблем да му пиша, обаче не използва кой знае колко много социалните мрежи. Мисля върху варианти как да го заговоря след падемията или нещо подобно, но не се сещам за нищо освен да ида при него и да го питам "Как си?", обаче мисля, че ще е странно изведнъж да отида при него с такъв въпрос. Смисъл повече от очевидно ще е.

6.   Ами ако искаш той да разбере че го харесваш трябва както ти спомена да отидеш при него и да му кажеш "Как си". Нека е очевидно ти това искаш

7.   Иска се търпение. Пиши му апък когато влезе ще ти отговори. С времето ще си проличи как мисли той дали и той те харесва или не. Но не пиши всеки ден, защото може да излезеш отчаяна. Можеш да го заговориш примерно на някаква тема свързана с училище. Наприюер да го помолиш да ти обясни нещо във връзка с електронното обучение понеже не разбираш. Късмет!

8.   Започни и ти да тренираш :) Всички момчета искаме момичета които тренират и са добре оформени :)

9.   Авторке, какво стана? Привлече ли му вниманието?
Иначе, разбери какви хобита има, освен фитнес и тренировки. Ако обича да чете книги, го заговори на тема отностно книгите. Ако обича да ходи по кината, питай за какъв жанр филми харесва и. т. н.
Ако искаш да го заговориш, питай го нещо уж, че те интересува и от там започни например с ''Как си, какво правиш иначе'' и си готова. Не му се натискай излишно.
Интересно ми е как са се развили нещата и ако можеш да пишеш да разберем.

10.   От Авторката: За съжаление още не съм го заговорила, защото аз уча в училището, което и той учи, но съм от друг град и от февруари месец не съм го виждала :(( Започнах да тренирам. Мисля, че има разлики в мен за малкото време, в което тренирам. Разбрах, че се интересува от коли. Дааа... Те не са най-силната ми част. Също така разбрах, и че харесва някакъв сериал, обаче не разбрах кой. В момента мисля начини как по-точно да го заговоря като се видим (най-вероятно на есен) или да му пиша. Не мисля да му пиша, защото така едва ли ще ми отговори, а пък и на живо, ако го заговоря мисля, че ще е по-добре. Следя темата. Ще се радвам на още съвети. Целувки

11.   От Автора: За съжаление все още не съм говорила с него, нито му привлякох вниманието. Уча в неговия град, обаче живея другаде :((
За сега обмислям как да го заговоря без да се изложа(което ще е на есен). Разбрах, че харесва коли и един сериал, на който не разбрах името. Започнах да тренирам и има разлики в мен. Следя темата и ще се радвам, ако ми давате още съвети като например как да го заговоря. Целувки

12.   Здравей! Не разбрах дали се познавате лично с момчето, но все пак ще се опитам да ти дам съвет.
Виждам, че си по-срамежлива, но в това няма нищо лошо. Ако го познаваш лично, защо просто не му пишеш? Защо трябва да се мъчиш и да чакаш до есента? Започни например с ''Хей, не сме се виждали от много време. Искаш ли да си пишем? '' и нещата ще тръгнат. Няма с какво да се изложиш, затова не се притеснявай излишно! Пак ти повтарям, пиши му нищо няма да загубиш.
Ако пък не го познаваш лично, му изпрати покана за приятелство във фейса. Като приеме, приеме. Ако приеме, тогава му пиши "Здравей! Искаш ли да се запознаем? " и започваш да общуваш с него.
Според мен, няма какво да чакаш. Все пак не знаеш, този човек дали и той има чуства към теб. Ти докато чакаш, той до есента може и да си намери приятелка, каква ти е гаранцията?
Айде, пиши му смело и не се притеснявай! Успех!
М19