Споделена история от Тинейджърски

Идеи за Велико парти.
Здравейте, хора! За първи път пиша тук, но наистина имам нужда от помощ.
Така... след няколко месеца ставам на 15г.. Всяка година празнувам рождения си ден и партитата ми стават страхотни. Но сега е по- различно. Запознах се с нови хора и те имат по- различни предпочитания от предишните ми приятели. Харесват големи партита, с алкохол, много музика и танци, но предпочитам мястото да не е от тези детски клубчета и дискотеки за тийнейджъри. Така, че моля ви, ако някой е запознат с места, където пускат непълнолетни за Рожден ден във Варна, да напишат. И също, ако някой има опит с клубове, като Porte, Vogue, Plazza, Cult, Planet club и др. Дали там пускат непълнолетни и как се процедира при организиране на Рожден ден. Възможно ли е запазването на цялата зала. Била съм в Sing it. Хубаво е, но искам нещо различно. Разбира се ще празнувам партито си на място, където е разрешено да влизат тийнейджъри, а не просто да пускат и без лични карти.
Благодаря, предварително!

Коментари

1.   Във всичките изброени от теб по принцип не пускат под 18. Само в Порте понякога правят компромис и пускат под 18, ама не винаги.

2.   Оптимистка... Виж, че нищо не работи. Няма и да работи скоро.

3.   Брей! Бе, много си напред, бе! А как и къде ще си празнуваш 25-годишния юбилей, я тридесетия, а... А абитуриентския бал, а дипломирането, а сватбата?
Лоша новина за теб - още пет години ще си тийнейджър, кротни се малко. Ама, родителите ти са за бой и ще си чукат главата някой ден, но ще е късно.

4.   Ами където и да отидете, по закон алкохол на непълнолетни не се сервира / продава. А и сега е забранено официалното организиране на каквито и да е събития със събиране на много хора. Според мен - съобразете се с мерките за неразпространение на коронавируса, не съм от "паникьосаните", но според мен не рискувайте здравето на ваши възрастни / хронично болни близки. Макар че съм почти сигурна, че темата е фейк... супер скучно ви е сега, разбирам ви...

5.   Чак пък цялата зала,хахаха ей палячовци,заради такива като вас ме е страх един ден да родя. Засрамете се,парадирате с парите на родителите си,ми че и недоволни. Я взимай пунша и си сядай на масичката вкъщи със 4-5 приятелки с шапките на главите и млъквай.

7.   Има два начина, да влзеш, ако си под 18.

Всеки да отиде сам там с баща си, но дори и тогава не се знае.
Ако наемете целия клуб.

Тоест - или бащите на всички да са баровци, дето им се занимава, да са с келешата или твоят да е мулти милионер. А дори и да имаше парите, по-добре дай само половината и отидете за 2-3 дена на екскурзия всички.

8.   Уау, Номер 5, пунш и шапки, много креативно! Освен с нормално отношение към тинейджър, блестиш и с грамотност, и с уникални идеи, браво! Само не влизай от пиедестала при палячовците.

9.   Ще те разочаровам ама при това положение надали ще успееш да организираш мечтаното голямо парти. Заведенията няма да отворя скоро. Колкото до така наречените ти нови приятели те не са ти истински такива ако бяха нямаше да те привличат тръгнеш по лош път. И големи партита ще си организираш като почнеш пораснеш и почнеш да си искарваш парите сама! Да не мислиш, че вашите ги печатат! През живота си и стотинка не си изкарала ама иначе можеш да харчиш чужди пари наготово лигла с лигла!

10.   Не искам да те разочаровам, но с тоя вирус "великото парти" ще е най-вероятно "нелегално парти" и ще си го празнуваш у вас, че никое заведение няма да работи. Така, че едва ли точно в момента е подходящ момент да планираш партита. Да не говорим, че по закон на парти за 15 рожден ден е забранено да има алкохол. Спокойно, за 16,17,18 и т.н. рождени дни ще можеш да планираш партита като Фреди Меркюри! За сведения бил е известен с феноменалните партита, които прави.

11.   Тук да не е сбирката на хрисимите католички? Пише, че е след НЯКОЛКО МЕСЕЦА, когато и заведенията пак ще работят. Не съм от Варна, но пък съм си мечтала като тинейджър за купон на брега за рождения ден.

12.   Номер 11, ти да не си баба Ванга, че да знаеш кога ще отворят пак заведенията? Ако е така, моля те, кажи, че вече ни е писнало да си седим по къщите и нямаме търпение пак да излезем на бар.