Споделена история от Тинейджърски

Поредния '' играч'' ли е или е просто объркан?!
Здравейте читатели. Аз съм Ема на 15 години. Един слънчев ден с 2 приятелки бяхме в парка. Едната от тях(Мила) беше довела друга нейна приятелка с гаджето си(Алекс ). Запознах се тях, изглеждаха щастлива двойка, приятни и симпатични. Следваща седмица Мила имаше рожден ден на който, бях поканена. Там имаше 7 човека сред които беше и Алекс, но без приятелката си. Партито вървеше супер, музика, танци и алкохол. По едно време на някой му хрумна да отидем в парка на листовете за да тренират момчетата. Отидохме там и другите започнаха да играят на асо каро, но аз бях леко пияна и предпочетох да си полегна на една пейка. След малко при мен дойде Алекс. Той ми повдигна главата и сложи в скута си. Беше много приятно. След малко обаче той си сложи ръката на задника ми. И не я свали оттам, а само ме обарваше. Не се случи нищо повече. Седмица по-късно бях на купон у друг приятел и Алекс отново беше там. Случката от пейката пак се повтори, но освен това се държахме малко за ръце. По едно време докато лежахме той се обърна и ме целуна. Аз му от върнах и продължихме да се целуваме доста дълго време. Но после ми каза, че това било само приятелска целувка. Въпросът ми е дали просто ме е използвал или е объркан заради приятелката си и се чуди коя да избере. Благодаря ви предварително.

Коментари

1.   От сега ти казвам няма приятелска целувка (ако е по устата и с език). Ако не е скъсал с гаджето си това е изневяра. Сама си прави изводите дали искаш да бъдеш с него според ситуацията. Той изобщо не е бил объркан а на против знае много добре какво прави. Ако не е скъсал по добре не се меси. А ако е изчакай да видиш дали си заслужава да си с него

3.   Играч. Горката му приятелка.

4.   В секса, дори и с някого, кого не обичаш, ако те привлича, няма нищо лошо, стига да ползваш предпазни мерки :)

5.   Вид сега.
Първо-спрете се с това "използване". Нелепо е, неадекватно, комплексарско, смешно и измислено от комплексираните мъжки курви. Няма такъв филм "използване" при двама души, на които действията са взаимни и доброволни. Е, има, но само в комплексарските мъжки мечти.
Второ - такова поведение не демонстрират играчите, а МЪЖКИТЕ КУРВИ !

6.   Приятелска целувка няма. Той изневерява на приятелката си и според мен ти не трябва да се месиш все още в това. Ако скъсат тогава може да си помислиш дали да станете гаджета, но според мен щом изневерява на приятелката ти, значи може да изневери и на теб.

7.   Щом приятелката му не е с него може и да са се разделили, но ако не са, си е чиста изневяра - би ли желала да бъдеш с човек, който знаеш, че всеки момент може да ти изневери с трета? Същевременно щом ти е казал че не е на сериозно и е "приятелско", няма сериозни намерения към теб. И не му позволявай да те обарва на публични места, та ако ще и заедно да сте - много е грозно, аз такова нещо никога не съм позволявала! Да не говорим, че ще почне да си мисли, че може да си прави всичко с теб след като откликваш така лесно...

8.   Не е объркан, просто се е възползвал от това, че си леко пияна и сте на купон. Кара на принципа, че ако може да пипне и целуне някое момиче, що да не го направи.

9.   Играч, определено.

10.   Приятелската целувка е по бузките. Освен това няма приятелско обарване по задника .
Не само че е играч , но и ако Мила наистина ти е приятелка ще й кажеш какво се опитва да ги върши с теб. Ако тръгнете заедно с теб ще стори същото с теб , което е направил и с Мила.

Да , милата Мила...

11.   Не сё казва "играч", а мъжка курва. Мъжете са го измислили това "оригинално "играч", за да си оправдаят курвалъка, ама не им се получава.

12.   Така приятелски иска да преспи с теб от всичко написано. Ако не искаш само това или си много влюива по-добре спазвай дистанция.

13.   До 5 и 11, баш си е играч. Не всеки мъж целува тази и онази.

15.   Благодаря много на всички за съветите. Ще спра да се занимавам с него. Лека вечер:) - от авторката