Споделена история от Тинейджърски

Проблем с брат ми
Здравейте :) Първо ще започна с това, че доста често чета историите на разни хора и давам съвети, но сега аз се нуждая от такъв. Та както и да е. Преди 6 месеца нашите се разведоха и сега аз живея във Варна при майка ми, а баща ми в Пловдив. При поредното ми прибиране при баща ми той ми каза, че живее с една жена, която в последствие се оказа много добър и забавен човек.

Когато се прибрах при баща ми отидохме на море-аз баща ми, жената, с която той живее и сина й. Точно тогава започна всичко. Баща ми и жената (ще запазя самоличността й) се настаниха в отделна стая, а аз и доведения ми брат в друга. Първите дни всичко беше нормално, аз и брат ми се държахме като истински брат и сестра.

Последната вечер след по бира на терасата и сладки приказки ние решихме да гледаме филм. Пуснахме телевизора в стаята, легнахме на единичното легло, той ме прегърна и си гледахме филма. По време на рекламите той започна да ме целува, аз му отвърнах със същото и може би се досещате докъде стигна всичко това. Да, точно така, направихме го и то 2 пъти.

След това всеки един от нас мина през банята и заспахме гушнати. След няколко дни след като се прибрахме в Пловдив отидохме на вилата на баща ми. Там се получи същото, което стана и на морето. Вечерта преди аз да си тръгна за Варна бяхме, в Асеновград (жената, с която баща ми живее е от там) там се получи същата история като на морето и на вилата. След 10 дни при майка ми, аз отново се върнах при баща ми. Много се радвах, че ще видя брат ми и бях готова да говоря с него, но той ме изпревари. Той ми каза, че това от една страна е било грешка, но от друга е било супер. Каза също, че не можем да продължаваме така, защото нашите най-вероятно ще откачат, а пък и разстоянието е проблем.

Не мога да спра да мисля за него някак си се привързах към него, знам че не можем да продължаваме така, но ми липсва като го няма. Липсва ми като брат, като човек с когото мога да си поговоря за каквото и да било. Моля ви, кажете нещо по въпроса. Благодаря предварително.

Коментари

1.   Като не сте кръвни роднини - КЪДЕ Е ПРОБЛЕМА??? Къде?

3.   много драматизираш. Първо, момчето НЕ ТИ Е БРАТ. Ти самата наричаш новата приятелка на баща ти „жената, с която живее баща ми“ - как ситът ? ще ти е брат? Та родителите ви дори не са женени, едва ли ще се женят!
НЕ СТЕ ИЗРАСТНАЛИ дори с момчето заедно, запознавате се, влюбвате се на почивка и готово.
Не вярвам вашите да имат нещо против, най-много майка ти, защото тя ще мрази новата приятелка на баща ти и няма да иска ти чрез сина ? да имаш някаква връзка с нея.
Хитро би било от ваша страна, ако поне в началото пазите връзката си в тайна, а ти гледаш под някакъв повод да отидеш да живееш при баща си, или поне измоли всички ваканции при него да изкарваш. Така ще си по-често с момчето, въпросът е, че майка ти може да се разсърди.
И не наричай любовника си „брат ми“, защото не ти е брат!

4.   лапешка работа, я порасни

5.   Да естествено.... всеки така казва... то вече стана така че никъде не можеш да поговориш с някой нормален...

6.   Абе номер 4 я млъквай щото от такива като тебе нишо не може да излезе момичето моли за съвет ти я порасни ти пък млъкни! Момиче с момчето не сте кръвни роднини според мен няма никакъв проблем видяли сте се влюбили сте се и това е.

7.   Номер 4тири съм аз... писателя на историята.. благодаря ти. но ситуацията е малко сложна тъй като аз съм във Варна а той в Пловдив.. и просто няма как да се виждаме а пък и в крайна сметка сме на 16 години няма смисъл да си проваляме живота още от сега със сериозни връзки... но все пак благодаря исках просто да си споделя с някого проблема защото нямам с кого освен с " брат ми"