Споделена история от Тинейджърски

Не знам, дали ще изпитвам същото към него, след карантината
Здравейте, момиче на 15 съм и се чудя какво да правя. Преди няколко месеца започнах да си харесвам едно момче, в последствие разбрах, че съм влюбена в него. Та това, което най ме мъчи в момента е дали след дългата карантина, която ще свърши чак юни/юли месец, все още ще изпитвам нещо към него. Помня, че последния път, когато го видях беше началото на март и тогава определено изпитвах чувства и то доста силни, не казвам, че сега не изпитвам нищо, напротив дори все си давам надежда, че нещата ще се случат, но тази карантина. Въпроса ми към вас е, какво мислите по въпроса, знам че донякъде зависи и от мен, и продължавам да си давам тази надежда, защото никога не съм изпитвала това към друго момче, затова моля не игнорирайте тази история и ще се радвам, ако изкажете мнението си!
Благодаря предварително!

Коментари

1.   Това твоери са бели кахъри. Не се притеснявай, ако не изпитваш същите чувства след време. Тепърва ти предстои да се влюбваш все пи силно и да изпитваш различни чувства.

2.   Така любезно се обърна към нас, че реших да не игнорирам темата ти. :)

Истината е, че всичко е възможно да се случи. Знам, че не звучи обнадеждаващо, но не се отчайвай. Може след карантината да сте още по-хлътнали, но може и чувствата ви да са поотминали. Такива неща са нормални и се случват постоянно на всички ни, просто при теб е за първи път и се тревожиш. Пишете си, говорете по телефона и чакайте момента, в който ще се видите на живо. Може би тогава ще оцените срещата си по съвсем различен начин, защото дълго време не сте можели да прекарате време заедно на четири очи. А ако ти мине, значи просто не ви е било писано и не е бил човекът за теб.

5.   Здравейте, пише авторката. Първо искам да благодаря на Номер 1 и 2 за това, че коментирахте и не игнорирахте историята ми, повярвайте наистина ми помогнахте и оценявам това!
Но по-специално искам да се обърна към Номер 2 - Ако знаеш колко съм си мечтала, точно сега да се видим на случайно място и просто да се засекат погледите ни, нищо повече. Но проблема е че, аз въобще не го познавам, дори името му не знам ): Единственото, което знам за него е, че е от моя квартал и, че учи до мойто училище, и ако имах възможността да имам негова социална мрежа, щях да стори това, което каза, да му пиша, да си говорим, но в този случай, нямам особен избор.. Много жалко, че се случи всичко това с тази карантина, но се опитвам и да гледам от добрата страна и че може би е било за добро. А и честно казано, аз съм доста срамежлива, а и по това което виждам, той също е и не мисля, че някой щеше да направи първата крачка, и сега когато мине лятото ще сме пораснали и може би ще сме събрали повече смелост, затова ще се опитам да мисля позитивно.
Отново Ви благодаря за мненията, които изказахте.