Споделена история от Тинейджърски

Човек на 55 години ме опипваше.
Здравейте, аз съм момиче на 12 години. Аз съм слаба и висока 167см, но нямам гърди и цикъл, а само леко окосмяване и си изглеждам като дете въпреки, че съм по-висока от обичайното. Преди 5 месеца един съсед, който не познавах и който е водопроводичик и дойде да ни оправи тръбите. Мама се беше разбрала с него, но тя не беше вкъщи (живеем сами). Малко си говорихме обикновен и неща от сорта на как е училище. В един момент той ми каза, че съм изгърбена и ме хвана за гърдите и после за ханша. Почувствах се супер срамно както никога досега, просто се отскубнах и за секунди приех, че всичко е нормално и забравих. Той ме гледаше странно, после си тръгна, а аз се почувствах като парцал. Майка ми и родителите и го познават от 20 години и са приятели. Когато тя се прибра ме пита как е минало и аз и казах, че човека е приятен и всичко е било нормално. Не можех да и кажа истината. От толкова месеци това ме изяжда отвътре и не знам как да го забравяне мога да кажа на близките си, защото ще стане скандал и целия блок ще разбере. От тогава съм се засичала с него 3 пъти и той всеки път ме оглежда, а аз бързо се измъква. Вече си нося и спрей както по принцип. Моля ви дайте ми съвет, съжелявам, ако има правописни грешки!

Коментари

1.   Малко звучи като измислена история, но пък в крайна сметка извратеняци има всякакви, така че допускам, че може да не е. Иначе добре би било да кажеш на майка си, най-малкото няма да вика този тип у вас друг път като ви се наложи някакъв ремонт, а и тя трябва да го има предвид. Забрави случката, за да не се тревожиш излишно, но ако се повтори нещо такова ще трябва да кажеш не само на майка си, но и на полицията. Успех!

2.   Мила,съчувствам ти... Представям си каква болка изпитваш и каква погнуса,след като онзи изрод те е опипвал така безсрамно,такава случка не се забравя лесно. Добре,че поне си се усетила навреме и не си му позволила да те опипва и по-надолу и да стигне по -далече,че тогава със сигурност щеше да злоупотреби с тебе ,но и това, което ти е причинил досега ,е напълно достатъчно за да ти нанесе травма за цял живот. Сгрешила си, като не си казала на майка си ,трябвало е да ѝ кажеш веднага, за да подаде сигнал в полицията и да вземе мерки да те защити от тоя извратеняк. Ето ,сега ,5 месеца след случката копелето все още се разхожда на свобода и непрестанно те следи ,кога отново ще останеш сама ,за да може този път да постигне гнусната си, отвратителна цел ,а не стига и това ,ами и сега и други момичета на твоята възраст са застрашени-все пак на свобода броди опасен рецидивист педофил-изнасилвач. И всичката тази история щеше отдавна да е приключила, ако още преди 5 месеца беше казала на майка си това ,което сега ни каза на нас, тя щеше да сигнализира на органите на реда ,и сега щяха извратеняка отдавна да са го прибрали зад решетките да гние на топло ,и целия този случай щеше да бъде отдавна забравен. Кажи ѝ сега, докато още не е късно ,преди да са пострадали още невинни момичета по твоя вина!

Марина

3.   Здравей! Аз съм на 13 години момче , като цяло не знам как точно да те по съветвам. Според мен, трябва да кажеш на майка си за това което е направил този извратеняк. Също така ако това се повтори бих те посъветвал да подадеш сигнал в полицията.

Успех :)

5.   Еее айде ти пък все едно кой знае какво е станало...Не те е изнасилил толкова!

7.   Съгласна съм с номер пет донякъде, но от друга страна, никой не знае какво е да изпиташ това унижение, докато не му се случи.
Кажи на майка си, нека поне има едно на ум зa този човек.
Милатa, представям си какво ти е, но ще трябва да продължиш напред!

8.   Само според мен ли човека просто е видял, че си изгърбена и се е опитал да ти оправи стойката. Вярно, малко по недодялано и грубо, но не всички хора имат добри обноски. Човекът най вероятно те възприема само като дете и затова не му е направило абсолютно никакво впечатление къде те хваща. Това, че те е изгледал странно само потвърждава мислите ми. Просто не е знаел какво се случва и защо си реагирала така.

9.   Много съжалявам, за грозната ситуация, дори тази история да е лъжа, за жалост има много мъже които не си знаят мястото. За мен е неприемливо някое момиче да е на 14-17 години а някакъв на 40-50 и нагоре да я обарва и да и направи такива намеци! Момиче по-добре кажи на майка си, защото може да те причака някъде и.. да стане беля. Но как на 12 годинки си толкоз висока? Това ми се струва някак невъзможно.

Хелга

10.   От авторката:Благодаря за съветите, но това не се е случвало само на мен (за което съжелявам, че забравих да напиша), но има една съседка на 14,която месеци след това ми сподели, че този харесва деца. Историята не ми е чак толкова впечатляваща, защото не е измислена, но на аз просто искам да го забравя, но не знам как.

11.   Не звучи като падащ си по деца , може би го е направил защото нямаш гърди , може да има деца на съата възраст , просто ти си се почувствала така .

12.   И аз като номер 8 мисля, че преувеличаваш. Едно е да те хване конкретно за едната гърда с едната си ръка, а с другата ръка - за дупето, и съвсем друго да те бутне в областта на гърдите - които нямаш - и ханша, за да се изправиш. Може ти да не го познаваш, но този човек със сигурност е видял как растеш. Не може да познава майка ти от 20г., да ти е съсед и да не те познава и най-вероятно намеренията му са били чисто... добронамерени и дори бащински. Ти за него си просто дете.

14.   Трябва или да кажеш на родителите си, или в полицията. Скандала е най-малкото нещо което трябва да стане.

15.   Това което разказваш се нарича блудство. Да те опипва и да ти хвърля мръснишки погледи не е нормално. Оплачи се на всяка цена, преди да е станало късно. Този най малкото ще те тормози психически.

16.   Човека както го описваш изглежда луд- аз съм на неговата възраст - 55 Ако го познавах до сега да му бях счупил главата, Мило дете не се забърквай с този ,

17.   Може би кажи на майка си внимателно. За да не те оставя вече насаме с него.

20.   Защо някои твърдите, че преувеличава? ! Замислете се - мъж с чисти намерения ще хване ли ей така едно дете на такива необичайни места? Най-малкото е брутално унижение.
Сподели на някого, защото ако не го направиш, ще те тормози още много години. Ако избереш да кажеш на родителите си (най-добре), то ги помоли изрично да не правят импулсивни неща като да ходят да се разправят с него или дори да го бият. Не те съветвам да подавате жалби в полицията, защото тези деяния се доказват най-трудно. И помни - унижението и болката ще утихнат с времето и накрая ще се превърнеш в по-силна и самоуверена личност. Успех :*

21.   Веднага отиди и кажи на майка си. Аз бях на 8 когато един изрод се опита да ме пипа и на никого не казах от страх и срам, защото бях дете, а сега съм на 25г и осъзнавам, че е трябвало да кажа на някого от семейството! Недей да си мълчиш!

22.   Най-добре да се пазиш от такива хора. Кажи на майка ти, за да предприеме нещо. Може да продължава да се случва, ако не ѝ кажеш. Няма нищо срамно.

23.   Едно е да видиш друго е да чуеш. Зависи щеше да е по лесно за всички тук да видят, но няма как. Зависи как те е пипнал точно опитал се е да те опипа или като с дърво те е изправил с изправена длан но все пак е необичайно. И понеже е необичайно си си помислила първо лошото. Но кажи на майка си за всеки случай.
Успех.