Споделена история от Тинейджърски

Страх ме е от майка ми
Здравейте... Адски сложно ми е напиша такова нещо и причината, заради която го пиша тук е, че нямам близък с когото да споделя. Имам 4-5 приятелки, но с нищо не са ми показали и доказали, че мога да споделя такова нещо... На 13 години съм, момиче. Става въпрос за майка ми. Както написах в заглавието, да притеснявам се от нея. Говорила съм с нея хиляди пъти, така че това не е вариант за оправяне на нещата. Ще започна направо. Майка ми е страшно изтрещяла... Не мога да я нарека луда, но се доближава до това. Живея само с нея, баща ми почина преди 8 години. Тя се държи така от определно време, преди не беше така - от около 4-5 месеца. В началото не ѝ обръщах особено внимание, защото беше безобидно държанието ѝ и си мислех, че е в следствие на някоя депресия от раздяла, защото сменя мъж след мъж и всички я заряват. Всичко започна първо с грубо и злобно държание към мен, все нещо ѝ бях крива, все нещо не ѝ изнасяше. Викаше ми, че не съм правила нищо в тази къща, при положение, че повечето от домакинската работа я върша аз, защото тя все е заета с външия си вид и както казах с мъже. Само пералнята не пускам и не гладя, другите неща спокойно мога да заява, че аз си върша. След това се почнаха едни истерии, когато донеса по-слаба оценка, крещеше ми, хвърляше ми учебниците, късаше ми тетрадките... Ако имах близък роднина при който да отида, сигурно въобще нямаше да пиша това, но нямам. Преди около 2 месеца, когато мих чиниите, тя просто дойде при мен и събори половината на земята, аз естествено и извиках какво прави, тя взе чаша с вода и започна да ме пръска с нея.. Видимо ѝ личеше, че беше малко пийнала, ама все пак много ме уплаши.. Почти винаги се прибира по нощите, мирише на цигари, мъжки парфюм, алкохол, понякога е повръщала пред мен.. Няколко пъти даже след такава вечер ме събужда и почва да ми разказва как е правила секс с еди кого си. Чувствам се отвратително!!! И преди около седмица ми поднесе най-гнусното нещо, което съм виждала от нея, брутален шок ми беше.. Въобще не ми е приятно да си го спомняам, камоли да го пиша, ама ще карам направо просто.. Дойде при мен, свали си дрехите и почна да мастурбира, крещейки ми да се включа. Това ми дойде толкова в повече... Излязох, отидох при една приятелка и се прибрах чак вечерта.. Моля дайте ми съвет какво да правя, страх ме е и изпитвам огромно притеснение от тази жена и от следващото нещо, което ще направи. Благодаря си

Коментари

1.   Майка ти е ненормална, педофил и психопат. Кажи на приятелката си, да каже на техните и да ти помогнат-да звъннат на закрила на детето и да те измъкнат от там. Майка ти не е способна да се грижи за теб, а най-вероятно скоро ще започне да ти посяга, а може и дори сексуално. Тя е луда просто.

2.   Авторке, на каквато и възраст да се представяш аз зная коя си, защото само в твоята глава такива истории могат да съществуват. Няма такава майка в България, каквато ти описваш, да прави такива неща, да мастурбира пред тинейджърската си дъщеря и да й крещи и тя да се включи. Само дето не каза, че те е накарала да й правиш орална на клитора. Ти си възрастна жена и може би в твоята глава се въртят такива мисли да правиш лесбийски секс с 13 годишно момиче. Зная, че такива мисли имаш в главата си защото ти вече мъж за нормален секс на твоята истинска възраст не можеш да намериш. Затова имаш такива фантазии за младо невинно момиче.
Моля коментара ми да бъде публикуван.

3.   От авторката до номер 2.
Здрасти, логично е да го мислиш за измислица, аз само ще кажа, че не е. Помолих за съвети защото не знам какво да правя. А не, за оскверняване на историята ми. мерси

4.   Лелее каква е тази майка, обърни се към закрила на детето,

5.   Не мисля, че е истина ама...

8.   Говори с училищния психолог...нямаш ли братовчеди, баби дядовци при които да отидеш? Някъде трябва да избягаш дори и за опрределено време

9.   Това ако е истина, час по скоро при учители, познати, съседи, родители на приятелки и с тая жена повече работа нямаш. Много съжалявам затова, което ти се е случило. Такива хора са заплаха за обществото и децата си!

11.   Авторке какво стана още ли си при майка си, минали са 5 месеца от както си публикувала историята си,вече нещата наред ли са?!?!?!?