Споделена история от Тинейджърски

Никога до сега не съм имала приятел/гадже за повече от 2-3 дена!
От доста време насам чета тук и все не се решевам да споделя с вас. Аз съм на 19 год. и със срам мога да кажа,че никога до сега не съм имала приятел/гадже за повече от 2-3 дена. Не съм грозна просто незнам каде е проблема имам контакти еднодневки или просто казано секс за една вечер. Опитвах и все не става. Почна да излизам с някой и на 3 ден вече ме вбесява и ме задушава,а през другото време страдам от самота. Проблема е в мен знам го, но не мога да разбера как да се пребора с него. Сугурно е страх от неисвестното хах каква ирония имало е моменти когато си мисля,че съм срещнала точния човек сближаваме се и изведнъж нещо ме отблусква и отново почвам да се лутам изморена съм вече от тези игрички и започвам да се премирявам с мисълта,че ще си остана само с мимолетните контакти.
Извинявам се ако съм ви оттегчила просто имах нужда да го споделя.

Коментари

1.   Просто си по-придирчива :))
Споко, няма проблем - просто не е дошъл момъка, по който ще си изгубиш акъла :))

2.   Мило момиче, това може да бъде проблем на всяка възраст. Вече не ти се иска да бъдеш сама и отчаяно се хвърляш в търсене на нещо истинско и романтично, но истината е жестока и когато се сблъскаш с нея, резултатът не ти допада. Не винаги това, което ти се иска на теб, му се иска и на другия... Това може и да свърши някой ден, но за съжаление може и да си продължи така во веки... Пожелавам ти да срещнеш своята половинка:)

3.   И аз миля,че не трябва да се хвърлям като шаран .... казвали са ми хора в подобна ситуация като мен,че първото разочарование е от тази дълго чакана връзка,защото си го представяш едно,а всъщост накрая излиза друго.И за това не се решевам да направя нито крачка напред,нито в страни.... незнам понякога си мисля,че ще има хепи енд като в сапунките друг път си се премирявам със самотота.Просто както се казва очаквай неочакваното..
Благодаря на всички,които са прочели моята история и са ме подкрепили с тези добри думи.:)))

4.   Е какво лошо има в това страхотно е нищо ангажирващо, суперско си е и аз съм такъв не мисля за нея и си карам работата и тя нейната аз постоянно съм зает нямам време и желание за сериозна връзка гледай целите си, а другото за по нататък

5.   Миличка допреди 1 година и с мен беше така, но когато наистина срещнеш подходящият човек ще разбереш, че и ти притежаваш качеството постоянство :)

6.   Мисля че просто ти е трудно да се довериш на някой истински. Страх те е да не те наранят.
Поне с мен е така. Но, знаеш ли, много е въэможно е това да се случи но не значи че не трябва да опиташ. Не се страхувай. Просто трябва да срещнеш точния човек.

7.   Здравейте!

Аз съм на 11 години и имам проблем със гаджетата.
Един от моя клас много ме обича,но аз незнам дали го обичам.
Не че съм грозна даже съм много богата,но незнам станем гаджета и на драгия ден му казвам:късаме сори само за 1-2 дена сме даджета моля ви кажете ми защо е така.Много ви мола ако на някой му трябват съети ще му дам само да поискате.

8.   на 11 години и гаджета??// докъде стигна света??? не могат да пишат, а искат гаджета

9.   Спокойно! Аз също съм така! Ходя с момчета и след два-три дни късам с тях. Не знам защо! Но спокойно случва се, просто не си намерила подходящия