Споделена история от Тинейджърски

Много бързо ми омръзва всичко
Здравейте! Аз съм на 17 години. Мразя да стоя вкъщи, обичам да общувам с много и различни хора, да създавам нови запознанства и да пътувам. От София съм, но имаме жилища и на доста други места. Може да се каже, че нямаме постоянно местожителство. Почти всеки ден пътуваме до други градове за няколко дни или седмица на почивка, ходим много често и до други държави. Проблемът е в това, че много бързо ми омръзва всичко. Отиваме в даден град, аз се разхождам из него, опознавам го и се чувствам добре и ми е интересно, но минават 2 дни и вече ми е омръзнал и искам да си ходим. Но когато се приберем вкъщи се депресирам. И винаги е така, където и да отидем и ми омръзва. Същото е и с хората. Запознавам се с хора, в началото ми е интересно да общувам с тях и когато ги опозная повече и мине повече време ми омръзват. И така си намирам нови приятели, но винаги като мине време ми става скучно с тях. Също когато правя нещо много бързо ми омръзва. Удома играя видео игри, омръзва ми да го правя и след 10 минути гледам видеа в ютюб. След 15 минути отивам да играя тенис, не след дълго решавам, че ми се чете книга... Много бързо ми омръзва всичко и не знам какво да правя. След няколко месеца ще отида да живея в град, не е толкова голям (100000 жители), но много ми харесва и имам лична причина, поради която искам точно там. Но ме е страх, че и той ще ми омръзне. Аз съм сангвиник. Може би в това е проблема ми, заради темперамента. Също и като имам нов телефон или някаква вещ, колкото и да е хубава след време ми омръзва и искам нова. Благодарна съм, обичам живота си, но просто много бързо мш омръзва всичко, не знам дали отегчена е правилната дума.

Коментари

1.   Номадите са така, нищо ново!

2.   Хедонична Адаптивност?

3.   И секса ли ти омръзва много бързо. Колко момчета си сменила до сега. Представям си каква жена ще станеш. Никой няма да може да те понася. Много вятърничава ми се струваш.