Споделена история от Тинейджърски

Трябва да избирам между момчето, което обичам и момчето, което ме обича
Здравей те, аз съм на 16 години от 3 месеца ходя с едно момче (но и преди това сме били заедно) обичам го и искам да съм с него, но той напоследък започна да ме избягва. Постоянно си намира причини за да не излиза. От няколко дни брат му дойде в нашата компания (смисъл започна да се събира с мен и моите приятели) Той (брат му) ми каза, че иска да е с мен и ми го показа вече много пъти. Държи се много добре с мен и аз свикнах с него.

Споделих с най-добрата си приятелка, че искам приятелят ми да се държи с мен така, както брат му се държи с мен. Сега трябва да избирам между момчето, което обичам и момчето, което ме обича. Много съм объркана, наистина не знам какво да правя, кой да избера. Моля ви помогнете ми.. МЕРСИ ПРЕДВАРИТЕЛНО

Коментари

1.   Не заставай между братя, защото става лошо. Трябва да внимаваш да не паднеш от двата стола на земята. Момчетата може да говорят много неща, докато не успеят да получат някое момиче. След това те ще си останат "добрите" братя, а ти излишната.

Представи си, че ти ходиш с някое момче и то тръгне със сестра ти, как ще я гледаш всеки ден, как ще си говорите, как би приела това, че тя целува там, където някога си целувала ти.. и т.н

Помисли си добре. В реалния живот събитията не се развиват като по филмите. Нима очакваш двама братя да се скарат заради едно момиче? Накрая ти ще си излишната.

2.   1 е прав. Това, че връзката ти не върви, не значи, че с друг ще върви. Братът се държи като принц, само докато не те прекара, после и той ще стане на жабок. Вероятно е и просто да не те харесва за снаха и да иска да покаже на брат си що за „к-ва“ си ти, затова да те сваля. Много ми е подозрително. Братята иначе не си отнемат жените! Как разбра, кой те обичал и кой ти си обичала. Детска работа

3.   Ще опитам да съм кратка. Не заставай между братя, на мен ми се случи, а бяха и близнаци. И аз съм на 16. С единия бяхме заедно, а другия ми беше най-добър приятел, но започна да ме харесва и стана една.. Взеха да се гледат гадно и най- накрая този, с когото ходех ме заеба буквално, а с другия се скарах, вече не си говорим. Направо си изплаках очите. Затова съвета ми е, не се забърквай, защото те са братя и ти ще станеш излишната, колкото и гадно да звучи.

4.   Ситуацията ти наистина е доста трудна, но ако харесваш брат му и си сигурна че чувствата му към теб са истински, на твое място аз бих отишла при него.
Но ако продължаваш да се съмняваш кой да избереш, можеш да говориш с брат му и да му обясниш че ще се получи доста неловко и дали е готов да направи това за теб.
Аз лично щях да изчакам гаджето ми да скъса с мен и след това да отида при брат му :)

5.   Имало едно време, Крал, който дълго бил сам и самотен. Решил да помпли Господ да му прати другарка и спътник в живота, и казал: "Боже, прати ми някоя жена в живота, писна ми да бъда сам". Бог какво да направи, прати му две жени, между които той можел да избира, ала тъй като кункуренцията била голяма, и изборът не бил лесен. След дълго време чудене и маене, той все не могъл да напраи този труден за него избор, тъй като от това негово решение зависило щастието му. Слец това отишъл при един мъдрец, разказал му всичко, и го попитал какво да направи. Мъдрецът го повали само с един въпрос, а той е следния. Кое е по-лесно, и кое по-трудно, да обичаш, или да бъдеш обичан?

Мисля, че в самия яъпрос се крие и откпвора!

Дано да съм ти помогнал... Цеко....

7.   Мерси за помощта

8.   Виж сега, ще ти кажа нещо доста просто, но ако очакваш да ти изтъпанчат някоя гениална стратегия, просто няма как да стане(поне не тук). Доколкото разбрах, момчето което обичаш е сегашния ти приятел, но той те избягва, нали така? Поговорете си, попитай го защо те избягва, изяснете се. Може дори само да си въобразяваш, а де-факто да не е точно така. Нали на това се оповава една възка - на разбирателството! Трябва да си говорите, споделяте, иначе как ще просъществува тази връзка и за в бъдеще? Вместо да гадаеш, защо те избягва, и така нататък, просто попитай и се изяснете!

9.   ее ние вече говорихме и всичко е решено :X