Споделена история от Тинейджърски

Ревнив приятел
Здравейте, искам да ви помоля за съвет. На 13 години съм и гаджето ми е 15г. По голям от мен. Не ме съдете за разликата и какво права с толкова по голям от мен. Проблема е че се караме за простотии които са маловажни. Приятелят ми много ми крещи, и ревнува, това е и една от причините за която сме разделени. Той не иска да правим секс, и за това сме се разделяли, ноо да. Как да прескоча караница, не знам. Понякога се налага за супер дребни неща да го излъжа, но той не приема извиненията ми. Като сме разделени ми липсва и постоянно рева за него. Заедно сме вече почти половин година. Но това не се търпи.

Коментари

1.   Аз съм на 16 и бих искала да ти кажа че и аз съм била в такава връзка. Разделяй се с тоя! Тази токсична връзка ще те съсипе както съсипа и мен. Бях на почти 15 като се разделихме и цяла година бях тъжна. Сега осъзнавам че тъгата ми е била безсмислена, защото моят бивш смени поне 10 момичета за 1 година. И ние от нищото за глупости се карахме. Ако не се търпи, значи и след време ще стане даже по-зле. Ще ти мине. Минава дълго време, но минава.

2.   Първо още си малка за гаджета, второ този го разкарай и повече не се занимавай с него! Минала съм по този път от опит ти казвам няма да го бъде. Ж. 27