Споделена история от Тинейджърски

Твърде меркантилна ли съм за 15 годишно момиче
Здравейте, много хора може да ме съдят сега, но все пак искам да чуя и чужда гледна точка.
Както разбрахте момиче на 15 години съм и съм широко отворена за всякаква връзка. Само че очакванията ми явно са твърде високи. Трябва момчето задължително да си има кола и под кола нямам предвид някаква смотана в която да ме е срам да се кача. И да е по-голям не пречи от 18 до 24. Да е красив разбира се, да живее сам. Да ме глези! Наясно съм с факта, че няма да се държим само за ръчичка и да се целуваме, а ще има и други желания и съм съгласна с тях. Сигурна съм, че сега ще си кажете, че съм някаква курва, но не е така. Много от приятелките ми вече са правили секс с момчета на тяхните години а други и с по-голями, а аз още не, така че не съм някаква курва. Доста момчета на 15, 16, 17 ме харесват, но просто разсъждават супер детски пък и не бих си хванала някой под моето ниво. Има едно момче което е на 18 и ме харесва много, супер печен е, мил, забавен НО нито е красив нито ще си купи хубава кола. Докато най-добрият му приятел е точно обратното, но той си има приятелка. Супер много момчета ни заглеждат от ЕС класи и всякакви последни модели коли, но няма как да се запознаем така само със заглеждане. Аз ли имам твърде големи очаквания или просто още не съм срешнала принца на последен модел кон хаха?

Коментари

1.   ГОРКАТА НИ БЪЛГАРИЯ!!! Само фейк хора вече има,истинските си отидоха... Колко жалко и трагично само!!!

2.   Сам на 16 години с кола ... това може да е само някое нарко дилърче.

3.   Душичка златна, 15 годишна, тя...

4.   Да, твърде меркантилна си.

5.   Никога няма да разбера, защо някои жени гледат колата на мъжа? Не е ли по-важно КАКЪВ ЧОВЕК, кара тази кола?! Ами гледайте малко и кой човек я кара тази кола бе... Ако ще и най-хубавата кола да има, НЯМА да се кача при него, ако не е добър човек. А от тези най-красивите имат изисквания до небесата, ти припокриваш ли ги? А знаеш ли,че той ще бъде с теб и с още 10?! Не те съдя а те съжалявам,че си на 15 години а разсъждаваш по-този начин,ясно ми е от каква майка си раждана. Бог да пази България.

Хелга

6.   А какво предлагаш ти?Не може само да искаш!За истинската любов тези неща не са важна!Ако обичаш някого не във гадна кола а във каруца ще си съгласна да се качиш само за да си със него!Ти него ли ще обичаш или колата му?Засрами се малко вчерашна пикла!

7.   А ти да не се имаш пък за много важна или за някаква супер красавица,че да изискваш каквото и да е било?И какво ниво имаш ти на 15 години,че не ми е ясно?Да си ми на ръцете какъв бой ще ти метна че да гледаш и обичаш човека до теб а не материалните му неща!Жалко за теб и за родителите ти...

8.   Смешница ти първо се засрами от себе си а тогава говори кой каква кола има!

10.   Леле, леле...представям си как се запознаваш с красив, умен, зрял, мил, забавен мъж, който те харесва и ти него, абе всичко му е 6. Обаче дойде ли време да му видиш колата и тя се оказва някаква раздрънкана и стара и ти го разкарваш. Напрактика пропиляваш възможността да си щастлива и обичана само заради едната кола...
На 15 години, а вече правиш такива схеми. Не знам как очакваш момче на 16 да живее сам и с кола...та той още жълто има около устата.

12.   Не виждам нищо лошо в очакванията ти, само има един мъничък проблем "не бих си хванала някой под моето ниво" какво по точно е твоето ниво? Искаш от него той да притежава ЕС класа, ти притежаваш ли такава? Предполагам че си красива и затова искаш той да е красив, но защо очакваш той да живее сам, а от себе си не очакваш същото? Очакваш да те глези, а ти ще го глезиш ли по същия начин и с какво?
Хубаво е човек да има изисквания към човека до себе си, но какво ще му предложиш ти? Освен женски полов орган, който всъщност може да предложи всяко момиче!

13.   Тва е майтап, за мен на 15 е рано за секс, макар че вече на 15 сигурно си супер закъснял според децата. Някакъв ужас, без ценности, лягане с всеки дето е малко по-симпатичен...

14.   На 15 си търси, батко с мерцедес, за да й е сладко. На 20 ще търси женен чичак на, който да му мачка чаршафите за пари. На 30, ще почне да разправя, че нямало свестни мъже и всички са курвари, пумиари и. т. н.
Смяташ, че тези на твойта възраст са под твоето ниво и едва ли не са дрисльовци. Ми то от гледната точка на някой 20-24 год., ти си същата пикла, като наборите ти. Според мен, ти си под нивото на връстниците си.
Пък и то някой 21-24 годишен, ако случайно те вземе, то тоя е някакъв загорелник, който не може да впечатли наборките си и тръгва по такива, , принцеси'', като теб, че да може да топне чушката малко.
Ами пожелавам ти успех в начинанията! Гледай само да не направиш някое бебе, че после баща ти, ще ти даде едни батковци и С-класи, та ще ти свирне под ушите.

15.   Много лесно можеш да се запознаеш с ЕС класите-заставаш на тротоара и махаш. Трябва да си с къса пола, обувки на платформи и с къс потник, от който ти се виждат циците. Ай, не се прай, че не знаеш.

18.   Повръща ми се, дори не можах да го изчета цялото

19.   Според мен си меркантилна. Замисли се колата какво ти дава? Удобство да пътуваш, когато и където искаш, мобилност, но и разходи. Ти все пак няма да се обвързваш с колата му, а с въпросното момче и това момче трябва да те прави щастлива с действията си, с жертвоготовността си, с верността си и подкрепата си, които ако го няма... кел файда от хубавата кола. Винаги може да си хванете влак, автобус или самолет, за да отидете до дадено място стига да не е прекалено забутано и труднодостъпно, а и в това да пътувате с такъв транспорт си има нещо романтично.
Повечето момчета/мъже все още не живеят сами на 18- 24, защото учат или тепърва ще се изнасят. А това, че мъж живее сам, не означава че е скъсал пъпната връв. Вкратце - може да е мамино синче и да пита майка си дори кога да ходи до тоалетната я по телефона, я по месинджър, я по вайбъра или скайпа. Съгласна съм, че повечето мъже под 25 все още са инфантилни, но има и доста рационалноразсъждаващи на 17- 18, че и под това.
Визията е важна дотолкова, колкото да поддържа поне средна хигиена, че не е си работа да се хващаш с мизерници, а и да има някакво физическо привличане между вас. Да си с красив мъж си има и лоша страна, тъй като постоянно ще му се лепят разни жени, ще му пишат, дори и във фейсбука му да пише, че е обвързан с теб. Моят приятел е доста добре изглеждащ и все някоя метълка го зяпа. Понякога е дразнещо. Едвам излизахме по центъра, понеже две момичета постоянно ни следваха и "уж" случайно минаваха покрай нас като сме седнали на пейка. Досада е. Нямаш си и на идея колко нагли и недо*бани са някои жени.
Да те глези - разбирам, но и ти трябва да го глезиш и да правиш жестове към него. Не може да е само от едната страна.
Друго - с тези изисквания изграждаш един имидж на златотърсачка и повечето мъже трудно ще те приемат за сериозна. Затова по- добре наблегни на нематериалното във връзката. Не казвам, че парите и колата не са важни, но далеч не са най- важното. С тези прекалено високи изисквания си ограничаваш шансовете да намериш качествен мъж.

Black Sabbath

20.   Ако съм на мястото на вашите ще ти забраня да излизаш и ще те пратя цяло лято да бачкаш да видиш как се изкарват парите да видим дали тогава ще мислиш така. Ама и вашите да за бой, че са разглезили я я виж още от малка я мързи да работи и иска да лежи на чужд гръб като паразит. Ама знаеш ли малката, това не е добре, защото ще дойде един момент когато на бъдещия ти мъж ще му писне и ще те изхвърли. Такива като теб летящи на високо в облаците животът много бързо ги поставя на мястото им. Позната на тази, която ми води обучението на работа разсъждавала като теб намерила си богат мъж да я издържа, че и следването да и плаща докато тя кифлее по моловете и харчи наготово парите му. Да ама човекът му писнало да я гледа как тъпче на едно място парадорайки с парите му и я зарязал, така че внимавай какво си пожелаваш.

21.   Да ти кажа, жал ми е за теб личи си как са те възпитавали, да гледаш парите и колите. Ама и аз какво съм тръгнала да се обяснявам, то всички са такива вече.

23.   Авторке не само, че всички те съдят, а го разбирай, че всички те плюят защото това заслужаваш. Защото от твоята куха глава не може да се роди здрава мисъл. То един път ли беше та да ти прости човек, но ти постоянно пишеш гнусотии. Как пък нямаш 1 грам мозък в кухата ти глава, който е способен да разсъждава трезво и разумно. Четейки другата ти история: "Страх ме е от майка ми", пак в "Тинейджърски" се вижда, че ти си тотално обезумяла. Там казваш, че майка ти мастурбирала пред теб и те подканя и ти да се включиш заедно да мастурбирате. Там беше на 13 години. Може ли такива идиотски мисли да имаш.
Тук в тази твоя тема се представяш на 15 години, но със същото празноглавие присъщо на твоя етнос. Но не забравяш да казваш, че още не си го правила т. е още си девствена. Ти и девствена!!! Ще спреш ли най-после да съчиняваш гнусотии ти урсуз жено.

24.   Хахаха ха ха Нейното Ниво хаха ха на 15 год кое Ниво си : Мис Каприз ,Мис Супер Каприз или Мис х10 Каприз ??
Ха ха ха Насраните си гащи не можеш сама да изпереш ! Но претенции за Химическо чистене има !! Лекооо се навеждаш хващаш се за бузките и разтваряш S,G,M всякакви класи ще се наредят . Я ХОДИ ИЗКАРАЙ 5 ЛВ БЕЗ ДА СИ ОТВАРЯШ УСТАТА ИЛИ КРАКАТА и тогава използвай Ниво .
Тя била искала Но Разбира се Ваше Височество Принцесо на Вселената .

25.   Извинявай, но ти нормална ли си? Какви са тези капризи и изисквания за момиче набор 05 бе? Само колата ли гледаш в случая? Не те ли интересува какъв е самият човек и как ще се държи с теб? Леле майкоо, аз ако имам такава дъщеря, първо ще й се накарам едно хубаво за да знае че не материалните неща са най-важни и ако продължава със споренето, ще последват два леки шамара колкото да се осъзнае и не ми пука дали след това ще ме уважава като баща или не. Не ми трябва такава дъщеря. Това разбира се се отнася и за ситуацията ако имам син и гледа само задните части и прелестите отпред на дадено момиче, а не каква е по характер и впрочие.