Споделена история от Тинейджърски

Има ли нещо лошо да го направя на 13?
Аз съм момиче на 13 и си имам приятел на 22 (сега съм сигорна че всички ще кажат леле много си малка за такъв мъж той искоа от теб само да те наебе но моляви некоментирайте годините ни).

От скоро искам да му се отдам но ме е страх от това че съм прекалено малка и че после ще съжелявам но пък в същотото време му имам голямо доверие кажете има ли нещо лошо да го направя на 13.

Коментари

1-50 от 106

1.   Момиче... я по-добре си гледай детството и недей да си го проваляш! Прекалено малка си още, повявай ми!

2.   Наистина си много малка за секс.
Можеш да изчакаш до тогава, до когато ти сама ще поискаш да го напровиш, а не да го направиш, защото ТОЙ иска.

3.   Здравей мила, наистина си много малка :) все още тялото ти не е готово. Ако много се обичате и държите един на друг той ще те изчака. :) Успех!

4.   Недей! Няма да ти хареса и без тва айде ти не си преритала за секс. Тва че той иска си е друго да си намери на неговите години мацка. По добре го зарежи изобщо не се занимавай.

5.   Мило дете, ти си толкова млада не го прави! Още ти самата като физика не си готова колко и да ти се невярва!

6.   Направи го само ако го желаеш. Малка си, но вече толкова го правят на твоята възраст. Но пак казвам. Само ако си готова, ако си сигурна, че го искаш!

7.   Когато бях на 15 имах си приятелка на 13, така, аз я пазех, защото мислех, че е малка още и само прегръдки целувки и това е. Мислех да я изчакам малко, обаче след време разбрах от най-добрата и приятелка, че се е наебала още тогава с некъв 21 годишен.

Обичах я, но тя ми загуби уважението, после стана кварталната разпоретина и момчетата около нея изобщо не можеха да ми стъпят на малкия пръст, отрепки, а тя много искаше да е с мен, но край повече не я обичах. Извод не мога да правя за теб, защото не е същата история, но пак можеш да намериш нещо за себе си.

8.   Знаеш ли, прав е номер 7 за това, че ако започнеш да правиш секс на 13, почти сигурно автоматично попадаш в една такава група от момичета, които по-късно в живота си ще имат по-малко възможност за избор от другите. Това е наблюдение, което много от нас на по-голяма възраст имат и ти не си длъжна да се съгласиш, защото нямаш опита.

Ако си достатъчно убедена, че приключението си заслужава, направи го, но моя съвет е да изчакаш да станеш поне на 14.

На 13 си все още малолетна (под 14 г.) според закона в страната ни, а приятеля ти, който е пълнолетен дори попада в графата на "склоняващи към секс на малолетни", което си е престъпление. Помисли си за това.

9.   Според някои писания, жената е готова да прави секс когато и дойде първият цикъл ... От друга страна, нашите прабаби са се женели на долу - горе тази възраст - 13 - 15 години ... Относно малолетието - явно момичето е достатъчно зряло да си зададе въпроса "Редно ли е ?".
Има тринадесет годишни девойки които са значително по- развити от някои двадесет и две годишни.

10.   Знаеш ли мила...шанса ти е 50 на 50... Възможностите са две казвам ти го от опит...

Аз самата също започнах на толкова, и приятелят ми се оказа мн свестен бях с него 3 години.. Сега ходя с едно страхотно момче от 1 ... Така че ранното започване не е гаранция, че ще станеш квартална знаменитост.. Ако самата ти си сериозна и зряла така ще те въсприемат и другите..... Наистина има момичета мн по-съзрели за годините си...

Но има и възможност той да не се окаже правилният избор и после да съжаляваш.... помисли си добре!

11.   Аз съм на 15 години... още съм девсвена, не е лошо да правиш секс (поне така мисля), но по-добре изчакай, защото както казва един приятел "резултатът от ранен секс е или не добър секс, или крайно мизерен секс". Така че, помисли си... ако си готова разбира се нищо не може да те спре... Успех! :)

12.   Амии аз сам на 14 и още не сам го правила.. но поне изчакай както казват други на 14 да станеш.. сега си имам приятел .. но това не означава, че трябва да му пусна.. а и той САМИЯТ МИ КАЗА, ЧЕ ОТ МЕН НЕ ИСКА САМО СЕКС!!! Ноо ти си решаваш :) УСПЕХ ;)

13.   Аз съм на 15, преди да ги навърша си казвах, че няма да го направя преди това, но като ги навърших си сложих граница 16. От 3-4 месеца ходя с едно момче на почти 19, обичаме се, но и за двамата секса няма никакво значение за връзката ни, а не като предния ми приятел който се ми казваше "ако до еди кога си не го ноправим ще го направя с друга". Със сегащния ми приятел като изпитаме нужда от секс се задоволяваме взаимно с пръсти, и дори до колкото съм чела и чувала на няколко пъти си мисля, че съм свършвала.

Съветвам те да не го правиш преди да си 100% готова. Щото аз съм имала моменти в които съм го искала много и съм си мислела, че съм готова, но нещо ме спира и дори си мисля, че ако имам воля ще издържа още на само до 16 и след време ще се гордея с това, че не съм си съсипала детсвото рано. А не като някои които го правят на по 12-13-14 години, айде няма да казвам за какви ги мисля, но сигурно сички които го четат ще разберат.

14.   Знаеш ли а аз съм на 13, но и през ум не ми минавало да правя секс! Защото мисля с мозъка си-каква полза от това да се изчукаш на 13-никаква! Защо не си изживееш детството спокойно, пък като станеш на 17-18 се мятай колкото щеш!

И още нещо той е на 22 и е запознат със секса, пък ти какво да не мислиш, че като се метне на теб ще знаеш какво точно трябва да правиш! Много филми си гледала миличка!

Аааа щях да забравя родителите ти знаят ли изобщо за приятеля ти и, че искаш да се въргаляс с него. Знаеш ли какви болести можеш да си навлечеш от него, правил ли си е изследвания за болести като ХИВ . Можеш да му имаш пълно доверие, но никой не е застрахован можеш да пипнеш някаква гадост по най-нелепия начин. И да съжеляваш цял живот!

15.   Аз правих секс за пyрви път на 14 години!!! Съжелявам за това, защото точно от този момент започнаха проблемите... и аз като теб може би си мислех, че той ще е последния...., но не той беше поредния.. направи, така, че да не зависиш от него дори и за минута!!!

Моят съвет към теб е че наистина си още малка.. дано да ме послушаш сигурна съм че ще ти бъде от полза.

16.   Tц тц тц а защо не почнете още в детската градина да го правите, а?

17.   Какъв трябва да е този олигофрен, че да прави секс с 13 годишна!
Това си е педофилия.

18.   О, всякакви "олигофрени" ги има. Аз го направих на 14 с 22 годишен и определно малко съжалявам за това. Вече секса просто ми е писнал, не прави тази грешка, за да не се ядосваш после като мен.

19.   Не мога да повярвам. Наистина какъв е този тъпанар да ходи с 13 годишно момиче (дете), той има за цел само да си поиграе с нея за разнообразие. А и тя на 13 години много ми е интересно какво разбира от любов с един 22 мъж......... Направо отврат.

20.   Ами според мен има. Избързването с половия контакт, особено със зрял мъж като него не е редно и довежда до ослужнения по нататък през живота ти. Недей, изчакай, няма за къде да бързаш, живота е пред теб!:)))

Понеже забелязвам, че хората отбевярзат спина като сериозна болест, което е напълно вярно,аз ще ти кажа една друга, което също се пипва по по полов път. Това е така наречения паразит на половата система трихомонос вагиналис, може би си го чувала от часовече по биология, е нека ти припомня, колко болести могат да хванат по този начин, особено като си слабо запознат както е в твоя случай.

21.   Eми аз го направих за пръв път на 13 и според мен не беше грешка, защото беше с момче което наистина обичах. Няма възраст за секса, стига да имаш разум! Помисли дали си сигурна, че той е човека и оттам си води изводи успех!

22.   Афе ХоРа вие не сте ли чували за презарватив ве..! Аз съм го правил но с презерватив ако го направя безз е ви каам!!! За секса няма години които иска да го праве го праве какво толкова като има нещто за спасение от ...

23.   До № 22: Ти май си го направил на 13 и още си си на толкова а?

Разсъждаваш като 13 годишен.

24.   Мила аз сам на 14 и не си помислям за такива работи а тии направооо... осъзнай се и слез на земята.

25.   Аз го направих на 13, не беше кой знае колко хубаво. Момчето с което бях беше на 18 сега вече съм на 15 и пак съм си с това момче. Няма лошо в това, всеки си сърба попарата, каквато си я забърка.

26.   Да говорим за секс на 13г а партньора ти да е на 22г малко невероятно и странно. Та аз съм на 13 имам си приятел на 16 и не мисля да го правим скоро (в близката една или две години).

27.   Аз съм почти на 16 и още не съм го правила мисля си като ги навърша, че вече ще съм готова, но и в това не съм сигурна, а и колкото по-късно толкова по добре, защото когато го направиш то ти спира и растежа и развитието като цяло. Сега може да ти се струва, че ако го направиш ще си направила нещо велико, но след време ще съжаляваш, че не си изчакала още няколко годинки да се доразвиеш хубаво.

28.   За 9. ти луд ли си бе :Д казваш и направо ходи да те ебат :Д

29.   Ти на 13 лапе 6 клас тои 22 (crazy)

1во: кат легне тои ште прегази :D

2ро мноо си малка тръгнала с 22 годи6ен секс ми праи да ви дам по един пистолет и са грамнете а ..маико

30.   Да ви кажа честно, има и по - големи педофили от този.
Аз съм на 14 години, и един 37 годишен МЪЖ, тръгна да ме сваля и да ми се кълне в обич и тн. За щастие не съм от онези малолетни курвички, които гледат с кой къде да се изчукат. Разкарах го от живота си по възможно най - бързия начин.

Та целта, с която написах това е, да покажа, че има къде къде по - малаумни хора от този идиот.

31.   няма смисал да пишете овече излишне отговори аз вече спах с това момче и не съжалявам

П.П. сега можете да кажете ,че той само ме заблуждава и ме иска само заради единия секс, но ние сме заедно от 10 месеца почти и ми е показал милиони пъти ,че ме ОБИЧА

32.   чесно да ти кажа, направила си грешка. За всичко има време бе момиче, но щом си решла че вече си толкова голяма че да правиш секс, хубаво. Сега по щастлива си че си се ебала? Вече и за деца си готова, давай, изоставаш, момичета на джоте години вече второ си имат ... На къде отива тоя свят ???

33.   Хахаха - номер 13 искрено ме разсмя! Значи взаимното задоволяване с пръсти не е секс, така ли? Поставяла си тя, моля ви се, възрастова граница за проникване. А пък това, че сексът нямал никакво значение във връзката й, е нещо като хвалба. Смях!

Стига демонизирали секса, бе! Сексът е удоволствие за всички възрасти, има огромно значение за всяка връзка и за да го практикуваш с партньор ти трябват развити полови белези, взаимно желание, информация и адекватни за случая предпазни мерки - толкоз!

Вие на базата на какво ги определяте тия общочовешки граници за започване на сексуален живот?! Всеки човек е различен, а ако си тъп, това няма да се оправи с възрастта. Знаете ли колко 30-годишни жени има, дето разсъждават като примати, обаче дундуркат по 2 деца вече?! Обаче тях ще ги определите като готови за секс само защото са пълнолетни, нали? Толкова ви е акълът и на вас!

Авторке, ако ти самата се смяташ за много малка и ти се струва, че после ще съжаляваш за стореното по лични причини - изчакай. Но ако те е страх единствено от присъдата на околните, а вътрешно се чувстваш подготвена (информирала си се!) и имаш желание - приятно прекарване:) И не забравяй презерватива! Имай предвид обаче, че повечето хора няма да одобрят избора ти и ако това е важно за теб - съобрази се с тяхното мнение пък. В това също няма нищо лошо, ако е осъзнато и не се бунтуваш вътрешно. Успех!

34.   Леле момиче, ти наистина не си добре, на толкова години да започваш. Много ти е рано за това, всичко си идва с времето, не трябваше да избързваш толкова много, дори и да го обичаш ужасно много можеше да изчакаш до къто станеш на 14 поне, още не си си изживяла детсвото си, още не си видяла реалноста.

Този човек само те е използвал, само за един секс, щом тои ти е искал да му пуснеш....

Просто както казват другите тои си е чист педофил, ако те обичаше толкова много както викаш ти, щеше да те изчака, когато ти вече си готова и искаш д ано направиш. ....

Но вече си го направила, но се пази много че после да не съжеляваш много ;) ;)

35.   Hедей просто недей ..... къде са 22 години бе момиче ;х имаш 9 години разлика с това момче тва е ненормано ....

36.   Какви са тия лапешките историй бе?! Хванах се за главата честно ви казвам... Как може такова нещо?!

До авторката:Еми миличка, защо не накара някой чичко на 30 да ти го ръгне от детската градина?!Ква ще станеш като пораснеш бе?! Изумявам се вече!!! Утре виж си с 3 деца! Лелееееее...убедена съм, че ще съжеляваш много! И тоя на какъв акъл е, дърто магаре ще ходи с Хлапе... Майко...! 9 години разлика... Като чета коментарите на "големите каки" дето ходят с 20-25 годишни направо ми падна ченето!!
Милички "какички" едно ще ви кажа- АКЪЛА ВИ ЛИПСВА!!!Вместо да си изживеете детството вие за секс мислите.. ЗЛЕ СТЕ! Детсвото ви няма да се върне.. НИКОГА!! Пропилявате го малки пиклички !!!

37.   Еми аз съм на 14...и аз имам гадже като теб, и той е по-голям от мен обаче никога не ме е карал да правя това, което не искам!И лично аз смятам, че по този начин показва дали му пука за теб или не! Ако го направиш в най-добрия случай ще ти хареса, а по-лошите случаи са ХИВ, който на никой не го препоръчвам, а представи си ти си още на 13...докато приятелките ти се чудят какво да облекат то ти ще се чудиш как да се лекуваш (лошото е, че лекарство няма, а само имуностимулатори, но дори и тогава човек може да умре само от една настинка или обикновен грип, защото имунната ти система ще е скапана) следващото, което не застрашава толкова живота ти, но изисква не по-малко отговорност е бременноста...представи си на 14 с количка и бебе...докато приятелките ти ходят на купони.Предполагам, че няма особено забавно да прекараш детството си (то всъщност няма да имаш детство де...вече ще си поела отговорност за друг човешки живот).Това разбира се са хипотези...но на света няма невъзможни неща...дори и с презерватив си има реална опасност! Но наистина прочети всички коментари, защото повечето са мн. смислени...и все пак ако си си наумила да го направиш не вярвам, че нещо ще може да те разубеди !

39.   Аи к1в хив ве верно на 13 е ама да не е т1па да не кае на приятеля си да са предпазят

40.   Като я гледам колко е умна.. с тоя големия мозък до никъде няма да стигне ;)

41.   На 13 години да започнеш да правиш секс... ти добре ли си... ?? Дори и когато си пълнолетен, сексът е нож с две остриета, пък камоли на 13 години.Аз съм на 16 и имам приятелка на 15 и в никакъв случай не бих я накарал да го правим, преди тя да стане поне на 16... а ти с 22 годишен... нее, не прави тази глупост...

Доказано е, че момичетата навлизат в побертета по рано от момчетата, точно сега хормоните ти бушуват и въобще не бива да се поддаваш на това.Изчакай да станеш поне на 16 и тогава мисли за полов живот... Но в крайна сметка, изборът си е твой !!! Съвет от мен - НЕ ПРАВИ НЕЩО ЗА КОЕТО ПОСЛЕ ЩЕ СЪЖАЛЯВАШ !!! Водиш се човек и разполагаш с ИНТЕЛЕКТ ... тогава помисли !!!

42.   Малеее... изумих се бее. Момиче земи влез в пътя. На 13 ще почва малее падна ми ченето. Абе немам думи простоооо... Прост народ сме ние българите!

43.   абее детенце вчерашно, ти за толкова голяма ли се имаш,че на твойте лапешки години ще правиш изобщо секс бе ?! ти нормална ли си да имаш връзка с някъв 22 годишен педофил .. имате 9 години разлика (кой за какво си мисли?..) божее накъде отиваа тозии свят не мога да разбера ?!! :X:X
Всичко с времето си мила :)

44.   според мене давай с някой на 40 :))))

46.   Разликата с приятеля ти мила е доста голяма и аз сам на 13 и имам приятел на 16 (предлагал ми е секс НО НЕ И ДА МЕ ПРИТИСКА ЗА ТОВА)...ако си сигорна 4е го искаш ...НАПРАВИ ГО....

47.   на 13 си според мен не ти е време за секс и то със 22 годишен мъж .. намери си приятел на 14-15 години забавлявайте се.. аз съм на 15 приятеля ми също, заедно сме от 13 годишни и още не сме правили секс .. :)))

48.   Аз съм момче на 18.Ето и моята гледна точка-Аз бях на 17 а приятелката ми тъкмо навърши 14 като тръгнахме,можех да я почакам..но и тя имаше желание и искаше аз да съм момчето,така че го направихме и сега си го правим редовно.На нея и е малко кофти че толкова рано е почнала но при всеки е различно..ако чувстваш че си готова и ти се прави и го искаш и си сигурна че не му е само за секса го направете ;) а относно детството..никога няма да се върне такова като това на родителите..

49.   виж не трябва да гледаш по този начин когато момчето е за теб то си личи ти сама ще го осетиш има едно такова чувство което и аз самата не мога да опиша просто ще го осетиш ако ти се прави секс няма абсолютно нищо лошо мила аз го направих на 13 и си ми е супер само пази да не разбират връсниците ти защото мои няколко съученички ги направиха направо проститутки просто казвай не ми е удобна темата аз съм стеснителна малко ще те бъзикат ма ти ги затапвай ;) тука има хора на по 24 които пишат че си малка ма мога да ти кажа че голяма част от това поколение които сега сме на по 24 25 26 се изпонаебахме на по 13 14 ;) тъй че споко на който когато си му е времето ;)

50.   момиче ти нарет ли си..
не че си малака но първо го направи с някои на твоите години.той е мн. възрастен и може повече да те заболи

51.   Божеееееееее не мога да повярвам докъде стигнахме! Момиче как може да влизаш в интимни контакти с някакъв 22 годишен а ти си само на 13.Аз не съм си и помисляла да правя секс.Цяло чудо ще е вече в България да се намери някое 13-15 годишно момиче девствено!Осъзнайте се!

52.   тва момиче вече е на 15 осъзнайте се и престанете да пишете тъпотии ти кат си била бавна нищо не мога да напраа ;дд некой се развиват по-бързо от други ;рр

1-50 от 106